Je tu podzim (2.11. - 7.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    aliko1951 - lišku a orla - to myslíš z tajemných chlívků, které jsi dostala v odměnách, ne? Bažant a krokodýl je opravdu až úplně na konci. A nejsou to tajemky, ale už "hotové" výběhy.
    [​IMG]
     
  2. aliko1951

    aliko1951 Pisálek fóra

    Máš pravdu,bažant tam je. A dneska i když není středa,budu povině čistit zrak. Díky
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Čekám na zbytek akčního plevele, na Baha jsem obětovala na poslední bejlí i zelené kapky, ať můžu jít spát v normálním čase, když jsem zasela až po návratu z galejí, po šesté. V práci se mi nepovedlo sklidit, takže hódně dlouho přezrávaly i dlouhodobky, klasické "modré pondělí." 8) Ale žabant a krokouš už mi neuniknou xD

    O pár kilometrů na jihozápad xD Já so hanák jak poleno, akorát přestěhovaný xD takže mým klubem jsou Kohouti.
     
    Naposledy upraveno: 6/11/17
  4. -samsie-

    -samsie- Perspektivní autor

    Ahoj všem, tak hlásíme konééééc ;) Nakonec tedy ta zelená příšerka uvízla v našich sítích, což je paráda ;)
    Vyselo to jen na lístkách a tak přes den byla mochyně a z té to teď dopadalo ;) Hrozně moc děkujeme všem našim sousedům a přátelům za pomoc.
    Všem co ještě bojují, držíme palečky a ostatním garatulka :)
    M+m+m+m
     
  5. Loublancmajeste

    Loublancmajeste Pisálek fóra

    Tak konečně .-)
    Stonek stonkuje, pták si lítá a krokouš číhá, jestli ho neuloví.-)
    Za mě super povedená akce s krásnou odměnou ve střední obtížnosti;)
     
  6. klaarcca

    klaarcca Perspektivní autor

    Hezký večer všem :) tak já jsem na pozici 74/63 a chybí mi 49 červených listů k bažantíkovi!! Na druhé straně nespěchám, krokouše už mám :music: stonek - ačkoliv jsem zrovna po tomto nijak neprahla (nedává pro mě nic extra) - mám, na stonky, o které bych měla zájem a které dávají krabice apod. při jiných akcích nikdy nedosáhnu, ale jsem ráda i za tento ;) děkuji.. ostatním gratuluji a kdo ještě nemá hotovo tak držím palečky :p
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    y_n_O: tedy, ty klameš tělem ,-))))

    Hotovo, to budu boháč z těch přepěstovaných orchidejí ,-)))))))
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No ba, kamuflage forever xD
    Já mám přepěstované jiřiny a to sem se chystala na pajt do sousedních zahrádek xD Ta práce mi na farmě dělá takový BONAKO :p Ale bažant už zahnízdil a za chvíli poputuje do lišty i ta zelená příšera a bude čekat na dny příští, než se po O&D někde zabydlí.
     
  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak listí už napadalo celkem dost navíc, kytky se povedlo přepěstovat jen o 6 a 106 kusů.
    Z tajemných stromů potěšil mangrovník XXL :) a oranžová výrobna arašídového másla :)
     
  10. Pecuska007

    Pecuska007 Vycházející hvězda fóra

    Tak už i já se můžu hrdě přihlásit k těm co mají komplet hotovo :) děkuji strašlivě moc těm, kteří mi poslali list :) moc mi to pomohlo :)
    Akce byla super a i když jsem investovala FL, abych některé úkoly na baha udělala nelituji toho a řekla bych, že to nevyšlo až tak draho :)
    A teď vzhůru do dalšího dobrodružství (odchod s malým do školky a 4 hodiny nerušeného klidu s mladším :D )
     
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Už je to uděláno, už je to hotovo. Tolik jsem se těšila na bažanta, že jsem ho zapomněla zasadit....
     
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Boty tohle ocenil(a).
  13. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Akce úspěšně dokončena,
    byla to prima jízda,
    odměny posbírány.
     
    zejdy66, sisinka a Trepifajksl tohle ocenili.
  14. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Tak já už mám konečně taky hotovo... rozhodili mi to víkendové směny, ale zas jsem byl doma včera a dnes, tak jsem to dohnal...Pěkná akce a slušné odměny, za mě palec nahoru.
     
  15. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Milá Skali, takovou odpověď, i když nepřímou, jsem na svůj dotaz opravdu nečekala!!!!
    Chápu, že zrovna nemusíš mít náladu, ale jsi tady snad od toho, abys nám hráčům pomáhala a pokud nevíš, tak poradila, abychom se
    s dotazem obrátili na podporu, kterou, jak dobře psala Sovinka, máme zahlcovat co nejméně.
    Pokud mám pajdovu odpověď pro matlafous123:
    , tak jsem se radši ještě jednou zeptala... Pokud jsi si nevšimla, tak tento problém se netýká jen mé farmy!

    A hlavně jsem chtěla, stejně jako : Raziel
    dosáhnout spravedlivé herní prostředí pro všechny hráče!

    Na podporu jsem již dotaz poslala, i když na radu ostatních hráčů.

     
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Apachie1: žiješ snad v představě, že připočítávání lístků je nastaveno pro každý herní účet jinak? Tato představa mi připadá opravdu hodně veselá. No nic ptal jsem se znovu a protože to dělá zmatky tož to ber tak, že hranice 20 lístků by měla být nepřekočitelná.
     
  17. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hlásím hotovo na všech farmách. Akorát ta třetí mi trvala až do včera, neb jsem v sobotu se za nic nemohl na ni přihlásit. Tedy přihlásit jsem se přihlásil, ale okamžitě mě to po najetí na novinky vykoplo. Až odpoledne se mi po půlhodině mordovny podařilo sklidit a zasadit. No, jo no... Moje farma od neděle dopoledne, druhá večer. Ale hlavně, že je splněno - krokouši si lebedí - tu na plantáži tu v pralese a bažanti se musí střežit před medvědy a liškami a podobnou nenajedenou havětí... Chlévy - velbloudi oranž a oranž koberce a na farmě žlutý křeček a oranž orli. Jak jsem jel kombajnem, tak jsem je také hned nakrmil, tož si sedí uprostřed béru. Stromy jako vždy čekají až si vzpomenu. A na mladší farmě jsem obdržel růžové slony.
    Původně jsem se chtěl pochlubit dříve, ale než se člověk prokouše diskusí - to chvíli tedy trvá.
    103/348
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Apachie: snad už hraješ dost dlouho abys věděla, kam se máš obrátit o "pomoc", navíc píšeš dost autoritativním stylem, snažte se, já nic, stačí si jen představit dupnutí nožkou ,-)
    promiň do diskuze o lístkách jsem se taky zapojil, proto ta odezva,
    nechceš si zkusit roli modíka, možná by brali ,-)))) úplná spravedlnost neexistuje.....

    Edit: tedy čertíku Trepíku ty válíš, tlapičky oddych neměly, tak ať se daří ,-)
     
  19. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Dokončeno, a to bez jakékoli snahy, vstávání, předělávání farmy nebo nákupů, takže velký překvapení pro mne. Bažanty i krokodýly už mám, o ty mi nešlo, ale bylo hezké podívat se na konec úkolů :)

    ....jo, a koho zajímalo, jak dopadlo moje auto - tak je na odpis. total.
     
  20. smolice01

    smolice01 Pisálek fóra

    ahoj..super akce..konečně jsem něco po dlouhé době stihla do konce...hurááááá....mohla by být zase nějaká podobná akce..mějte se krásně
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.