Akce Jarní úklid (1.3. - 7.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 29/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ..:: Jarní úklid ::..
    Prostor pro vaši diskuzi


    [​IMG]

    Akce začíná 1.3. od 14:00 hod. a končí 7.3. ve 14:00 hod.

    Obtížnost akce: střední

    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Vracejte se na první stranu diskuze a procházejte si přehled.

    Plodina...
    Na začátku akce dostanete 10 ks. Pokud se vaše zásoby vyčerpají (ve Stodole stav méně než 5 ks) přibudou vám do 5 hodin nové plodiny do počtu 5 ks.
    Plodinu je možné sít na všech plochách, kde se dá umístit pole, kromě Strašidelného hřbitova.
    Doporučení: než začnete plodinu zpracovávat, vždy nejprve zasejte.

    Tajemná slunečnice
    [​IMG]
    Základní čas: 6:00 hod.
    Základní zisk: 64 BZ/64 TBZ
    Od levelu: 2
    [​IMG]
    Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé tajemné slunečnice vyměněny 1 ks = 3 BZ + 2 kr.

    Při sklizni nám budou na Strašidelném hřbitově vyskakovat...

    Strašidelné věcičky
    [​IMG]
    Strašidelné věcičky budou vyskakovat ze sklizně plodin i stromů.
    Kouzelný strom bude po dobu akce při své sklizni dávat 1x strašidelné věcičky.

    Počet kusů zjistíte ve Stodole > Ostatní.
    Jde posílat i jako dárek. Poslat dárky > Sezónní dárky
    Můžete poslat 5 volných dárků denně (s runou 7). Dostat můžete 20 dárků denně.

    Také je můžete zakoupit ve Farmářském obchodě > Sezónní zboží
    [​IMG] = 4 FL
    [​IMG] = 85 FL
    [​IMG] = 150 FL
    [​IMG] = 200 FL
    Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé strašidelné věcičky vyměněny 1 ks = 5 BZ a 5 kr.

    Budou potřebné na nákup pastí na duchy.
    [​IMG]

    Past na duchy koupíme přímo v okně akce od vynálezce Lennyho Lepuse.
    [​IMG]
    Past na duchy se dá použít pouze jednou a každá další vyžaduje víc strašidelných věciček.
    [​IMG]
    Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé pasti na duchy vyměněny 1 ks = 880 BZ a 880 kr.

    Také si můžeme přilepšit nákupem košíků...
    Můžete zakoupit ve Farmářské obchodě > Sezonní zboží

    Pro nákup nepoužívejte možnost Zaplatit metodou: Převod!
    (Připsání peněz na účet trvá totiž cca 5-6 pracovních dnů a vše se připíše, až když se peníze převedou, a to jen pokud bude košík po tuto dobu stále v prodeji.)


    Malý tajemný úklidový koš (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 79 Kč (nákup přes SMS) nebo 25 Kč (ostatní platební metody)
    cena ve slovenské lokaci: 1,59 € (nákup přes SMS) nebo 1,99 € (ostatní platební metody)
    [​IMG]
    50x tajemná slunečnice
    25x strašidelné věcičky
    50x superhnojivo

    Střední tajemný úklidový koš (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 65 Kč
    cena ve slovenské lokaci: 4,99 €
    [​IMG]
    150x tajemná slunečnice
    75x strašidelné věcičky
    100x superhnojivo

    Velký tajemný úklidový koš (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 129 Kč
    cena ve slovenské lokaci: 9,99 €
    [​IMG]
    400x tajemná slunečnice
    200x strašidelné věcičky
    300x superhnojivo
    1x mrkvovo-jablečná směs

    Nyní víme co máme pěstovat a co nám bude vyskakovat při sklizni, případně jak si přilepšit. Dále si popíšeme dodávání...

    Ve městě na náměstí uvidíme…
    [​IMG]

    po kliknutí se nám ukáže návod jak akci plnit, jak vše dodávat...
    [​IMG]

    Na začátku akce máme volnou pouze jednu místnost, splněním úkolu prostřednictvím tlačítka Ukliď místnost plníme jednotlivé úkoly a tím odemykáme sousední místnosti a postupujeme dál. Neodemykají se automaticky všechny sousední místnosti, ale pouze ty, které jsou průchozí dveřmi.

    V levém horním rohu farmy uvidíme lištu, která nám bude ukazovat pokrok, jak se nám daří plnit akci.
    [​IMG]

    Pro větší přehlednost si jednotlivé místnosti očíslujeme:
    [​IMG]

    1. místnost
    Dodej: 500x tajemná slunečnice
    Odměna: 2x párty lístek

    2. místnost
    Dodej: 500x orchidej
    Odměna: 4000 kr.

    3. místnost
    Dodej: 500x tajemná slunečnice
    Odměna: 4000 BZ

    4. místnost
    Dodej: 1x past na duchy
    Odměna: Z duchů strach nemám
    [​IMG]
    co 9:30 hod. 1100 BZ/TBZ, velikost 1x2

    5. místnost
    Dodej: 4000x tajemná slunečnice
    Odměna: 32000 TBZ

    6. místnost
    Dodej: 1x past na duchy
    Odměna: Chytání duchů
    [​IMG]
    co 9:30 hod. 1000 BZ/TBZ, velikost 1x2

    7. místnost
    Dodej: 1x past na duchy
    Odměna: Chytání duchů
    [​IMG]
    co 9:30 hod. 1000 BZ/TBZ, velikost 1x2

    8. místnost
    Dodej: 1500x tajemná slunečnice
    Odměna: 1x mrkvovo-jablečná směs

    9. místnost
    Dodej: 500x chrpa
    Odměna: 5000 TBZ

    10. místnost
    Dodej: 1x past na duchy
    Odměna: Z duchů strach nemám
    [​IMG]
    co 9:30 hod. 1100 BZ/TBZ, velikost 1x2

    11. místnost
    Dodej: 2000x tajemná slunečnice
    Odměna: 3x zlatý banán

    12. místnost
    Dodej: 1x past na duchy
    Odměna: Neotáčej se
    [​IMG]
    co 9:30 hod. 2100 BZ/TBZ, velikost 2x2

    13. místnost
    Dodej: 3000x tajemná slunečnice
    Odměna: 35x superkrmivo

    14. místnost
    Dodej: 500x šeřík
    Odměna: Jarní úklid - nálepka
    [​IMG]

    15. místnost
    Dodej: 500x tajemná slunečnice
    Odměna: 3x Podivuhodný výběh “Labuť”

    16. místnost
    Dodej: 500x konvalinka
    Odměna: 10000 kr.

    17. místnost
    Dodej: 1500x tajemná slunečnice
    Odměna: 15000 TBZ

    18. místnost
    Dodej: 1x past na duchy
    Odměna: Neotáčej se
    [​IMG]
    co 9:30 hod. 2100 BZ/TBZ, velikost 2x2

    19. místnost
    Dodej: 1000x tajemná slunečnice
    Odměna: 10000 BZ

    20. místnost
    Dodej: 1x past na duchy
    Odměna: řada na magickém stonku
    [​IMG]
    Kouzelná moc: jednorázový bonus 5500 BZ, 5500 TBZ, další aktivace 12:00 hod.

    Co je potřeba:
    14500x tajemná slunečnice, 7x past na duchy (= 308x strašidelné věcičky), 500x orchidej, 500x chrpa, 500x šeřík, 500x konvalinka

    Co můžeme získat:
    14000 BZ, 52000 TBZ, 14000 kr., 2x párty lístek, 35x superkrmivo, 1x mrkvovo-jablečná směs, 3x zlatý banán, 3x Podivuhodný výběh “Labuť”, nálepka, 2x Z duchů strach nemám, 2x Chytání duchů, 2x Neotáčej se, řada na magickém stonku
     
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Po prvním přečtení palec nahoru... hlavne za otevreny hrbitov a moznost na nem pestovat podle chuti! Libi, tesim se! :inlove:
     
  3. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Zdravím... jsem zvědavej u téhle akce jak to bude padat ,-) Vzhledem k tomu, že věcičky padají pouze na hřbitově (1 plocha).... to znamená z děsivejch rostlin (nic moc doba růstu), nejde tam dát JC, nejdou poho pole..... no uvidíme ,-)
     
  4. misounek0804

    misounek0804 Pisálek fóra

    nevím proč ale přijde mi ta akce docela lehká . vypadávátek není moc a odměny jsem dobré :D
     
  5. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Casey27 - ale jde to kropit SH :p
    Aspoň uvidíme, jak to padá na různých farmách bez tuningu...

    Docela se těším, strašidelné úkoly mi tam straší skoro všechny, tak třeba díky této akci pohnu s družstvem.
    A pokud se mi podaří některé místnosti obejít, tak to bude pohodička, vánek...
     
  6. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    jéé já se těšila,že něco dopěstjí do rozdělaných úkolů no snad něco ano budu si to hlídat tak uvidíme zda to z toho jednoho pole vypadne;)
     
  7. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    oooooo, dobryyyy. sice jsem se zatim nikde nedocetla, jak dlouho bude strasidelny hrbitov otevreny (pokud jsem slepa, tak se omlouvam :-D ), ale predpokladam, ze po celou dobu akce a uz to je strasne super, na hrbitove mam porad co delat :) jinak akce nevypada moc slozite, palec nahoru, libi se mi ;)

    matlafous123: je, dik, nejspis bych to drive nebo pozdeji objevila, ale hned mam vetsi radost, kdyz s jistotou vim, co nas ceka :)
     
    Naposledy upraveno: 29/2/16
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

  9. mikesek76

    mikesek76 Pisálek fóra

    No tak zatím to vypadá dobře, hlavně dopěstuju děsivky. :-D
     
  10. silviec

    silviec Mistr fóra

    rovne podmínky vsem, když pominu SH, uvidíme co kdo bude psat a jak nam to bude padat, )
     
  11. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    potřebuji nakoupit nějaké vrány a netopýry tak se ta delší doba bude hodit, fajn
     
  12. Dandarka

    Dandarka Rádoby autor

    Moc pěkná akce, moc se těším :p.
     
  13. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Tak po přečtení ,jsem si prohledla staršidelný dům a pokud nechci dekorky 2x a přesto chci stonek,tak stačí udělat jen 13 úkolů s počtem 11 000 akčních,500 šeříků , 500 gerber a 4 pasti´= 110 straš.věciček ;) no a dál se ukáže dle času pokračovat nebo do družstva ? ;)se těším a at nám to padá...
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak tolik padatek z jednoho pole bez podpory J.C.? Noooo, mozna je cas na nahozeni vseho vcetne SH... ale pokud dam velky pole na dlouhy, tak nedostanu vic nez pocet poli, kdyz dam kratky, je mi lito SH, to zas bude dilema... no jedine sousedi, to se pocita...
     
  15. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Přeji krásný a pohodový den, kolegyně a kolegové farmáři, tak za prvé hezky moc není (tady u nás na jihu od rána vytrvale prší) a za druhé z jarního úklidu v této podobě pohoda přímo vyzařuje ( i když jarní úklid v klasické podobě tedy nic moc, hospodyňky by mohly povídat :D). Akce vypadá jako promyšlená, dobře kombinovaná, včetně využití hřbitova k plnění úkolů - tak by to mělo být a tak je to správné, do akcí by měly být zapojeny všechny plochy farmy. Výhry odpovídají náročnosti. Rostlinky k dodání snad má každý v zásobě, takže otázkou bude jak to půjde s "vypadávátky" jen z jedné plochy, ale chci věřit, že to půjde dobře. A jak už psala flexka alespoň si splním část strašidelných úkolů v družstvu, přeci jenom o "děsivkách" na to není tolik času..... a tady je celý týden. :music::music:
    Takže vyhrnout si rukávy a s chutí do toho a půl je hotovo.
    Jen malá poznámka závěrem, ještě bych tu akcičku doplnil nějakým šlechtěním strašidelných zvířat a jejich dodáváním do úkolu ( pochopitelně Baby Boom podmínkou) a do řádku k BZ a BBZ bych přidal nějaký bonus, třeba jednu vyšlechtěnou vránu. No a z normálních ploch by mohl vypadat nějaký čistící prostředek, který by se mohl s nějakými tajemnými slunečnicemi umlít ve mlýně na další prvek, který by se dal dodávat do vedlejšího úkolu z normálních ploch.... já vím, teď to nepůjde, ale co třeba příště, protože u Královny karnevalu a Valentýnské akce jsem zjistil, že nás tyto kombinovanější akce baví a rádi je plníme. xDxD I když pochopitelně remcáme, ale to spíše jen pro formu a na oko, aby řeč nestála.
    Takže za mě palec nahoru a jen tak dál a komplexněji a promyšleněji.
    Přeji mnoho zdaru při plnění této akce.
     
  16. pistule

    pistule Aktivní autor

    Vypadá to zatím pěkně, tak hlavně aby napadaly na hřbitově věcičky. Taky se mi líbí, že budou mít všichni stejné šance na vypadávátka. Až na kouzelný strom.
     
  17. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak na tuto akci se fakt těším! V družstvu hafo úkolů napůl rozdělaných, jak prostě dala možnost přístupu k akci. Tak snad něco dodělám - třeba strašidelný zámek a podobně. Jsem fakt zvědav na ta padátka - v nejhorším bude jen zkrácený postup úkoly. Zítra sice jedu na školení, ale do tří bych měl být doma, tak na to hupnu a to by bylo...
     
    Naposledy upraveno: 29/2/16
  18. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Hurá, teším sa. Akcia vyzerá fajn a desivka celý týždeň - potešenie a bude zábava.
     
  19. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Akce vypadá super,ůkoly z děsivek mám hotové tak budu syslit do stodoly.Doufám,že strašky budou padat,ale zase jich není tak moc potřeba.Tak vzhůru do toho a půl je hotovo.Nic se nebojme a na hřbitově sázejme.
     
  20. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    No,akce vypadá dobře,ale strašně mně mrzí,že nejdou dát na hřbitově pohopole:mad:Mám 12ctky a to znamená tak 13,5 až 14 hodin kdy nejsem na PC,tak že velká ztráta na vypadávátkách i rostlinách:eek:No co se dá dělat,zkusíme,uvidíme;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.