Akce Jarní úklid (1.3. - 7.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Podla mna minimalne mnozstvo akcnej rostline a padatiek je 11000 a 110 (riadok+dekorky+SK+TS).
    1-2-3; 14-13-12; 15-19-20; 9-8-7; 16-5-4


    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 29/2/16
  2. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Pro mne akce méně zajímavá, ale minimálně stonek udělám. Večer přehodím farmu na pidipole (kvůli efektivitě MJS). Akční asi napěstuji komplet a uvidím kolik napadá na hřbitově. Všechny děsivé úkoly mám hotové, tak budu pěstovat do zásoby, možná udělám nějakou dekorku.
     
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahojte, já absolutně netuším, co na hřbitově mám-jestli vůbec něco-, takže se moc těším na to překvapení:p;)
     
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Baroland : nooo, 1*2 dobre, ale teda co na tom das, vidim casy co pises, ale 4 hodinovka myslis ze staci? pestovat muzu co chci, vseho je malo a vzdy se cokoliv napestovanyho pouzije... jen je otazka, zda staci na akcni jen omezena plocha a nechat zvirata na hnuj a tim podporit hrbitov... a pak SH nepouzivat, jen kdo rychle zjisti, jaky cas kytky a velikost pole je akorat efektivni :)
     
  5. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Na hřbitově mám duchy a krčí se tam dva stromečky, tak se ukáže co ti bubáci kromě strašení ještě dokážou. Četla jsem si jak na to, ovšem první dva příspěvky v diskuzi mě natolik zmátly že si počkám do zítra, bo jsem návod opět nějak nepobrala. Když sklidím ráno nic se nestane že ne? Také nechápu proč na krchově nejsou pohopole když zaseté si tam leží do dalšího úplňku. Nebyla už nějaká akce že to lezlo jen ze hřbitova? Já mám dojem že byla, ale mě ty akce už tak splývají že sama na sebe bych si nevsadila ani krejcar. A nemele se, za tohle musím RT poděkovat, melu melu jak zběsilá SK a papu pro hady, když už mám ze správců tolik oranžových kurníků a králíků tak proč to nechat v liště. Skákat by to mělo relativně stejně všem, jsem zvědavá jaká bude skutečnost. Na akci se těším, bubu úkoly mám tak 50:90 nedodělaných :p, tak se budu snažit polepšit.
     
  6. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    BigClick- super, právě jsem taky cestu dokončila [​IMG]
    farmarka_e -jj je to jak píšeš. Já počítala (308 : 7) x 4 , no - chybička se vloudila
     
    Naposledy upraveno: 29/2/16
  7. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    y.z.y: BigClick má pravdu, je třeba 110 věciček = 4x past na duchy = 11 + 22 + 33 + 44

    + na druhé dekorky 3 pasti = 55+66+77 = 198 věciček
     
  8. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    A zase to isté dokola.Na čo vymysleli stonek keď tam nemôžeme dať to čo chceme mi?Do každej akcií dajú novú radu aj s dekorkami.Hlavne že to bolo vymyslené na to aby sme mohli zbytočné dekorky kde dať.Fakt ide táto hra dole vodou.
     
    Trepifajksl a STYBI tohle ocenili.
  9. Floutek80

    Floutek80 Rádoby autor

    Hm a strašidelný kytky z trhu rázem zmizely... :)
     
  10. papulice

    papulice Veterán fóra

    akce dobrá,těším se,jen mám strach z padátek,jen jedna plocha,wau málo,no co bude bude,aspoň napěstuji rostliny na hřbitově do úkolů a přeji všem hodně zdaru...
     
  11. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Floutek80
    Jaký kytky myslíš ????
     
    Bagíra77 a STYBI tohle ocenili.
  12. kominík73

    kominík73 Rádoby autor

    Ahoj Floutek80.. Ty strašidelné kytky co ti zmizeli z trhu by mne vážně zajímali.. u mne se žádná z děsivek na trhu neobjevila a to farmařím pátý rok, natož aby byla vyprodána.. pokud těmi zmizelými kytkami jsou chrpa, šeřík, orchidej nebo snad konvalinka tak zkus jednou nakoupit v semenářství.. denní maximum je 100 kousků.. zbytek jistě stihneš dopěstovat svépomocí ještě před začátkem akce.
     
  13. babako

    babako Expert fóra

    Hezký den farmáři.. :inlove::);)..
    Myslím že akce bude na pohodičku a že jí v poho dáme,úplně nejlíp je hřbitov tak dlouho otevřen..
    Přeji všem příjemnou a strašidelnou hru..;)
     
  14. Janké861

    Janké861 Stálice fóra

    Ahoj, Floutek80 asi myslel strašidelnou kytici na zkrácení doby růstu :)
     
  15. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    kominik73: Ahoj a co třeba tahle? Ano je to kytice... dá se říct i kytka... tím pádem mn číslo kytky. [​IMG]
     
  16. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Odměny téměř o ničem, ale na první pohled se mi akce líbí:D. Týdenní děsivka, sapristy, co bychom chtěli víc:D,paráda a bezva:D.
     
  17. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    sakva.......ty akce snad plánují podle termínů mých služebních cest....jak se mi jen dostali k diáři?;):p
     
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Ty strašidelný věcičky - nejsou to devítivoltový baterky ? No já jen, abych věděla, co mám vlastně sbírat [​IMG] věcičky nebo baterky..
    Kaolíne, i ty Brute [​IMG] Nestačí, že tady pistule proflákla supervýhodu modráků. Ty ještě klíďo práskneš obry [​IMG]
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    kominík73
    [​IMG]
    Také jsem projistotu skoupil celej trh! Přece jen akce trvá docela dlouho!:)
     
  20. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Vypadávátek sice není zapotřebí moc, ale zase jen z jedné plochy.....nevím, nevím, ale zkusím. Třeba se mi povede dodělat nějaký další úkol. Budu doufat.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.