Jarní dovolená (2.4. - 8.4.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem -Borsty-, 1/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Yvetka

    Yvetka Pisálek fóra

    • Nepoužívej tlačítko "odpovědět" (odpověď s citací), pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    8erulenka

    *** odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku
    děkuji moooc :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/4/20
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hotovo .... dobrou noc :)
     
    evainfo a modro.ocko22 tohle ocenili.
  3. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Taky hotovo :)!
     
    modro.ocko22 a evainfo tohle ocenili.
  4. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    hotovka 8)
     
    modro.ocko22 a evainfo tohle ocenili.
  5. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Ahojky. Pro mě osobně zbytečná akce s vytahováním SK které jaksi furt nemám a nemám. Dokupovala jsem dva balíky za floreny ale jen do zásoby na lepší akce, na tuto teda ne. Jeden barák jsem měla nacpaný ještě z akce jedno Sk na šlechtění a tak jsem ho sklidila ale odznaků máuo na tuto ehmm akcičku a dál šlechtit nebudu. Jednou za tři čtyři měsíce si zašlechtím - spíš hodím zvířenu co se mezi tím nakupí z KnŠ po čtyřech a tak nějak se pomalu hrabu k růžovkám. Spíš je teda rychlejší výměna při OD než si udělat sama růžovky a naštěstí normální farmáří také ještě jsou za což jsem opravdu ráda. Dekorek mám v liště už tolik a přehled o tom co která kromě bzzzzz dává žádný no děs. Dávejte na sebe pozor a všem vám přeju moc zdraví a kus štěstí. Martina

    Nemáte náhodou někdo fakt účinnou babskou radu na zalehlé ucho? Vatu mít můžu ale slivku na ní v práci fakt né :) a hluchá jsem na jedno ucho jak poleno. Je to strašně nepříjemné. Holoubek s radami vítán a budu vám všem opravdu vděčná. Pučmelounci
     
    evainfo a -migos- tohle ocenili.
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    rampusak: Ahoj, málo odznaků? Asi špatný výběr zvěře viz výše nebo máš když máš málo SK tak málo zvířátek v domku ,-)
    Tedy já nevím, ale SK mám pořád dost na takové akce, vždyť se kromě mletí sype z odměn, beden ....ale v mezidobí nešlechtím
    Jsou to pěkné mrňavé domečky ,-)

    Hotovo už včera za pár min, hod ?
     
    evainfo a danielka0000 tohle ocenili.
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Hezky to běželo, i se SK to klapalo - než jsem si spletla hmyz a plazy. Tak teď prstíčkem hrabu a vyškrabávám korýtka....:(
     
  8. ladafiedlerka

    ladafiedlerka Pisálek fóra

    ahoj...proč mě nevyskakuji medaile od savců???????
     
    sabi32 tohle ocenil(a).
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Vyskakují jen u těch, které šlechtíš do úkolu (panda, velbloud, opice...)
     
    sabi32 tohle ocenil(a).
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ladafiedlerka - ahoj, ptž se šlechtí savci jen z Baharamy

    odznaky.png
     
  11. ladafiedlerka

    ladafiedlerka Pisálek fóra

    • Nepoužívej tlačítko "odpovědět" (odpověď s citací), pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného (mě) jen oslov. Děkuji Skali
    Skali

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku

    jeee díky to jsem jelitko.))))))))
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/4/20
    burds a Skali tohle ocenili.
  12. mazde

    mazde Pisálek fóra

    Ahoj,celou dobu šlechtím ptáky a nemám za to žádnou kytku,někde se ztratila odměna,jak potom mám stavět chaty?
     
  13. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    mazde: Zdravím, pokud šlechtíš celou dobu ptactvo z farmy, tak odznaky musíš mít. Papoušek je na Baha a z nich odznaky nepadají. Přehled z čeho padají odznaky je o pár příspěvků výše od Skali.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 3/4/20
  14. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    No dělám na půl plynu, tak budu mít odpoledne hotovo.... SK mám dost, ale vždycky těžce zahrabu do zásob parfémů....
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  15. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    jarní dovolena = není stonek není akce. neplním
     
  16. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj,rampusak
    píši ti sem,nemohu odesílat zprávy,všem komu píšu jejich nick neexistuje!
    Já používám metodu zacpáním nosu a zadržím dech a pak vydechnu,mě to pomáhá a pak ještě hluboké zívání,já tomu říkám zívat na celou hubuxDMěj se fajn a drž se.M
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... krásný dník s jarní dovčou, jsem měla v práci na dnešní večer záskok, ať jdu domů a taky víkend bude volný, fakt paráda ... to člověk aspoň tu situaci trošku vydejchává :p

    Tak u akce mám dva domečky už postavené a u prvního chybí jeden karnevalový pták, na trhu je za tři melounky a to teda né ... ale se nakonec při tulení s probíráním peříček fakt zdařilo :D akcička je nakonec hotová, nebyla jsem na ni tentokrát vůbec připravená, no těžký život farmářky :p Odměny nejsou až tak špatné a akce šla docela dobře.

    rampusak bych nezkoušela doma "cokoli" v lékárně ti určitě poradí a jsou na to vodičky, jsem měla kdysi podobný problém, jen to trochu zašumělo a slyšela jsem i to, co jsem vážně nechtěla xD a pokud nejde o zacpaný maz, asi bych to řešila raději s doktorkou ;)
     
    fany2020 a modro.ocko22 tohle ocenili.
  18. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Co je to za podraz 30 ptáků ani jeden medailon už mám chatku 1 hotovou druhou skoro taky jsem velmi rozezlen.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Kostej: žádný podraz, číst je třeba,-)) nejsou ptáci jako ptáci ani savci jako savci, zadrž a mrkní výše nebo na ofi.
    Záleží odkud jsou, jestli z teplých krajin nebo farmy ,-))).
    Např.papoušek ti odznak nedá.
     
  20. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, akci jsem dělala jen kvůli BB, to je vždy fajn, jinak domečky jsou moc hezké, SK taky zbylo, nechávám si ho zas na další akci(787kusů)
     
    evainfo, -migos- a modro.ocko22 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.