Jarní sezóna (4.4.2020 - 5.5.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem -Borsty-, 1/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Štika

    Štika Mistr fóra

    Včera dokončeno kudlanka doma :) a teď budu dodávat podle toho kolik bude zásob.
     
    Apachie1 a evainfo tohle ocenili.
  2. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Včera jsem díky akcím 2x otočila poslední řádek. Tentokrát byli s body štědří. Ze stodoly dodávám už jen to čeho mám dostatek.
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Také už mám včera kudlanku, ještě udělám jednou poslední řádek a končím :p
     
    Apachie1, danielka0000 a -migos- tohle ocenili.
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Tak možno ešte dnes bude modlivka (kudlanka) behať po mojich poliach! Dosť mi pomohli body z novej akcie,ale myslím,že ďalšiu sezónu už radšej nezačnem,pretože toto je bezodná diera,do ktorej sa toho Veľa zmestí ! :p;) [​IMG]
     
  5. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Ahojky, hurááááá, i já už mám kudlanku doma :) Tak přeji všem stejný úspěch, dá se to....;)
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mirek47 - ahoj, odstranit se pan Jahodka nedá, ale můžeš ho ignorovat ;)

    Edit: Ale neřekla bych, že platí málo

    pan Jahodka.png
    Porovnej si to s ostatními zákazníky - klik TADY
     
    radyn.m, Peto121 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  7. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Pitrýsek47, -migos- a duna.duna1 tohle ocenili.
  8. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Dobrý večer,
    rád bych se zeptal, zkusil někdo zakoupit za žetony více bonusů najednou? Konkrétně se mi jedná o tohle: "větší výnos ze všech budov z dílny". Když těch bonusů koupím víc najednou, sečte se jejich čas a zůstane +1 do stodoly po dobu násobně delší než dvě hodiny, anebo zůstane čas stejný, tj. dvě hodiny, ale bude více než +1 do stodoly?
    Například, zakoupím najednou 3 bonusy "větší výnos z budov dílny", znásobí se čas třemi (tj celkem 6 hodin), a po celou dobu zůstane +1 do stodoly, anebo se znásobí třemi výnos? Tj. +3 do stodoly po dobu dvou hodin?
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ano,jde to, dělám to takhle pořád.Je ale lepší počkat,až budeme mít úplně všechny žetony!! Pak se hodí přidat ještě 100% bonus na dílny do zlatýho slotu+ zajíc.A pak je to fakt mazec!:)
     
    radyn.m, k.vitek a -migos- tohle ocenili.
  10. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    radyn.m
    taky vymýšlím, co s tím zbytkem žetonů. Mám jich 6 a na +1 plodina do stodoly na 1 hod. to není. Tak?
     
  11. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    mne už ich ostalo iba 5 :D tak si počkám až budu hotové všetky dielne a šup bonus +1. to posledné dám asi na rastliny. Inak tu nie je ani o čom riešiť načo ich použit
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Teď sem mrknul na sezónu a žetonů už máme 16 ks !!!
    Takže to máme : 1+4+1+1= 7 produktů ze základní výrobny ( výrobna,žetony,100% bonus na výrobny a zajíc)! 8)
    Sezóna končí za 5 dní ! :eek:
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  13. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, prozatím 9 kousků havětě. Ještě bych to viděl na tři bedýnky. Žetony využiju na produkty až na závěr sezóny. Ještě musím získat dva žetony z akce.


    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
  14. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Z jedné z beden mám havýše, tak jsem spokojená. Klik a bylo vše jasné.
    Jaká to je pohoda oproti bednám se čmáranicemi - posledně tam byly 4 - snažila jsem se jich zbavit, ale nakonec tam asi po 20 pokusech ještě jedna zůstala. To se, aspoň mně, RT pěkně pomstilo.
     
    -migos- a evainfo tohle ocenili.
  15. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Chybí mi 800 bodů do 40 levelu a sezóna bude komplet. Už nebudu dodávat zakázky neb ty mi udělaly průvan ve stodole. :oops: Ale body nasbírám folkové akce.
     
    evainfo a -migos- tohle ocenili.
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Kompletně celá farma nachystána na zítřejší efektivní využití žetonů z jarní sezóny!Tj. všade výrobny!8)
    Jen tak mimochodem jsem učinil zběžnou kontrolu lišty a málem sem se ulekl!:wuerg:
    Farma 1.279 základních výroben
    Bahama 398 základních výroben
    Asi to bude tím,že vlakem nikdy výrobny neposílám,krom těch, u kterých máme produktové stromy!:)
    Ještě dumám,že pořídím dalších 40 továren na bombóny,abych je měl kompletně na všechny tři plochy a využil bonusy na maximum!
    Jen je blbý,že je budu muset nakrmit SK,protože jinak to bohužel nevychází!:sleepy:
    Konečně dorazím všechny úkoly na produkty!!!:eek:
    Na farmě by to mělo hodit celkem 1827 produktů a na bahamce 798 produktů!8)
     
    Naposledy upraveno: 2/5/20
  17. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Taky mám všude výrobny, ale někde se mi zatoulal jeden žeton, mám jen 15ks. Akce jsem plnila a splnila všechny. Leda že by byl nějaký v balíčku za reál nebo floreny.
     
    radyn.m a kaolín11 tohle ocenili.
  18. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    [​IMG]

    ašada01, ja som kúpila len permanentku, tam žetón nie je, asi si niečo prešvihla v akciách??..;)
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  19. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tak moje první sezóna a hotovo. Díky mišmaš akci (teda folkovým historkám). To jsem konečnou odměnu získala 2x. xDTak nevím, do třetího kola mi chybí 1718 bodů. To asi nezvládnu ani s pernamentkou. Jen ve stodole trošku víc prostoru - takové zásoby nemám. :p
     
    evainfo a -migos- tohle ocenili.
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    První sezóna, kterou jsem úspěšně dokončila.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.