Akce Jarní úklid (1.3. - 7.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BoXeRkA69

    BoXeRkA69 Rádoby autor

    ta mi to zase nevyjde o jeden úkol vypadávátka nepadají jak bych potřebovala snad příště
     
    JMJH a tomokoco tohle ocenili.
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  3. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Ahoj. Tak mám tentokrát akci celou hotovou a ještě mi zbylo 1.506 tajemné slunečnice a 171 strašidelných věciček...
    Ještě pěstuju děsivé plodiny na kratší čas a mám dojem, že nám prodloužili dobu akce.. Ještě 3 hodiny a 13 minut mi ukazují hodiny vlevo...

    Děkuji všem, co mi poslali padátka a přeju všem, aby taky získali vše, co si přejí.
    Díky za pěknou akci.

    A pro zvědavce - farma, ze které tady píšu, je úplně jiná farma, než Margziam. Jsou to dvě rozdílné farmy. Jiné levely, jiné zásoby, jiné vše...

    P.S. Edit:
    Obnovila jsem stránku na farmě, nějak se mi nezdálo, že už jak dlouho ty hodiny vlevo ukazují stále, že akce bude trvat ještě 3 h. a 13 minut - a - už ukazují 42 minut.. Takže to asi bude chyba na mém přijímači...

    Edit 2:
    Dívala jsem se na další akci - ale tu asi nezvládnu. Protože mám jenom 68 SK a tam chtějí mláďat víc, než 34. A než se namelou další.....
    Dali to šlechtění moc brzo po tom minulém.....
    T TCH jsem dostala pásovce, ledňáčka a oranžové pštrosy. Pásovec je druhý, ledňáček třetí, tak jsem ráda. Ale labuť ještě nemám a vydru taky ne a co ještě...
     
    Naposledy upraveno: 7/3/16
    Shanigan tohle ocenil(a).
  4. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    Akce se mi líbila, potřebovala bych ji častěji, ať poskočím v úkolech v družstvu.
     
    JMJH tohle ocenil(a).
  5. xkolouch

    xkolouch Zelenáč fóra

    ahoj, supr akce, můj názor: konečně něco i pro "nepadavé farmy" :D
    Splněno, až na poslední místnost, ale dekoraci už mám, takže dobrý.
    Je zajímavé, že se dalo splnit. Jiné akce, kde padá po celé farmě, nikdy nemám šanci splnit. Tam, kde se nejlepší odměny a bonusy dostávají až po splnění všeho, např."Opičí královna",tam je to fiasko, ať dělám co dělám, vždycky mi něco chybí a bez zaplacení košů na to nedosáhnu.
    Tímto srdečně děkuji Farmeramatýmu za pěknou a poctivou akcičku :inlove:
     
  6. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Ahojte, tak tentokrat to padalo nadherne, po akcii mi este zostalo volnych 634 desivych nastrojov...:p
     
    velryba111, tomokoco a Janké861 tohle ocenili.
  7. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    Mám radu, sice je to k jinému tématu, ale snad modíci odpustí...
    Když budeš chtít, akci splníš v pohodě... stačí vyšlechtit 1x slepice, 1x kozy a 7x kachny = 9 šlechtění = 18 SK, dodat do úkolů a získáš 35 SK jako odměnu... pak 1x krůty, 1x ovce a 7x prasata = 9 šlechtění = 18 SK a dostaneš dalších 45 SK. Pak už došlechtíš zbytek a máš hotovo... Celkem je třeba 86 SK a 80 dostaneš zpátky v odměnách... Tak stačí jen posbírat vypadávátka a mít dost plodin...

    A přeci jen k akci... na hřbitově to padalo dobře, zbylo 448 věciček, dodělala jsem všechny úkoly se strašidelnýma plodinama, paráda! :)
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    667 baterek navic, fuj, to jeste jsem posledni sklizen nestihl - no tak kazdy co se dostane parkrat k pocitaci by to mel dat...
    Potesili hlavne tim novym zpusobem dvojitych dekorek - i ten co ma prodlevy udela aspon stonek a kdo ma vsechno splneno tak muze dekorky vymenit za mene vynosny...
    Dobra akce, takova potesi hodne lidi...
     
    skalara.v a tomokoco tohle ocenili.
  9. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    farmarka_e
    Díky moc, odpověděla jsem Ti v diskusi k té nové akci :)
     
  10. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tassi, Kaolíne - to je krásný. Mám "jen" 479. A jela jsem téměř bez prostojů o_O Poslední sklizeň jsem taky nestihla, ale to neva :)
    Syslila jsem do stodoly, co se vešlo. Teď se tím nadšeně prohrabuju a vůbec se mi to nechce dodat do družstva xD
     
    STYBI tohle ocenil(a).
  11. Mortis21

    Mortis21 Guest

    Milí hráči, tato diskuze sloužila pouze k akci Jarní úklid. Ta skončila včera, pro další diskuze prosím využijte ta správná vlákna. Děkujeme.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.