Je tu podzim (2.11. - 7.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. alexisia

    alexisia Pisálek fóra

    Jupí, mám bažanta. Tajomničky bolo zbytočné dávať na plochu, žiadne prekvapko. :D
     
    Naposledy upraveno: 6/11/17
  2. 8erulenka

    8erulenka Rádoby autor

    Bažant už pobíhá po dvoře a na krokouše mi chybí 55 žluťásků, ale toho bych i oželela, mám 3.
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem to všechno tajemno dal na plochu a jsem zvědavej co z toho vyleze!Potřeboval bych alespoň jedny bizony! Dokonce jsem v liště oběvil tajemné náklady z minulého expresu!:) https://prnt.sc/h6tu2g
     
  4. papulice

    papulice Veterán fóra

    jupí úspěšně sem dnes ráno dokončila akci (čekala sem na poslední listy)a mám velkou radost z bažanta a krokodýla,už jsou na ploše,všem přeji také úspěšné zakončení....:D
     
  5. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    o_O no, neke! Jsem odtajnila TS na Farmě i na Baha, které byly odměnou... Farma šla do lišty a na Baha jen částečně. Vykoukli na mě totiž žůžový sloni :music: další růžovec do sbírky. Sloni první ;)
     
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Když se to tak vezme, získat v nemocnici onoho legendárního bažanta může být pro ženu doceela obtížné.;)
     
  7. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    -pechfógl-

    Ale proč ne?
    Farmerama se dá hrát všude kde je signál...
    :D
    Tedy až na áro a patologii.

    Nápis na vrátnici nemocnice:
    „Bez předchozí objednávky - pouze na patologii.”
     
  8. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky všem tak ještě dva úkoly a mám taky hotovo a TS na Farmě oranžový tuleni xD jinak nic zvláštního.
    Přeji všem ať akci dokončí úspěšně a ti co už dokončili GRATULACE.
     
  9. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Zdravím,
    prosím nepište sem vtipy nesouvisející s akcí, ani hrou. Toto vlákno slouží k diskuzi k akci.
     
    bursuk59 a Helena1313 tohle ocenili.
  10. Pelé100

    Pelé100 Pisálek fóra

    Ja je oželuji s těžkým srdcem.Je to krutý,tukany za 30- banán!!!!Mám jen 3banány a ukoly na baha za banány už nemám.
     
    bursuk59 a evainfo tohle ocenili.
  11. fialkamakamaka

    fialkamakamaka Rádoby autor

    Taky hotovo, dobrá akce.:)
     
  12. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Pelé100 -a mince do obchodu nemáš?Mohl by si tam nějaké pořídit;)
    Akce hotova,z tajemnic vše lištovka:eek::cry:Ještě melu rohy,aby z toho listí byl nějaký užitek;)
     
  13. verca.bebe

    verca.bebe Pisálek fóra

    hlásím hotovo, v sobotu byl stonek, v neděli bažant a dneska krokouš.... víc takových akcí, BZ hezky narostly, k tomu mi udělali radost bříza a mravenečník
     
  14. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahojky
    finišuji,tak se snad zadaří:music:
     
  15. rozbob

    rozbob Pisálek fóra

    Tak už mi bažant také pobíhá na farmě. Osobmě se mi líbila i salaka. Krokodýla jednoho již mám a druhý do sbírky snad ještě přijde ;) Myslím, že toto byla dobrá akce.
     
  16. slootr

    slootr Baron fóra

    Akce hotová včeraa, ale moc díky za ten postřeh o mletí rohů, když za listí jako takové nic nedostanem.

    edit: koukám, že dostanem i za listí, asi mletí zrušim. Jsem z toho volaký zmatený.

    Jinak jsem zmaten i z ofi o údržbách, které měly/mají probíhat 6., 7., a teď i 8. 11. Snad se jim tu hru podaří udržet :)
     
    Naposledy upraveno: 6/11/17
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Sousedko, tohle uz prede mnou nerikej - z kurovce mi caka adrenalin z nosu! :mad::D A vubec: bud rada, ze budes mit co nacpat do vlaku smer Hamburk... pro me za me, at mi ty TS cpou do akci treba po kilech :p
     
  18. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Stále ještě čekám na listy (žluté) -.-, ale dozrály tajemničky - no, mám ráda to očekávání, takže v tomto směru za 1. Výsledky trochu horší - vrba černá 3x, jalovec, jeřáb, pomerančovník a jedle (vše xxl) příliš neoslnily. Tedy něco možná bylo ještě z jiné akce, občas je zapomenu vyskládat na plochu :)
    Z chlívků oranžová pštrosí farma a bobří hrad, co k tomu dodat :p
     
  19. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Hlásím hotovo, akce byla fajn:):):)
     
    zejdy66 a evainfo tohle ocenili.
  20. aliko1951

    aliko1951 Pisálek fóra

    RT lže,žádný bažant se nekoná. Dostala jsem lišku a jestli bude krokouš, pochybuju
     
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.