Jak morous k veselí přišel (21.12.2022 - 4.1.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Poslední hod kostkou a hotovo. Z pikolky kouzelný klobouk. Tak spokojenost.
     
  2. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Napravo jsem na 89 a zbylo :pmi 194mincí. Tím končím.;)+
    Oprava. mince zbyla jenom 1xD
     
    Naposledy upraveno: 4/1/23
  3. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Akce byla super ;) Bylo možné získat hodně hvězdiček :inlove:
    Ještě stále nemám otevřené údolí a tak vítám každou možnost jak nějaké získat ;)
     
  4. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja som dokoncila pravu stranu uz vcera rano ale este som si dnes rano vyzdvihla kostky a len tak zahadzala ;) Obchod som vyrabovala na kompletku okrem sobov a bananov,dokonca aj dake hviezdy som zobrala xDxDxD Bosorka skoncila na 77. no vybrala si vsetko co sa jej pacilo ;)
     
  5. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Večer sem sběr kostek na pc zaspala, tak jsem chtěla ráno před prací na mobilu a to se nepovedlo. Do hry mě to pustilo, ale jak jsem klikla na dveře, objevila se šedá obrazovka..... Asi mi to chtělo naznačit, že mám jít radši makat xD
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem nevydržela čekat a zbourala jsem dočasně čtyři dekorace u Majáku, odtajnila za floreny. Pikolky vydaly Ingridina studenta, Postřikovací umění (já ho stejně využiju jen na BZ), Plácni červa a Kouzelný klobouk. Paráda :), jdu to nějak uspořádat a doplnit ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.