Jarní haraburdí (26.3. - 30.3.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jakoja - ahoj , aktivuješ si Pandí vajíčko ve 4. místnosti Starověkého opičího chrámu. Z vajíčka se ti vylíhne Bambusová chýše, kterou lze následně upgradovat.
    Je možné, že už máš vajíčko aktivované a chýši někde na ploše už máš - mrkni třeba na hřiště pro mazlíky :)
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak mám hotovo76 % akce, snad ji dodělám, bonus kolo nabídlo, několikrát, hned po ránu 100% a +1, nedalo .... nepotěšilo.
    PS: kdo jste jeli sezónu, máte na ploše =benátského sněhuláka=? Dává 1 x SK a +1 zvíře....
     
  3. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    MatysekKamilek
    Díky za upozornění, ani jsem nevěděla, že toho sněhuláka mám v liště xD
     
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Díky, já už jsem na to taky jukla. Předtím jsem vycházela z příspěvků, ale skutečné počty jsem nezkoumala. Když jsem si to prohlídla pořádně, vidím, že to nebude problém. A mám políčka všude, protože jsem pěstovala toulitku, takže to půjde rychle.
     
    kaolín11, modro.ocko22 a evainfo tohle ocenili.
  5. elen45

    elen45 Expert fóra

    zatím jsem v 8. kole, jedu jen na necelých 2 plochách, vodopády mám se zvířaty a stromy, časovku s hrozny jsem dala díky vytočeným 200% jako nic, tak ještě asi 4700 toulitky a bude hotovo
     
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte farmárčatá.Ja mám riadny guláš s tej akcie,ale ide to len som si to musel napísať do debilníčka čo to odomňa pýtajú;);).
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kocúrik, já už jsem guláš dovařila, už jen potřebuju dopěstovat anturii, teda toulitku... ;)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  8. haník301

    haník301 Pisálek fóra

    Zmizel mi čas u úkolu v Družstvu, nechystají to změnit na stálý? To by nebylo špatné.
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    haník301 - ahoj, já tam časomíru pořád mám

    jarní haraburdí úkol.png

    A ml. farma také úkol s časomírou
    jarní haraburdí úkol VK.png
    o_O
     
    Naposledy upraveno: 28/3/20
  10. haník301

    haník301 Pisálek fóra

  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Y_n_Očka zlatúšik ja musím tú antúriu 3 x otočiť a budem mať hotovo.Bol som v tom stratený kým som si to nenapísal na papier.Hlavne tie časovky tam som pár krát zabudol pustiť časomieru,tak som si to písal červeným perom veľkými písmenkami Nezabudni pustiť časomieru pred zberom.Uf to bola fuška.
     
    Y_n_O a moncicak7070 tohle ocenili.
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    haník301 - zkoušela jsi restartovat hru nebo třeba otevřít hru v jiném prohlížeči ?
     
  13. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Mám téměř dotoulitkováno, na jedné ploše zraje poslední várka. Ty včerejší bonusy setsakra pomohly :inlove::D. A můžu se naplno věnovat hmyzím domkům, tam to bude větší boj...
    [​IMG]
     
  14. vladca

    vladca Stará škola

    stav: 91% ... žiadny bonus z KŠ
    použité: vence +3+1 (rajský a tropický), riadky +1+1 (Zázračné výhonky II a Úžasné kvety) + voda a hnoj
    polia: všade (okrem rúbaniska) ... nemám problém raz za čas prerobiť farmu

    večer to asi ukončím, ale budem pokračovať v pestovaní kvetov do nových úloh na Bahame
    a hlavne do stodoly treba dlhé kvety, lebo po Benátskej sezóne je tam na môj vkus nejaká veľká ozvena
    ;)
     
  15. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Nacpal jsem na plochy veškeré tajemno z obou probíhajících akcí. Zatímco TCH byly propadák - snad kromě růžových včel, to jsem ani netušil, že něco takového existuje, tak TS potěšily - olše oregonská, mongongo a zmrzlinový fazolovník už si vesele rostou na mé farmě 8):D.


    A toulitka dopěstovaná - mám hotovo ;).
     
  16. elen45

    elen45 Expert fóra

    zbývá poslední úkol 2700 toulitek, tak ráno bude taky hotovo
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ja ešte 5000 antúrií a tiež bude hotovo,to bude zajtra.Celkom to šlo.;)
     
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Konečne už mám hotovo.A za odmenu som získal s tej tajnej modlivku aspoň jedna sa vydarila xDxD.Ale s tej druhej akcie samé lištovky.
     
  19. elen45

    elen45 Expert fóra

    tak také hotovo, ze 2 skorokudlanek oranžový slon a panda červená, ostatní nasazeno a rozjela jsem 2 nové úkoly včetně parní sauny - ty jsem dala 2
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    nejde a nejde, já tu anturii nedopěstuju bez bourání. Na trhu AA ani jeden tropický věnec.:(
    Dobré ráno všem
    Mooc děkuji třem lidičkám za dárek:p;)
     
    Naposledy upraveno: 29/3/20
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.