Ještě větší blázni do zvířat (7.10. - 13.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 6/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zmel

    zmel Pilný autor

    či jedno alebo druhé BB - bolo to o genetike, ale aspoň som dokončila akciu (bez červených chlievov). SK som síce nekupovala, no veľa mi toho nezostalo. Teším sa z hrochov, ktorých som doteraz nemala, ale sadeničky nic-moc.
     
  2. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    táto hra už dávno není o tom "hraj hru zadarmo" SK kupovat nebudu a co jsem měla, vše jsem dala do hry a stejně mi chybí 9 modrých abych získala továrnu na houpací sítě a o nových zviřatech, stromů ani nemluvím....
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  3. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Také mě vadí, když chci něco dokázat, musím do hry dávat reálné peníze :( A běda každému, komu se to nelíbí,hned ho zablokují !!! Opět jsem nakoupila SK , ale i tak jsem hru nedokončila, je mě líto pořád platit za hru :(
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  4. ester7791.

    ester7791. Rádoby autor

    Ahojte . :) Tak ja som vdaka dalšiemu BB dokončila salamandrov , tak že sú doma aj žraloky a aj medvedia výrobňa . Som spokojná . Začínala som zo 125 kusmi SK , teraz som si dokúpila stredný balík SK , ostatné SK som získala za splnené úlohy .
    Mne vôbec nevadí že je další BB , vyhovuje mi to , trochu som došľachtila aj žabky , zase som sa pohla z úlohami .
    Prajem vám pekný deň a pozitívnu náladu . :)
    Do sfarmárčenia . :)
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tak, tak. Já jsem momentálně ve sadiu toho vrcholného naštvání (spíš bych použila vulgarismus), kdy jsem celkem bezproblémově získala žraloka a medvědinec a pak došlo SK. Opět se vynořilo díky sponzorským darům, splnění úkolů a vytočení na KŠ. Tak jsem do toho šla. Teď mi chybí ke štěstí čtyři zelené kokardy - a hele, žáby došly! No nekup to!:mad:
     
  6. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    jana.zape.
    proč by jsi cokoliv kupovala? Máš mlýn? Máš! Tak melu krmení, nepřetržitě! Celý měsíce, roky.....

    jediný co vadí mě, že si SK nenamelu na BAHA, když ty zvířata to tam jíst můžou....
     
    Naposledy upraveno: 13/10/16
  7. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Děkujeme všem za zpětnou vazbu a vše odesíláme v reportu do BP.
    Téma zamykám, akce už skončila

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.