Jarní sezóna (4.4.2020 - 5.5.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem -Borsty-, 1/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    Vilmusko,sezona,po sezone....ja bych v tom videla pozitivum,nasad rousku oblikni neco paradniho,nazuj strevicky a hura korzovat pred obchod.uvidis sama.....dobry den slecno......dobry den mlada pani....;).
    ja mam jiny problem.....moje draha polovicka hlasite mrka,pri jidle moc kouse a cvaka zubama a vubec me moc rozciluje svou pritomnostixDxDxDxDxD.
    jo a sezonu pojedu neb kudlanku nemam a budu mit na sveho samecka partacku:pxD
     
  2. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Mám otázku když koupím tu sezónní permanentku dostávám obojí odměny a nebo jen ty druhý z té permanentky? Protože v těch druhých není upgrade toho poháru takže kdyby dostával jen ty druhý odměny je zbytečné si tu kupovat.

    btw. tigers78 - Oka děkuju :)
     
    Naposledy upraveno: 4/4/20
    k.vitek a evainfo tohle ocenili.
  3. tigers78

    tigers78 Perspektivní autor

    Ahoj tenista99 - dostávaš obidve odmeny.
     
    evainfo a Skali tohle ocenili.
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky všem :) tak do další sezony jdu, protože je tam možná "jako kudlanka", i když jsem to v minulé sezoně otočila vícekrát a se neukázala, no hlavně teď získám opravdový červený voskovník a ten mě vážně chybí do úkolů v družstvu :p získání pěti FL mě na konci nějak nenadzvedlo, ale proč néé xD... opakovat (tím míjet drahé věci) asi nebudu, tak dodám vše jen podle plánu a končím :p to asi stačí ...




     
  5. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tak rozjezd by byl ;). A teď čekat do zítra. Tentokrát jsem se rozhodl nic nevynechat a plnit i všechny zakázky. Minule jsem totiž nekupoval body za FL ani nevzal body za farma-mince.


    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak to nechápu, jak jsi to zvládl ... jsem vyplnila všechny zakázky? ... víc jich tam není a v rama obchodě nevidím dotaci :p ...
     
    Naposledy upraveno: 4/4/20
    maribeja, michalka59 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Migos - Také jsem plnila všechny zakázky, vykoupila Ramaobchod, permici také mám a jsem na 6, tak co jsi udělal navíc ;)
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak rama obchod jsem našla a splnila a dál? ... tak -migos- co jsi tam dohodil ??:p ..
     
    -migos-, danielka0000 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  9. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    taky jsem na 6 s permicí.Tentokrát to půjde ztuha,dávají méně bodů než minule.o_ODívala jsem se na rama mince,žádná nabídka.
    PS:omlouvám se8)
     
    Naposledy upraveno: 4/4/20
  10. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Ahoj mám 7/51/410.-migos- kde jsi to nabral?Že ty máš nějaké tajné zbraně ;)



    Jo tydle vidle :D.
     
    Naposledy upraveno: 4/4/20
  11. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Koupil jsem balíček bodů za FLoreny 50FL=1850 bodů a v rama-obchodě je v limitovaných 500bodů + splnil všechny zakázky. Žádné tajné zbraně nemám :D.

    [​IMG]

    [​IMG]

    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 4/4/20
    Apachie1, Veselka a Skali tohle ocenili.
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    No koupila jsem v rama obchodě 5x body sezónních odměn, ale další nabídku nikde žádnou nevidím :p hele -migos- nekecej a přiznej se, , jako polehčující okolnost xD :p ...
     
    maribeja, -migos- a Y_n_O tohle ocenili.
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    evainfo, ten balíček je v novinkách i v obchodě myslím až od čtrnácti nulnul, zkus restartovat hru ;)
     
  14. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Vzdávám se xD .... Rozdíl je ten balíček za FL, každý týden se dá koupit jeden. Dříve jsem nekupoval, ale teď když nám dali bednu s havětí do opakovacího lvl, není jiná cesta ;). Kdybych chtěl, aby mi při podivuhodných stájích padli ty co jsou v té bedně, tak bych utratil daleko více FLorenů než 200 co je za čtyři balíčky. Navíc v opakovacím lvl je 5FL, takže se mi 40-50FL vrátí. Tož asi tak


    Hezkou hru ...
     
  15. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Ahoj, měla by dnes akce začít ve 14 hod. , ale nikde nic nevidím???
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    jana.zape: Aj aj, nová sezóna dokonce jarní ,-))) cedule s vlaštovkou a plnění zakázek + další body ke koupi. I v Novinkách je info.
     
    evainfo a maribeja tohle ocenili.
  17. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    maribeja tohle ocenil(a).
  18. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    modro.ocko22 restartovala jsem, zakázky jsem plnila ,ale nic se mě neukázalo, pořád je to na 1 .... jo, už to funguje.... díky moc
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ráno v klídku jsem začal plnit zakázky a někde u Josefa Bobra jsem zjistil,že něco neklape!xD
    Pak jsem mrknul na fórum a zjistil ,že sezóna začíná až od 14 hodin!:wuerg:
    Takže momentálně mám splněno 3 179/280
     
  20. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Tak já toto opět vynechávám,kupovat balíček za FL,dávat plodiny,produkty apod,získat TS a po odhalení opět lišta,tak toho jsem si už užila ažaž při jiných soutěžích.Děkuji nechci.

    LV 220
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.