Jarní haraburdí (26.3. - 30.3.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akci jsem dokončila včera a ze 6 skorokudlanek se jedna uchytila na vodopádech - to bylo radosti.
    Přeji všem pěkný den, hodně štěstí ve hře a hlavně v reálu.
     
  2. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Ahojky,mám také hotovo a zadařila se i jedna kudlanka,já su tak šťastnééé xD:p;)
     
    jindrasofr, davidson00 a sovicka64 tohle ocenili.
  3. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    No ja mam tiez hotovo no ci bude kudlanka to este neviem ,,,,,
     
    davidson00 tohle ocenil(a).
  4. DandyV

    DandyV Rádoby autor

    Ahoj, nestíhám, poradí mi někdo, jestli na Baha je možné získat +1 na ostatní plodiny, abych stihla napěstovat vinnou révu?
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    DandyV - ahoj, můžeš si dát do diamantového slotu Tropic Coladu. Speciálně na vinnou révu +1, bohužel, nemáme.
    No a pak pokud máš v inventáři nějaký ten bonus - třeba Bonus rostlinných výnosů 100% do zlatého slotu. Do diamantového slotu máme zase Bonus celkových výnosů S....

    tropic Colada.png

    PS: na urychlení růstu vinné révy lze použít Kouzelný lektvar.
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  6. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Tak já udělala všechny úkoly krom třetího v 8,tam už sem nestihla dopěstovat Toulitku,ale co,to přežiju.;) Kdo stihl tak gratuluji.
     
  7. DandyV

    DandyV Rádoby autor

    děkuji
     
    Skali tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.