Akce Jarní úklid (1.3. - 7.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    K mému příspěvku č. 741 zde - ještě výsledky TS : tři ledňáčci. Je to vzácná stáj, pravda, a měla jsem jen jednoho, no ale jak vidět k labutím a všem novějším výběhům se jen tak nedohrabu. Ale jednou snad přece!
    Díky matlafous123 za cennou radu!
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    skalára.v Po správnym dopingu jde úplně všechno!:eek:
    fugger64 Čekám na nové úkoly!Letos asi ne, ale již brzy v novém roce určitě!xD
    matlafous123 To víš, nás krásných je málo!8)
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    fugger64 Jj, pred chvili jsem koukala, ze uz jsi se stihl uhnizdit :) 456789 musim uklidit a pak dojdu na pokec, jestli uz budes vyvencenej a dostatecne zmrzlej sedet v teple ;)
    kaolín11 Exemplar jsi vystavni, to je fakt :D
     
  4. svetluska78

    svetluska78 Pisálek fóra

    Zdravim, nejde mi uklidit 4 mistnost a veci na to mam tak proc?? diky
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    svetluska78 Protoze mistnost c. 4 ma dvere pouze z mistnosti c. 5, coz znamena, ze musis postupovat pres mistnost c. 14, mistnost c. 15, mistnost c. 16, po zebriku poklopem slezes do mistnosti c. 5 a odtud se teprve dostanes ke dverim mistnosti c. 4. Nejsme duchove, prochazime proto vyhradne dvermi, dvermi, dvermi nebo poklopem nad zebrikem.

    Uz mam svatozar? :music:
     
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No, nevím, já vidím noty.;)
    Jinak jsem k vlastnímu úžasu dokončila akci už včera, což mě tak vykolejilo, že jsem to tu zapomněla inzerovat.
     
  7. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Uff, hotovo, ale nějak jsem to přehnala s kytkama , zbylo mi jich 2600, to je tak, když člověk nepočítá:p
     
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Pechfógl - už to nepij (nebo to nekupuj u ťamanů). Ale zas lepší než bílý myši, to jó xD;)
     
  9. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Tak akce včera dokončena:p
    Vypadávátka tentokrát padají neskutečně dobře, tak by měl splnit každý, kdo má jen trochu snahu.... Takže držím všem palečky, kdo ještě bojují. Všem kdo úspěšně dokončili úkol srdečně gratuluji:):):)
     
  10. zmesa47

    zmesa47 Rádoby autor

    Pochvala RT - akce dobrá, pro mě naprosto vyhovující.
    Dům uklizený v naprostém poklidu od včerejšího odpoledne. Nějaké úkoly v družstvu již také vyřešeny :)

    Jen celkem nechápu věčné dotazovače typu: jak to udělat, mě to nejde, jak se tam dostat, jak odemknout, co plnit, ...
    Nebo, že by to na první straně bývalo napsáno nesrozumitelně? Nee, to né :)
    A pokud je akce nebo zadání nějaké zamotanější, tak to bývá od uživatelů nejpozději do 3. strany dovysvětlené. Opravdu je nutné opakovat hodně podobné dotazy na skoro každé straně?

    PS: Tímto nemyslím nikoho kontrétního a jen tuto akci. Opakuje se to neustále :)
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    čarodějka007 :inlove: Juuuu a muzu pouzivat ten tvuj nazornej obrazek? Ten je natolik univerzalni, ze by mu mohl kazdy rozumet xD
    A smekam, opet jsi to dokonale vystihla... takze kdepak, dokonala nebudu, protoze by ze me byl za chvili alkoholik, aneb mistnost c. 4 jsem tentokrat dala se sklenickou Palavy, kterou jsem si nalila k utirani prachu (ne z klaviru :D), protoze to je cinnost, kterou bytostne nesnasim :mad:;)
     
  12. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Mám hotovo už od včerejška. Vysmejčený, uklizený, utřený prach a dokonce jsem oprášil i žárovky.

    Dávám si 20 a očekávám že ta další akce se potáhne stejně pomalu a klidně.
     
  13. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Matlafous: teď nemůžu...sleduju Soukalovou na mistrovství....
    411 vyskakovátek navíc
     
    Trepifajksl a tomokoco tohle ocenili.
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    fugger64 Vsak te nehonim :D a s uklidem se dneska tak desne kaslu, ze jeste nemam vytreno :wuerg:8)
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Ještě 4500 rostlin :( ááááááááááááááááááááááááách jo)
     
    evainfo, Trepifajksl a tomokoco tohle ocenili.
  16. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Škoda, že nedali superhnojivo, to bych brala a v pondělí nevím, jak to bude, jestli stihnu dopěstovat a dodat, chci aspoň ty banány...
     
    evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
  17. milda

    milda Pisálek fóra

    Tak hlásím "jarní úklid" na farmě hotov. Z TS vše do lišty: dvoje žáby (troje už mám z dřívějška) a jednou kivi - ty mám už teď pětkrát, ale co je to platno když nemám ještě vavřín na krmení.... a krmivo na trhu je tak drahé že si za to můžu koupit pomalu rovnou hotové kivíky....
    Děkuju sousedům za poctivou spolupráci s akčními dárky, a všem (tedy i "nesousedům") zdárné dokončení!
     
  18. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    tak Soukalová 4., což je super, Vítková 7., co je super a super je i Jessica, která byla 41. ....... Páni, chtěl bych být 41. na světě.....
    Strašidelné baterky teď nějak nepřibývají.....
     
    sisinka, Trepifajksl a tomokoco tohle ocenili.
  19. farma_maggie

    farma_maggie Pisálek fóra

    Huráá!! Moje první úspěšně dokončená akce! A ještě navíc jsem konečně pochopila a úspěšně vyzkoušela kombinaci pidi polí a MJS :D, konečně vím jak to, že stíháte tak rychle pěstovat ;). Fajn akce a gratulace všem stejně úspěšným :D
     
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Co je to MJS? Používáte spoustu zkratek, u některých jsem dočetla význam... některé mi "došly", ale jinak? Plavu a plavu. Taky RT mi nějak uniká .... Děkuji
     
    evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.