Je tu podzim (2.11. - 7.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    gemin1 Pokud neni uvedeno z ceho maji padat, pak plati, ze padaji ze vseho.
     
  2. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    pro MarianoGirl:
    Lepší "physalis" nežli "syphilis"... xD

    Jak už jsem napsal výše, jdu do toho "hlava nehlava". Snad mi ten krokodýl jednou neukousne hlavu...

    pro Pecuska007 (níže):
    Zlaté banány můžeš koupit tuším za zlaté mince v RAMA obchodě (teď zrova můžeš k nějakým přijít v akci Ovocný trh).

    pro všechny:
    Řekl bych, že zde(1) najdeme velice důležitou a příjemnou informaci (oproti původnímu znění).
    [​IMG]
    (1)Týká se to ceny pomocníků na 1 měsíc... ;)
     
    Naposledy upraveno: 1/11/17
  3. Pecuska007

    Pecuska007 Vycházející hvězda fóra

    Lidičky dají se nějak koupit zlaté banány?
     
    vilm4 a bursuk59 tohle ocenili.
  4. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    No bažanta jsem si jednoho odtajnila posledně. Ale super bude druhý. Krokouše, nemám žádného a ty stromy též ani jeden. TAk mám radost, jen to dodělat.
     
    vilm4, burds, evainfo a 1 další uživatel tohle ocenili.
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

  6. ryblabla

    ryblabla Perspektivní autor

    Fuha...200x pšenica? a mne bolo rano okolo 9.00 hned čudne že trh As je bez pšenice :) a sliepky po 1.600 Gr. Kde su tie časy ked stali 80Gr a ked bola za 100 nikto ich nekupoval...dodavky zo stodoly su minimalne, a tiež nemam bažanta a tušim ani krokodila, takže ano idem do toho.
     
    Naposledy upraveno: 1/11/17
  7. Pecuska007

    Pecuska007 Vycházející hvězda fóra

    matlafous123 díky moc, tak to mi moc nepomůže :( mincí mám málo :(
     
    vilm4, burds a bursuk59 tohle ocenili.
  8. 8erulenka

    8erulenka Rádoby autor

    Sláva bažant, jdu do toho.
     
    vilm4, burds a bursuk59 tohle ocenili.
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

  10. Pecuska007

    Pecuska007 Vycházející hvězda fóra

    matlafous123 vím o tom ale 1000 bodů tam nemám šanci získat. Díky za pomoc, zkrátka splním co půjde a třeba se budu v baha rychleji posunovat a banány ještě získám :)
     
  11. babako

    babako Expert fóra

    Krásný den všem,
    akce se mi líbí,a přiznávám,jdu si pro bažanta,ten v nemocnici už mi nestačí..
    Ať se všem daří..
     
  12. Pecuska007

    Pecuska007 Vycházející hvězda fóra

    RT by mohlo udělat akci na koupi banánů :D hned bych do toho šla :D
     
    vilm4 a bursuk59 tohle ocenili.
  13. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    To je akce, já dám 5 ZB do úkolu a v odměně jich dostanu 8 zpět !! Nemohli bychom prosím příště takto dodávat Floreny ?,nebo aspoň SK po stovkách kusů...
     
  14. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Zdravim farmari, me se akce libi, dle mého jsou odmeny super, nemam ani krokodyly, ani bazanty, akorát jsem ještě včera nechtěla farmu prebouravat, snazim se dochovat nejakou zver a produkty, k tomu par stromu... Poli mam na farme necelou polovinu z cele plochy, no tak teda uvidim :) Mozna to zkusim ze zacatku tak, jak to mam, ale je pravda, ze tahle akce by me mrzela, kdybych ji nedodelala :) Tak hura do toho a pul je hotovo!
     
  15. verca.bebe

    verca.bebe Pisálek fóra

    takže jestli to chápu dobře, tak když na BAHA nemam otevřenou pandu tak skončím u 15. úrovně ???
    prvotní nadšení opadlo....
     
  16. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    akce se mi moc zamlouvá,využity všechny plochy, odměny výborné a stonek musím mít
     
  17. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    No,vypadá to dobře,bude to hezká akce,snad se mi podaří dosáhnout na všechny odměny.
     
  18. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Naláduju dělo a bažante třes se,jdu si pro tebe!!!!!!
    FA101...BAHA352
     
  19. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Další řádek mě sice netěší, ale za konkrétní stáje (bažant a krokodýl) půjdu i svou vlastní duši vypustit.
    :D
    eli - na bažanta raději s brokovnicí.
     
    Naposledy upraveno: 1/11/17
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jelikož krokodýla mám, ale bažanta ne, tak se budu soustředit hl. na farmu ;) bahamu pojedu jak to půjde, ale kdyby náhodou nenapadaly padátka, tak to hrotit nebudu. Na bahamě je nevýhoda, že se nedá použít kaštanový řádek, tak jsem ráda, že farma vyhrála a je tam bažant.
    :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.