Akce Jarní úklid (1.3. - 7.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Slymačka

    Slymačka Rádoby autor

    tak i já mám hotovo, parádní akce, pohodová, a to jsem začínala až v pátek, super
     
  2. kraketice

    kraketice Pisálek fóra

    Moc pěkná akce, dokonce jsem získala labuť, super!!!
     
  3. plazma04

    plazma04 Pisálek fóra

    k dokončení celé akce mi chybí 2 vecičky tož nemůžu jít spát.
    no nenaštvalo by vás to?? díky
    kvituji to že akce byla pohodová a i pro nižší LV
    plazma04
     
  4. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Akci jsem dokončila dnes dopoledne,ačkoli včera jsem se vrátila z práce až po půlnoci s chycenými zády,tak mám klidový a odpočinkový režim,snad do zítřka povolí...
    Z TS jsem bohužel Labuť nezískala,tak moc jsem si ji přála,páč zatím žádnou nemám :)
    Všem hodně štěstí při odtajňování a pěkný večer
     
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak mám akci celou hotovou ... první s pěstováním květin :)
     
  6. Kuca16

    Kuca16 Rádoby autor

    Včera jsem úspěšně dokončila, za mě palec nahoru. Pěstování rostlin je moje slabá stránka, ale poprvé jsem zbourala celou farmu, abych napěstovala vše. Ale vracení farmy do normálu mě teda silně neba:p
     
  7. drobček1958

    drobček1958 Pisálek fóra

    Tak dokončeno :D..............bez bourání prostě pohoda klídek dávám za 1
     
  8. Katushka23

    Katushka23 Aktivní autor

    Tak se čtyř denním zpožděním mi zbývá jedna past na ducha a buď bude nebo ne. Ani jsem nevěřila, že toho tolik stihnu. Za akci dávám palec nahoru. Jen tak dál s takovýma akcema.xD
     
  9. nanyblacks

    nanyblacks Znalec fóra

    Ahoj, já mám akci hotovou a v družstvu jsem stihla dodělat všechny děsivý úkoly. Už mi zbývají jen udělat dekorace do stonku z úkolu
    " Kouzelná čistota " . Přeji hezkou dobrou noc. N. :))
    Z pod. výběhů mám, oranžový kurník no není to k pláči a dále želvu a ptáka kiwiho. Labuť se opět nekonala.
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zatím [​IMG] a 26 Chapalových vrb na ploše.:)
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    V elektroodpadu 336 vybitych baterek (vcera jsem na farme vubec nebyla, jinak cely tyden bez prostoju).
     
    Naposledy upraveno: 7/3/16
    Trepifajksl a skalara.v tohle ocenili.
  12. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Asi budu muset vzít náklaďák na odvoz xD

    [​IMG]

    Akce splněna, dokonce jsem se dostal i do místnosti 4.;)
     
  13. matousek08

    matousek08 Perspektivní autor

    Tak mě už chybí jen 3 strašidelné věcičky a akci budu mít komplet. Snad z poslední sklizně vypadnou;):D
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. PomíkTimi

    PomíkTimi Rádoby autor

    Tak já se taky dostala do místnosti 4 :p a hurááá..prorazila všechny zdi a bez bourání hotovo. Moc hezká akce.
     
  15. mizska

    mizska Pisálek fóra

    Musím pochválit padání padátek-takhle to má vypadat! Protože jak jsou padátka na všech plochách,tak mi plnění vázne na padátkách-prostě nepadají
     
    tomokoco tohle ocenil(a).
  16. majkl8888

    majkl8888 Pisálek fóra

    Tak posledních 6 padátek snad ještě padne a budu mít taky vše hotovo :) celkem pěkná akce, ikdyž já spíš využil tý děsivky ze které jsem udělal několik levelů a udělal nespočet úkolů :)
     
  17. Sasule1

    Sasule1 Pisálek fóra

    Moje první akce kterou jsem zvládla splnit celou :) a ještě navíc splněno pár úkolů do družstva, co víc si přát. Super akce, moc se mi líbila ;)
     
  18. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Dokončeno, tedy až na dvě dabl dekorky, za těma se neženu :) Farma zustala jak byla, neprekopala jsem vubec nic - pestovala akcni na 120 pidipolich a slo zvladnout v pohode :)
     
    Janké861 a tomokoco tohle ocenili.
  19. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    tak já už s tím končím, na hřbitov jsem narval dlouhodobku do příště. Přebylo mi 686 vyskakovátek, škoda, že se to nedalo dělat aspoň dvakrát. Ale zase jsem aspoň napěstoval něco jiného. Pro mě super akce a hlavně tu nidko nebrečel, jak to nepadá a všichni na tom byli stejně a vida - jde to, pokud má člověk hotové poháry a tak8)
     
    Janké861 tohle ocenil(a).
  20. majkl8888

    majkl8888 Pisálek fóra

    Tak akorát my to vyšlo děkuji všem co ještě posílaly poslední věcičky vyšlo mi to přesně na 1 i s poslední sklizní :) První mise celá hotová tak třeba už se blízká na lepší časy :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.