Akce Jarní úklid (1.3. - 7.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 12Orol

    12Orol Perspektivní autor

    No, úlohy mám hotové, ale radšej si asi niečo kúpim u Jacka ako táto akcia. Ale nevrav hop, kým ti nepreskočí :)
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jarní akci maximálně využiji na pořízení dalších chapadlovejch vrb! To kdyby zase někdy v budoucnosti RT dostal nápad,že vypadávátka budou padat jenom na krchově! Přece jen ze stromů to padá podstatně lépe než z polí!:eek:
     
  3. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Zdravím, tak akce se aspoň liší od jiných..:music:No s těmi vypadávátky uvidíme jak v hojném počtu budou padat, když budou padat málo tak si aspoň zatancujem na cintoríně a vzbudíme spící o děsivku...:music: Tak pevné nervy a hlavně nedostat baterkou do hlavy...;)
     
  4. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Neviem ako ostatní, ale ja sa nejak nestresujem s vypadávatkami :p ak niekoľko krát počas dňa nasadím niečo dlhšie s použitím kytičky, myslím, že čo-to popadá :p
     
  5. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Chválím RT z mnoha důvodů za to, že dal vypadávátka jen na hřbitov.
    Tam se jejich padání nedá ničím ovlivnit a to je podle mě dobře.
    Tedy aspoň myslím, že nedá.
    Akce tak bude napínavější a jak moc, to se uvidí.
    :)
     
    Naposledy upraveno: 1/3/16
  6. Aneleh88

    Aneleh88 Pisálek fóra

    Zdravím všechny farmáře :) To jsem zvědavá, co mi na hřbitově napadá.. mám tam na 1x1 ty "nejdelší" (doufám xD). Ale kytky nějak u mě zmizely (moc jich nebylo...). Asi jsem to vyplácala posledně.. takže u mě úkol č. 1: splnit pár úkolů kde jsou kytky odměnou, pač nejsem šílenec, abych jednu kytku kupovala za 81 000!
    Přeji všem "lovu zdar!" při chytání vypadávátek ;)
     
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Mikeš Ovlivnit muzes rychlost rustu stonkem, kytici a SH (diky SH tak nejsou sance uplne pro vsechny jeste porad stejne), ale napinave a zajimave to urcite bude ;)
     
  8. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Ráno farmička sklizená až na parky kvůli modráskům a zvířena nakrmena, počkám až se namnoží a pak je zruším, škoda každýho králíka co padne vedle. SH je dost ale nebudu to hrotit, minule když cosi lezlo ze hřbitova tak jsme měli celkem málo ze sklizně a nakonec se to zvládlo. Jen mám dojem že 1x2 byly na švihadla výnosnější, lezlo to líp. Zkusím pár stromků ale pamatuju si že v té akci tenktát to ze stromků moc nelezlo, mám dva tak bych si všimla 8). škoda že tam nejdou dát bubu chlívky, na co je vlastně mám se ptám, stejně jako u většiny výroben na mlíko a na vajca. Počasí hnus, o víkendu jedu na točku domů do pondělí, podařilo se mi skoro nemožné, vyměnit nemocnice a tak se jdu osobně trošku zapsat, ale všeobecně vojenské věřím. Už jen přístup objednání úplně o něčem jiném. Tak hezkou hru, začnu později, očekávám sekačku a pomalou hru, klidně si počkám, ta hodina mě nezabije a nervy mám jen jedny. Doufám že to neudělá zbytek se mnou :). Jo a dnes hurá, konečně jsem vyšlechtila karafiáty se zkrácenou dobou růstu, ne žádný Zuzka vrtule ale hezky o 12% kratší čas, paráda. Na to že se o to pokouším už rok to trošku trvalo ale jednou to přijít muselo. Hezkou hru, těším se na ty rozdíly v padátkách a kytky jsem nakoupila včera za 52tisíc, nevyrábím, nemám na ně matroš.
     
  9. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    pro Mikeš:
    Mě se naopak nemožnost využít vychytávak, které jsem během svého hraní Farmeramy za celou tu dobu získal, moc nelíbí.
    Chápu ale, co RT k tomuto kroku vedlo (ne vždy jde ovšem o snahu "zrovnoprávnit" hráče na různých úrovních). Zejména tam vidím zádrhel v tom, že pokud to bude padat "pomalu", budou růst tlaky na hráče, aby si koupili ty akční koše. A to je asi hlavním cílem RT, protože naše zásoby SH od Karnevalové královny ve spolupráci s vyšlechtěnými dlouhodobkami (o obrovských stromech na SH) jim musí být docela trnem... Není pak nic snazšího, než takříkajíc utáhnout kohoutky - a my závisláci (nebo alespoň mnozí z nás) neodoláme. Trnout případně do konce akce, zda budu či nebudu mít dost vypadávátek, to není nic pro mou nervovou soustavu. V mém levelu jsem už takovému napětí přecejen odvykl a ani v reálném životě adrenalinové zábavy nevyhledávám... Jsem rád , když mám hotovo nejméně v polovině akce, abych pak mohl svůj provoz na farmě korigovat podle aktuální poptávky na trhu (s čímkoli) a nemuset se strachovat, že akci nesplním.
     
  10. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    jan.svatek: Není to moc konspirační teorie? Tak černě bych to neviděl...černěji vidím TS, kdy bude určitě nějaké NOVÉ ZVÍŘÁTKOxDxDxD
     
  11. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Hřbitovní kytice buď pochválena, skoro miliónek je doma [​IMG]
     
  12. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Mně nějak pořád unikají ty rovnější šance na vypadávátka na hřbitově oproti jiné ploše. Dá se použít SH, kaštanový řádek, všichni mohou použít řemeslné výrobky. Na jiné ploše jsou k dobru snad jen vyšlechtěné rostliny. Těch ale hráči dosáhli svým vlastním úsilím a šlechtit může každý. Je tedy rozdíl je v počtu ploch, které mám k dispozici? Může mi někdo rozdíl objasnit?
     
    ell1956 a STYBI tohle ocenili.
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    ell1956 a STYBI tohle ocenili.
  14. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    Xenie6161 - hlavní rozdíl je podle mně v nasazení Johnyho Citrona - ten na hřbitov prý není možno dát
     
    evainfo, tomokoco a ell1956 tohle ocenili.
  15. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Jé, na toho jsem ani nepomyslela. Za tři roky jsem ho nějak nepotkala, takže pro mne osobně žádný rozdíl. Děkuji.
     
    kutílek1929 a evainfo tohle ocenili.
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Xenie6161 Rozdily nebudou osobni, ale mezi jednotlivymi farmami, a to hlavne pri prvni sklizni, ktera je bez pripravy a bez JC. A tak, jak nejsem zastancem zverejnovani poctu vypadavatek po zacatku akce (prijde mi to pro novacky znacne demotivujici), tak tentokrat budu rada cist vsechny prispevky od tech, kterym se pocty budou chtit uvadet.
     
  17. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    matlafous123 já jsem spíš zvědavá, kolik lidí tu napíše, že jim z celé farmy nevypadla ani jedna baterka a že měli všude karafiáty a xxl stromy ;)
    A na hřbitov jsem taky zvědavá, mám tam asi 15 vrb ...ale co je tam za kytku si ne a ne vzpomenout :D
     
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    čarodějka007 xD no vidis, to mi ani nedoslo, ze zas moderatori budou mit co delat :D Ja vim 100% ze mi tam zustal carodejnicky pohar, ktery jsem nestihla o par minut sklidit a oset plisni.
     
    kutílek1929 a tomokoco tohle ocenili.
  19. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :) pokud mne paměť neklame, tak mi tam zůstalo asi 5 vrbiček a duchové ... snad jsem ta rajčátka stihla vyměnit před koncem ...
     
  20. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Taky lovím v paměti co že jsem to nechala naseté na hřbitově. Snad to byla nějaká ta dlouhodobá a né jen rajčátka :music:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.