Ještě větší blázni do zvířat (7.10. - 13.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 6/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nyvltova13

    nyvltova13 Pisálek fóra

    tydýtková taky bych chtěla takové sousedy :Dčervené chlívky nemam chybí SK:(
     
  2. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    nyvltova13: Nevěš hlavu, za chvíli bude zase nějaký nový chlívek, a pak další a další a další....
     
  3. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím,
    vypadá to že tahle akce nebylo moc finančně úspěšná proto tady máme beaby boom a SK za super ceny xD.
     
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jak to tak vypadá, bude za chvíli BB a výhodný prodej superka permanentně (asi kvůli tomu, že je to naše nejoblíbenější akce)xD
    (kdo by rád neutrácel, že jo ;))
     
  5. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    taktický tah - kdo už tuto akci vzdával, tak teď určitě zváží, zda nepokračovat a nepokusit se dosáhnout dále a výše ;)
     
  6. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    No, jestli je toto opravdu taktický tah, měl by si RT o taktice něco přečíst. Mnohem přínosnější taktický tah by byl něco ve smyslu "sem tam opravdu pěkný přeskok při šlechtění" nebo "z vyšších šlechtěnců nepadají žádné základy" :p:D
     
  7. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Ťažko povedať, či je to taktický ťah od RT na minutie aj toho zvyšného SK, čo nám poostávalo na mačičky, alebo je to reakcie na príspevky, teda sťažnosti a ak urobíme nejaký nákup, alebo aj nie, budeme "prekvapkaní" a padnú nejaké preskoky, v každom prípade, ja budem BB ignorovať, nerada šľachtím, všetky šľachtiace úlohy mám otvorené, iba kravičky som šľachtila a ani neviem ako a chýbajú mi jen dve posledné úlohy, ale tým som skončila. Pri kukučkách som začala robiť šľachtiace akcie, ale prísun SK RT poriadne utiahlo, tak ho nemienim zbytočne na červené chlievy nemienim míňať.
     
  8. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Nejvíce mne bere, že z těch vyšších šlechtěnců padá jen genetika. Dám 4 spundsy a vyleze 1 pugsly a k tomu 4x základ. A u těch ještě o stupeň lepších je to stejné, zase jen to , co je dalšího v řadě. Alespoň ob jedno nebo 2 místečka by to chtělo . Ale to je sen, že?
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pche... budou padat superpřeskoky a kdo bude potom kupovat balíčky se superkrmivem? :pVšechno je matematika... někdy víc divná, než je ta "základní" pro mne 8)
     
  10. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    Tak BB se nezúčastním, protože jsem poslední SK vypotřebovala na dokončení akce těsně předtím, než jsem o BB zjistila. No, ale akce je hotova a mlýn mele další SK. Myslím však, že ho budu šetřit, kdyby náhodou příští měsíc přišly ty kočky.
    Nakonec jsem neodolala a jela až do konce, abych získala i červeného mloka. :p Kolik krejcarů jsem utratila při dokupování žab, raději ani nepočítám.
    Co však musím podotknout, že já sem tam nějaký ten přeskok mám, :D dokonce jsem během BB v září dvakrát získala ze základních zvířat nejvyšší stupeň šlechtěnce. Ale možná je to tím, že farmu hraju jen pár měsíců.
     
  11. lenkaborna

    lenkaborna Rádoby autor

    Takže něco ve smyslu...ale no tak, přece to nevzdáš...teď chviličku před cílem...to se nedělá, nechat hru nedokončenou...hahahahaha
    Ale někteří to využijí pro splnění jiných úkolů či barevky. No mě stačil, ten krvavý žralok.
     
  12. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    neco dobreho akce prece jen prinesla - na trhu docela klesla cena vyssich zabich slechtencu - jsem si rekla, ze nakoupim, ze se budou hodit... a koukam, ze najednou je konto o 40M mensi a ja bohatsi o 20 vznesenych a pet sklenenych :¤))) tak to mozna doslechtim ukol nebo zkusim vymenit ruzove zebriky za ruzove koberce :¤)
     
  13. Levlef

    Levlef Baron fóra

    BB mne nechava chladnou, protoze BB = genetika. Bez BB mi skace hezky, jak zacne akce tak koncim se slechtenim :)

    Co me mate vic, je to ze konecne padla sesta vrtacka. Chci do zverince kde mam 4 neonky pridat dalsi dve neonky - a hele vono to nejde. zas nejaka zmena nebo uprava, me to nejak nebavi
     
  14. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Levlef: Vlož prvně základy a pak na ně klikni a nabídnou se up.... stejně jako si to musela udělat u prvních 4 chlívků ,-) viz FAQ ... podívej se na animaci... jasně ukázáno vložení bobrů a následně červený up. i kurník + neon up. ,-)
     
  15. karolínka2211

    karolínka2211 Pisálek fóra

    a co hroši,jak čumí na tebe "číňane"? :))
     
    dana9494 a hrobinh tohle ocenili.
  16. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Casey... ehm jupijej, dekuju :) by me zajimalo, na kterym okruhu se potkáme :)
     
  17. Flyfirepanther

    Flyfirepanther Rádoby autor

    tajemné stáje se mi při téhle akci vyvedly panda červená a hroch. Teď ještě sazenice.:p
     
  18. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Druhý BB padol celkom vhod. Dokončila som akciu (okrem červených stajní mám všetko), pribudli mi 2 x hrochy a zo sadeníc Bugénviela, tak čo si viac priať? Ďakujem susedom za SK, bez ich podpory, by som to nedala.
     
  19. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Na druhé BB.....jak to říct slušně .....nereflektuji. Zbylo mi po akci asi 350 SK a to si škudlím na příště. Mlýnu za chvíli uletí vrtule, ale stejně ke splnění úkolů se točí příliš pomalu. Doufám, že konečně při další akci nebudu muset sahat do peněženky, abych nakrmil své tulidomky a RT.:wuerg:>:(
     
  20. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Berte tento BB jako částečnou pomoc těm co neudělali akci přes víkend a chtějí ještě dokončit. Však není nutné se zapojit co všeho co RT spustí.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.