Je tu podzim (2.11. - 7.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    nutně potřebovám krokodýla a bažanta, jdu si pro ně;)
     
  2. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Strávil som asi 10 minút na trhu aby som nakúpil všetky potrebné položky do stodoly, nechce sa mi totiž potom pri plnení akcie každú chvíľu behať na trh a dokupovať čo bude práve potreba.

    Krokodíla ani bažanta nemám, krokodíla som pri poslednom OaD vymenil za ružovú kotláreň, tak sa mi možno zase vráti. :)
     
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No - zkusíme, vidíme. V tom dnešním počasí jsem nějak povolná a poddajná, takže ani nepyskuju. Však ona se ta agrese dostaví, až mi bažant a krokodýl proklouznou mezi prsty.
     
  4. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Super akcička. Stonek není žádná hitparáda,ale odměny? Hmmm, tak to tedy velké překvápko. Krokodýli, bažanti a tolik SK?... Že by už Ježíšek???
     
  5. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Baro, prosím poraď slepejšovi - kde máme dodávat ZB, ve kterém úkolu? Nevidím..... Děkuju.
    Jinak taky se budu snažit ze všech sil - nemám ani bažanta ani krokoša.... Všem přeju hezký den a prima hru.
     
  6. lase2

    lase2 Magnát fóra

    také tam vidím dodávku jen banánů (plodů banánovníku), Baroland si tu z nás asi utahuje ;)
     
  7. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Není tohle drancování stodoly? :wuerg:xD 5 hrušek, jedna kočka, 50x řeřicha...? o_OxD
     
  8. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Akce je super.Stonek bude dobrý. ;)
     
  9. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak s nastávající akcí jsem spokojená. Odměny se mi líbí...hlavně bažantí výběh. Krokodýlí jezírko mám, ale proč nemít ještě jedno. Zítra začnu později, na 14 nebudu doma, ale budu pilná farmářka a snad to dám. Pěkný den všem.;););)
     
  10. JaneMcKvak.

    JaneMcKvak. Zelenáč fóra

    Teda, akce vypadá parádně, snad ji stihnu. Většinou akce tenhle rok dávám s odřenýma ušima nebo s koupí košíku, holt moc práce na reálné zahradě. A tady je těch bodíků.. Se mi třeba do Vánoc povede udělat i tu 100, chybí mi přes 50 milionů BZ, tak se mám co otáčet :D
     
  11. papulice

    papulice Veterán fóra

    no to vypadá super,těším se,také nemám krokodýla a bažanta,jdu do toho,snad to dám...
     
  12. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    pekny sviatocny den vsetkym...tak musim pochvalit tie odmeny...a urcite akciu robim...nech sa vam dari:p;)
     
  13. Levlef

    Levlef Baron fóra

    No, uvidíme ... po včerejší večerní akci s názvem "doutná mi auto, ježíš kouří se z něj, marja rychle pryč, zastavila jsem provoz na státovce páč přes kouř nebylo vidět na 50 metrů, upadla do šoku a v doprovodu dvou aut hasičů a tří aut policie čekala, jestli shoří, nebo bouchne" asi nemám tu správnou náladu, nebo mně to naopak vytrhne z vyděšenosti a psychických traumat po šoku. uvidíme.

    edit: dle vyjádření servisu je auto na odpis. turbo, motor, všechno. berme to pozitivně, krom šoku jsem já v pořádku.
     
    Naposledy upraveno: 1/11/17
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) už je to tu a vypadá to hezky, je tam i stoneček. Ale tolik pšenice to fakt nevím, jsem ji nacpala pekařovi :p
    Koukla jsem jen zběžně .. aje .. zase směny na první a poslední den o_O tak počítám se čtyřmi dny .. denně 3 500 jiřky, 1 630 orchidej, 149 červených a 137 nažloutlých lístů ... to by mělo jít dobře .. jéé v neděli jedeme pryč ... tak asi budu bourat xD I tak přeji všem hezký start ;)
     
  15. JánLalík

    JánLalík Pilný autor

    tak toto sa mi páči...dodavanie pre level 134 je smiešne po jednom zvieratku a produktov :) odmeny sa mi páčia..bažanta ešte nemám..idem do toho..na trhu to už začína vriet :)
     
  16. Cindy210178

    Cindy210178 Obyvatel fóra

    huráá bažant konečně se ho dočkám
     
  17. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    dedek1947CSA - jak píšeš od 14 h xD
    Do akce jdu naplno, bude bažantík, konečně xD
     
  18. burds

    burds Titán fóra

    Akce se mi líbí.Pochopitelně jdu do toho.
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    A takovych reci po celem foru kvuli 16 Kc xD
     
  20. Veram14

    Veram14 Aktivní autor

    Za mě palec nahoru, budou bažanti :)
     
    myš59, vilm4 a davidson00 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.