Akce Jarní úklid (1.3. - 7.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    Pěkná,rychlá akce.
     
    evainfo a tomokoco tohle ocenili.
  2. farma_maggie

    farma_maggie Pisálek fóra

    MatysekKamilek: MJS je mrkvovo-jablečná směs a když je aktivována přidává na pole 2ks a RT je realizační tým (myslím ;))
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Tady neco strasne smrdi a pripomina mi to...... Jo, je to pes! :wuerg::p


    MatysekKamilek MJS = mrkvovo-jablecna smes - na trhu ji koupis od 40.lvl nebo ti ji muze do te doby nekdo hodny poslat, dava +2 vynos z pole po dobu 18ti hodin.
    RT = realizacni tym
    Btw pokud budes psat vic prispevku pod sebe, dostanes upozorneni prip. ban a odpovedi na foru uz si neprectes.
     
    Naposledy upraveno: 5/3/16
    Shanigan a tomokoco tohle ocenili.
  4. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    farma_maggie: teď jsi mě dostal.... Jak máš v tom nicku to e dole, tak jsem si říkal "hm, farma maggi, to by mohla být inspirace pro RT.... Mohli bychom si postavit továrnu na Maggi, nebo sójovou omáčku...." A teprve pak jsem viděl to e.....
    matlafous1234567890: no jo, tady se řeší příspěvky pod sebou a citace a neřeší se ty podpisy přes půl stránky na fóru, co?
    žádný přírůstek baterií, až za hodinu...
     
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Matlafous:
    Děkuji, tu Mrkvovo-jablečnou směs používám, tu už jsem odhalila... a minipolíčka propočítal syn kamarádky, že to jde s nimi lepší...
     
    mirae, evainfo a tomokoco tohle ocenili.
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    fugger64 Tovarnu na maggi - no, ty uz to taky nehul! xD A ted jsem zvedava, jestli budes pokracovat pismenkama nebo zacnes novou radu :p8) Varta 257 ks - to je bida :sleepy:
     
    tomokoco a Trepifajksl tohle ocenili.
  7. zabeva

    zabeva Aktivní autor

    Ahoj potřebovala bych poradit. Nemůžu otevřít místnost kde straší i když mám past na duchy. Jak na to?
     
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    zabeva - nerob srandu xD
    Musíš jen do místností, kde jsou dveře nebo poklop ;) (skrz zeď to nende)
     
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    švestinka, tomokoco a čarodějka007 tohle ocenili.
  10. zabeva

    zabeva Aktivní autor

    Já nesranduju momentálně jde o místnost č.4,10.
     
  11. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím fugger64, jestli máš pocit, že jsme zde v diskuzi něco přehlédli, můžeš být klidně konkrétní, já osobně projela x stránek zpátky a žádný podpisový plakát tu nevidím.
    Diskuzi sleduji průběžně každý den

    Zabeva postupuj podle šipek a otevřeš zcela určitě i dveře na půdu :D (to zatím nikdo nezvládl)

    [​IMG]

    danda
     
  12. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    danda-vnovis: to byla poznámka všeobecně.... uznej sama, že se to občas objeví.8). A taky uznej, že člověk občas citovat potřebuje. Je pravda, že mě občas velikost podpisů zarazila, ale venkoncem je mi to jednoxD
     
    matlafous123 a tomokoco tohle ocenili.
  13. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ano, uznávám, že občas hráči nemají rozum a snaží se nám ukázat svůj krásný podpis formou plakátu, asi abychom je nepřehlídli, ale samozřejmě to řešíme a netýráme vás pohledem na takové výtvory, ne? No uznej, mi se taky nechceme dívat na podpis přes půl stránky diskuze :D

    danda :)
     
    Trepifajksl, tomokoco a Iwuska tohle ocenili.
  14. majkl8888

    majkl8888 Pisálek fóra

    tak ještě 108ks věciček a je to, ikdyž teď budu spokojenej i už jen se stonkem abych si tam všechny dal a pak kdyžtak dodělat tu poslední :) jinak akce celkem slučná ikdyž mě nezajímala tak moc jako děsivka, z té ždímu co se dá :D
     
  15. MajkaH123

    MajkaH123 Perspektivní autor

    Akci jsem včera dokončila a dnes vyndala TS a světe zboř se-třikrát holubník-no moc nepotěšili holoubci ale zase,jak se říká o tom darovaném koni atd.Jinak akci musím pochválit,myslím že ji zdárně dokončí většina farmářů a tak to má být.
     
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem ty TS nasadil, no dejme tomu : pasovec, lednacek, zaba...
    Celkem dobry, ted jde o to aby co nejvic lidi melo splneno a naslo zakernou odbocku do 4 mistnosti :)

    Vypadavat ma 52 vecicek/den, v tuto chvili ma byt 227 (nebo chybet 81 ), mam 757 (chybi 0 ), mam 245% hotovo.
    Stav kyticek : idealne 10659 kusu (2417/den ), mam 15630 z 14500 (107% ).
    Zatim uplynulo 73% casu, zbyva 38 hodin.
     
  17. denich

    denich Vycházející hvězda fóra

    Rikala jsem si ze nebudu delat tuto ducharskou akcicku a pojedu si jenom desivy kyticky, ale zacala jsem pestovat v patek a dnes dodelam. Diky za hezkou akci a prodlouzenou desivku - aspon se dodelaly ukoly v druzstvu a bude se jen pestovat do stodoly...:)
     
  18. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky všichni. V sobotu ráno doplněné všechny uklizené místnosti, stonek naplněný (mimořádně vypadávátka skákala). Pohodička. teď si doplním dříve získaný stonek, kam musím dodat čarodějnou kuchyni a Kerberose. V krátkých nocenkách jsem nestíhala napěstovat, tak si myslím, že to nyní dokončím a příště dopěstuji na dokončení dlouhodobých úkolů v družstvu, Načaté mám již jen 2 staré. Všem přeji, ať to padá. Jára
     
  19. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak hotovo, farmu jsem nebourala, to ostatně nedělám nikdy. Děsivka taky běží, dodělala jsem dva další úkoly a u jednoho čekám na vrbu. Takže spokojenost, teda až na podivuhodné výběhy - vše do lišty. Až bude OaD napište si něco nezištně věnuju. Stále mi chybí labuť, vydry a o jezevcích nemluvě.
     
  20. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    :D no ako sa tak dívám, ja som zase nepostupovala podľa predpokladu :D tú miestnosť na povalu som otvorila dosť skoro . Momentálne mi chýba 2000 kvetov pre miestnosť v pravom dolnom rohu /zlaté banány/ a a vedľa neho pre miestnosť s duchom jedna pasca :p to ale do večera bude v pohode :D stonok už mám aktivovaný a dve kopie keramiky v záhrade, čakajú na tú tretiu xD
    No a vyznamenala som sa :oops: trošku som na vás zanevrela :cry:a tak som si neprečítala nič k akcii a vrčala , že mi padá málo vypadávatiek /a pritom na cintoríne mi to dávalo celkom slušne :p/ až ma susedka kamarátka Milka , upozornila na môj omyl :D.
    Takže budem dobrá a nabudúce čítam a hóóóódne pozorne. :inlove:
    PS: potešilo ma, že pri tejto akcii, aj keď som zase nemala dostatok času , som nemusela použiť veľa SH /len na rozpestovanie na začiatku a to nebolo veľa / ,lebo žiaľ SH mám vždy málo. Takže teraz ešte tie dve miestnosti a mám to v suchu xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.