Akce Jarní úklid (1.3. - 7.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Mně teď štve už jenom těch pětaosmdesát věciček, co se vybíjejí zbytečně ve skladu....
     
  2. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    pechfógl: 85? Snad 533 ne???
     
    evainfo, petaM2001 a skalara.v tohle ocenili.
  3. ixtori

    ixtori Zelenáč fóra

    Hotovo ! Krásná pohodová akcička, kterou musel splnit snad každý. Což je prima. Zapojení Děsivé noci do akcičky, bylo super ... zase něco nového (pro mě). Jenom ta rostlinka mohla vypadat více děsivě, ale to je jenom můj problém, ve všem hledat mouchy xD. Ještě díky sousedům za Strašidelné věcičky, jste super ;)
     
  4. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    fugger64 - kdepak, jen 369 xD
     
  5. denich

    denich Vycházející hvězda fóra

    Akce hotova, ve stodole 553 baterek navic a jeste urcite nejake pribydou:)
     
  6. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tolik nééé, jen 330. Jsem sice hlídala v noci u stodoly, ale usnula jsem....
     
  7. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    No toto, milý Oto! Já těch monočlánků mám jen 244. A jedu prakticky bez prostojů - vyjma ranní asi dvě hodinky a půl, kdy chrním. Vstávat v půl sedmý - to je na vraždu mého budíka. Což mne čeká zítra, poněvadž jdu k lékaři. Jak tam nepřijdu brzo ráno, tak je to na...dlóóóuhé čekání. Tak jsem si to spočítal - chybí mi dodělat 42 celých podúkolů a u dvou dodat do částečně vyplněného . To tentokrát ještě nedám všechno, ale vím, na čem makat. Nejvíc nesplněných je u strašidelného zámku(13) a u mumie(9). No jo, to jsou ty neplánované dekorky do stonku.
     
  8. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    no neviem čo sa tak chválíte 8)ja mám desivých nástrojov na sklade 12 a som rada, že vôbec bolo dosť na pastičky :p a to mi ešte susedia veľmi pomohli :inlove: A rastliniek zostalo 52 kusov xD
    Svojim susedom ďakujem , snažila som sa aj ja odvďačiť, ale musela som zaviesť harmonogram. Posielať sa dá len 7 darčekov ,mno a ja mám dobrý susedov viac ako dvojnásobok :) .
    no ale čo už, vypadávatká po riedku / a to som dávala rastlinky s dobou zrenia 8-6 hodín /ale na farmu som sa dostala len 2x za deň,aj to len na čas kým so nazbierala zasadila ,na nejakú stratégiu čas nezostal :oops: Teraz cez víkend to bolo lepšie ,ale zase som musela dohnať časový deficit spánku / vstávať ráno o štvrtej, a prísť domov o štvrtej je trošku únavné :D ale aj tomu som rada :D / ,takže zase nie celé dni. Ale zvládla som to a som rada, stonok aktivovaný ;)
     
    Naposledy upraveno: 6/3/16
  9. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Teď bych ráda věděla, jak je na tom naše pendolíno :D
    Kaolíne, tak kolik ? Ať můžem omdlít xD
     
  10. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak já mám zatím navíc 291 a určitě ještě budou.
     
  11. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tajemno čáp ,vlk a bobr orange rovnou do lišty kde je ten labuták?:p padátek zhruba 150 navíc
     
  12. kopyto90

    kopyto90 Zelenáč fóra

    Poslušně hlásím hotovo.:D:D:D
     
    evainfo, petaM2001 a skalara.v tohle ocenili.
  13. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    Tak Akcia Dokoncena :p:):D
     
    evainfo, petaM2001 a skalara.v tohle ocenili.
  14. Inoxia

    Inoxia Pisálek fóra

    Moc hezká akce, velice pohodová, huráá! Kolikrát je obtížnost střední a já nestíhám ani za nic. Za mě super, blahopřeji i ostatním. :)
     
  15. Flyfirepanther

    Flyfirepanther Rádoby autor

    Tak je hotovo. Jen ta labuť nic, vše jen do lišty.
     
  16. -samsie-

    -samsie- Perspektivní autor

    Ahoj všem,

    tak akce hotova od soboty ráno. Trvalo to déle, ale vzhledem k tomu, že jsem od pátku od rána byla na přednáškách a dokonce jsem si myslela, že to vůbec nedáme, jsme spokojený :) Sice připojení bylo takové, že třeba hřbitov jsem i s kombajnem sklízela okolo 10 minut, ale dala jsem to :) Z labutích TS máme jednu labuť do zásoby. Radost máme i ze získaného tutenramona (pro jednu moc hodnou farmičku). Všem kdo dokončili, gratulka, těm co se ještě snaží, držíme palce :) Děkujeme sousedům za pomoc :)
     
  17. slonisko

    slonisko Pisálek fóra

    tak taky dokončeno dík sousedům za věcičky a RT za pohodovku ;) moc se mi to líbilo jen tak dále
     
    Shanigan, evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  18. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Ja už dnes musím s akciou končiť, takže som rád že sa mi aspoň čo to podarilo. :) Hlavne som rád za dekorácie a TCH, z ktorých dúfam že dostanem labuť.

    [​IMG]
     
  19. b.jana

    b.jana Pisálek fóra

    Dobrá akce,moc děkuji RT.Tuhle akci bylo super plnit bez nějakého stresu,že něco nestihnu.Myslím,že musela potěšit i hráče s nižším lvl.Doufám,že takových akcí bude víc,
     
  20. NeonTheo

    NeonTheo Rádoby autor

    Akci jsem splnil, stonek mám. Byla pohodová, odměny sice nijak velké, ale jsem za ní rád. Líbila se mi ;)
     
    Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.