Ještě větší blázni do zvířat (7.10. - 13.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 6/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Tak si představte, že jsem větší blázen, než jsem si o sobě myslela, že jsem.
    Včera, po poklesu cen žab, jsem přestala prodávat. SK bylo pořád dost, tak jsem se rozhodla pro pořízení aspoň základního mloka. A když jsem dnes ráno viděla, že SK je pořád ještě 500 a žab ve stodole skoro 200, i bez BB jsem obsadila 30 tulidomků a před polednem (nejsou parfémy) nakonec bude i ten červený.
    Mlok se mi nelíbí, navíc mi silně připomíná podobnost současné situace s Čapkovým románem. A přesto jsem podlehla "krásné" farmářské ctižádosti! Nejspíš jsem blázen na entou...
    Teď už jen netrpělivě čekám na konec akce, abych se snad nedejbože nepustila i do té výrobny sítí.
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jo, také jsem nakonec udělal zvířátka do červena, ale sítě stačí, jak jsou. Tajničky -stáje nic moc a stromy: 2x anjou huška, jeřáb břek a zbytek chamraď.Třeba bude užitečná, kdyby zase byla akce na počet BZ sklizených za určitý počet hodin...
     
  3. kazetacka

    kazetacka Pisálek fóra

    ahojik zdra vim všechny farmaře a velka gratulace všem kteři maji hotovo a taky trochu zavidim taky bych moc chtěla žralka a mloka ale SK neni a neni ho kde vzit všechny ukoly v družstvu 0 tak to pořad bylo špatně tak nSK kolo štěsti 0 pokusu a ikdyž jsem chtěla poprve za 6 let co hraju koupit koš nešlo mi to pořad mi to psalo zadej spravne čislo karty a ja to opisovala stale dokola tak to bylo pořad špatne tak nevim chci farmičku hrat pro pohodu ale už to nějak nejde asi si začnu hledat jinou formu relaxase škoda farmičku jsm milovala ale už to neni hra .......
     
  4. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    Přeji hezký den všem.
    Akci jsem úspěšně dodělala včera večer - na začátku jsem počítala, že nevystačím se SK, ale během akce mi nějak díky sousedům přibylo a také melu jak o závod takže nyní mám 166 kousků a melu a melu a melu ať ještě něco nasyslím na ty kočky.
     
  5. ester7791.

    ester7791. Rádoby autor

    Ahojte . :)
    Ja som akciu skoro ani nezačala , ked že som mala iba 125 kusov SK , ale na koniec som si povedala že skúsim aspoň výrobňu pre medvede , tú som na koniec aj dosuahla a na moje veľké prekvapenie som získala sadeničky chlieviky na farmu a aj na baha .
    A ako sa mi to podarilo poplnila som v družstve všetko čo sa dalo na SK a aj na párty lístky , nejaké párty lístky som získala aj počas hry a aj za tie nejaké to SK padlo . Tiež som vdačná mojím susedom ktorý kupujú SK , tak že ma pekne zásobili za čo im moc dakujem . :) A Sk stále meliem .
    Som spokojná s tým čo som získala na farme to bola jarabina brekyňová až 2 x ( ešte som ju nemala ) , jelene a aj žlté sovy . :) Na baha mám TCH ale čakám na odtajnenie , chcela by som hrošíkov , ale asi až toľko šťastia mať nebudem .
    Akcia to bola pekná a aj ceny boli príjemné , len tiež by som v budúcnosti brala trochu viac SK v odmenách . Mne sa totiž najviac ako odmeny páčia kupony na pomocníkov , SK , TS , TCH (aj na farmu a aj na baha ) , párty lístky a tiež ZB . Po týchto odmenách idem najskôr .
    Prajem vám pekný deň . :)
    Do sfarmárčenia . :)
     
  6. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Od pátku do dnešního oběda mi nešel internet, něco málo udělám a pá pá šlechtění:(:inlove:
     
  7. Levlef

    Levlef Baron fóra

    všechny novinky doma.

    Ale - gratulujte mi. Díky žábám jsem v ukolu konečně získala potřebných pár hvězd abych měla těch 500 na další výrobnu - no a na stromu jsem blbě klikla a mám aboretum. Já myslela že ten počítač rozkoušu...
     
  8. micca

    micca Pisálek fóra

    Neverím! JA mám chlievik s jeleňmi! Ostatné síce do lišty, ale v porovnaní s akciami v poslednej dobe je to u mňa úspech. Po počiatočnej nechuti ísť do akcie som sa nakoniec prekonala (musela som síce kúpiť najväčší balík SK, pretože som sa blížila k 0), ale nakoniec som dala akciu celú a bolo to raz-dva. O šľachtení a preskokoch radšej ani nebudem písať, lebo to stálo - veď viete za čo. Ale s tým máme skúsenosť všetci a nadávať sa nemá (ale niekedy sa človeku aspoň uľaví). Tak a už dopredu sa hrozím, čo na nás chystajú, keď si čítam oraculum. micca1
     
  9. monsaf

    monsaf Vycházející hvězda fóra

    Zdravím na farmy:):) akce je hotová i pár mixů bylo :D:D:D a krmiva mám jen 9 ks:D:D

    [​IMG]
     
  10. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Mě se nelíbí ani žralok, směřuje to všechno nějak do červena a je moc velká nádrž a nic v ní nevidím. Nezobla jsem zlaté banány, ať se s nima udusí ale prodala jsem 200 žabiček abych měla co chovat až poletí kočky tak já jdu do žab. Prostřední jsem vynechala úplně, jenom mi tam skočily mašla a tak mám párty a nálepku jinak bych do něho nešla. tajemno je tajemné, nedávám ho na plochu, nechám ho vyhnít aby bylo stejně hezké jako růžoví vembloudi. Udělám ještě čiči a budu asi na nule, možná nějakou dám ale pečlivě zvážím. Žralok chce maso, žere jak nenažranej, vzdyť ananas se bral i při dietě čo im chudák udělal?
     
  11. doben

    doben Ikona fóra

    Tak nakonec jsem udělal u každého zvířete první 3 úkoly kvůli lístkům a nálepce, tím končím, protože u dalších už je potřeba hodně SK a to mi za ty odměny nestojí.
     
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    akci jsem udělala celou, ale ta spotřeba SK, žabek ,ztráty v divokých mixech... ani se nedivím, že mně z tajemných stájí vypadl osel.Baha byla přívětivější, 2x plameňák, tygr a panda červená.
     
  13. Tatsume

    Tatsume Pisálek fóra

    Tak tuta akce je opravdu hard core. Nějakým nedopatřením se mi podařilo udělat první tři úkoly u savců a dva u ryb, ale to asi opravdu omylem...

    BTW: Několikrát jsem od sousedů během akce dostala superkrmivo. Můžete někdo poradit, jak se to dělá? V budoucnu bych laskavost ráda oplatila, ale nepřišla jsem na to, jak.
     
  14. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    superkrmivo od sousedů dostaneš když oni nakoupí balíčky superkrmiva, 10 ks je za největší balíček za reálné peníze, 2 ks pak za největší balíček za floreny - dostanou je všichni sousedi hráče, který nakoupil
     
  15. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Fakt jsi mě pobavila, díky a gratuluji
     
  16. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    tak ešte mi chýba 21 zelených stužiek a bude salamandra červená:p

    a 38 modrých stužiek mi chýba aby som mala červenú hojdaciu sieťo_O
    meliem a ešte si rozmyslím či budem znovu kupovať;)
    všetkým gratulujem, ktorý majú aspoň s časti hotovo :)
     
  17. mamanka21211

    mamanka21211 Aktivní autor

    ahojte, akciu som urobila celú, ďakujem susedom za superkrmivo.mamanka21211
     
  18. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Ahojte! Měla jsem málo SK, žabky jsem prodávala a dobře vydělala; nakonec to dopadlo tak, že mám oba červené chlívky, a to díky sousedům.
    Takže sousedé milí - děkuji mnohokrát !
    Na medvědí výrobnu jsem už nedosáhla, ale vůbec mi to nevadí, protože mi výrobny stejně leží v liště, žerou moc zvířátek. A kvůli nějakému budoucímu úkolu se nepřetrhnu, za rok budou produkty zase levnější, to počká :)
    Tak ať se Vám všem daří, kdo ještě šlechtíte.
     
  19. ester7791.

    ester7791. Rádoby autor

    Ahojte . :)
    Tak po urputnom boji sú doma aj žraloci , pekne si už plávajú na Baha . :)
    A ked že bude BB a pribudli mi na účet nejaké tie FL , tak si dokúpim stredný balík SK a budú doma aj mloci . Po párty lístky ich mám hotových , tak by to mohlo vísť . Ani som nedúfala že sa mi to podarí , ked som videla počiatočný stav môjho SK a stav účtu z FL , ale na koniec by to malo vísť . :)
    Prajem vám pekný deň a do sfarmárčenia . :)
     
  20. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Napriek tomu že túto akciu ignorujem, chválim si ju. :D Vďaka nej sa šľachtenci a hlavne žaby predávajú za naozaj slušné ceny, a tak som si už na tom zarobil pár miliónov. :)

    Blíži sa aj šľachtenie mačiek a tam sa dám asi na to isté, už teraz si nimi robím zásoby. :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.