Akce Jarní úklid (1.3. - 7.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Mě to příjde báječný, moc se těším, rychle dopěstím potřebné květy a zítra hurá na to;):);)
     
  2. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    pekny novy start do dalsieho tyzdna...akcia vyzera graficky fajn...ale,ze by tie odmeny na tyzden pestovania boli nejake bombasticke sa teda neda povedat...to beriem pestovanie bez praskovania...a baterecky starasidelne na strasidelnom cintorine nebudu skakat ako zaby...to bude zase mrmlania heh..

    prajem vsetkym nech sa im akcia dari a cim najviac tych strasidelnych veciciek ,,nech si mozte stavat tie najvysie pasticky...xD
     
  3. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Akce tohoto typu mne hrozně baví, navíc možnost pohnout s úkoly v družstvu, potřebuji dodělat kouzelnou čistotu, dekorky do ní a pak spoustu dalších... Zatím mám vše takřka netknuté. Holt mám smolíka, že jsem věčně v práci... I když ostatní akce jakžtakž zvládám. Nejdříve udělám zkrácenou verzi a pak když tak zbytek..
     
  4. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    Tak jsem zvědavá jak to bude padat, s napěstováním akční plodiny problém nebude, na akci se také není jak připravit, jen si marně lámu hlavu, co že to na tom hřbitově právě mám - no uvidím zítra, ale myslím, že jsem tam žádnou delší rostlinu neměla, tak jsem zvědavá co z toho po otevření vypadne.
    Všechny strašidelné úkoly mám splněné tak snad to bude padat dobře, abych nemusela zbytečně plýtvat superhnojivo.
     
  5. kutílek1929

    kutílek1929 Aktivní autor

    Tak na to se těším! Na hřbitově mám samé šestihodinovky, těch mám pořád málo, takže z nich snad něco vypadne a pak budu muset točit čtyřhodinové a tříhodinové plodiny, což jaksi nejde s akční dohromady, to bude zase maglajz... Ještě, že jsem ještě týden doma - tak snad minimálně zkrácenou verzi dám a taky nějakou tu dekorku navíc, ostrov si je žádá...
     
  6. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Tak tohle bude výzva, doufám, že ne předem ztracená. Bohužel 4 dny se sem dostanu jen 1x denně. Copak akční, tam se můžou dát poho pole, ale bohužel na hřbitově nelze. Zkusím aspoň zkrácenou verzi(stonek) i tak to bude 15 místností a 110 padátek. Má to jedno plus, nemusí být žádná příprava předem :D Tak ať se nám to všem podaří, hezkou hru
     
  7. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Akce vypadá dobře a mám týden volno, tak by to měla být brnkačka :)
    Všem hodně štěstí hlavně s vypadávátky ;)
     
  8. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Kruciš Já při posledním úplňku zasadil houby
    (né houby jako houby ale houby jako houby)

    To mi toho moc nevypadne
     
  9. Maslák99

    Maslák99 Zelenáč fóra

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***
    ahoj.. len pre zlepsenie nalady - ja tam mam tekvicky!xD
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/2/16
  10. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    Akce bude zajímavá. Také mám všechny děsivé úkoly hotové, takže budu pěstovat do zásoby a na nějaké výrobny z Jackova obchodu. Horší je, že jsem minule zmeškala poslední sadbu děsivých rostlin před koncem děsivky, ale sklidit plocha po ukončení akce šla. Tudíž mám až na pár stromků prázdnou plochu. To mi toho vypadne! :(

    Teď čtu, že nás šikovných je tady víc!
     
  11. milteska

    milteska Expert fóra

    a já mám na hřbitově taky prázdná políčka,neboť se mi podařilo sklidit v hodině dvanácté,ale bohužel už mi to nevzalo zasetí:wuerg:......takže to bude pro začátek nula Úkoly mám všechny hotové,takže se bude pěstovat do "foroty"
    milino54
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mně se to náhodou líbí! RT rozhodlo,že dá všem stejné šance a tak nemůže nikdo držkovat! Trošku to akorát narušují obrstromy na SH!
    Takže nachystat strašidelný kytice a strašidelnej řádek a deme dotoho! Akční se už tak nějak napěstuje sama!o_O
     
  13. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Akce vypadá celkem jedle. Je potřeba získat 52 padátek denně, což by neměl být tak velký problém, nicméně nemožnost se předpřipravit může trošku celou akci komplikovat.
     
  14. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Tassi a co tak zlatá střední cesta ? Máme ještě 2x1 xD půlku SH ušetříš,ale padátek může být až 2x tolik.8)
    I když z druhé strany...minimálně: pět sklizní po čtyrech hod.(základ,mínus voda,kytice,popř hnuj,tj.2:45,aby ses i vyspal) x 10 padátek z každé plochy,x 6 dní = 300,no a zbytek dodaj ti sousedé...

    mr.lordi - ty nemáš zaseto od podzimu ??,jóó to se ti bude bl bě set do toho blata.:D:D

    EDIT - Komu stačí jen řádek a dekorky do něj,otevře pouze 1-2-3-4-7-8-9-12-13-14-15-19-20. Ostatní až podle času a pastí.
     
    Naposledy upraveno: 29/2/16
  15. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    Akce vypadá hezky, na hřbitově mi nějaké dlouhodobky čekají na sklizeň odminula, tak uvidíme, co z toho vypadne.
    A jak už tady bylo párkrát řečeno, na hřbitově je pořád co dělat, minimálně bych potřeboval dodělat pár stálých úkolů - teď přichází ideální příležitost. Takže zatím - jupí :)
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    mr.lordi87 Jaká příprava? Na konci děsivky tam vždycky mrsknu nejdelší plodinu a jeto!
     
  17. farma_maggie

    farma_maggie Pisálek fóra

    Ahoj, na dlouhou děsivku se fakt těším a na akci jarní úklid také, je to milé zpestření :D. Jen mi přijde divné, že jako dárky jsou stejné dekorky.
     
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte farmári.Ja sa teším na to jarné upratovanie :D:D.Minulú desivku som si zasadil mesačnú rosu s tej mi niečo vypadávatiek napadá a tiež modré stromy ich pár dajú.
     
  19. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Taky dávám na konci děsivky ty nejdelší rostliny, tak uvidím co napadá a pak to nechám na náhodě, využiju k pěstění na dokončení dalšího úkolu v družstvu, zítra mám dost běhání, tak mi to uteče......jsem docela natěšená, jak to bude fungovat...;);):):)
     
  20. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Akce vypadá skvěle:pzítra na to vlítnem:D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.