Jak morous k veselí přišel (21.12.2022 - 4.1.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bizonka68

    Bizonka68 Pisálek fóra

    Akci mám hotovou, neuvěřitelné :eek:) pořád jsem měla strach, že nestihnu napěstovat akční plodiny. A že bude málo padátek - ozdob. Napěstováno v pohodě, ozdob mi ještě přes 3000 zbývá...jen ty kostky, to určitě nestihnu. Jsem za půlkou a kostky naskakují za moc dlouhou dobu. Nu což, stonky mám všechny, mince jsem utratila za SH a SK, co víc si přát? Přeji všem kdo ještě nemají hotovo, aby to zvládli a úplně všem krásný pohodový rok 2023...PS: fakt ty ozdoby už nemusím nikam dodat? Snad 10x jsem všechno prohlédla, nikde nic nechybí...tak prostě nevím, co s nimi :eek:)
     
  2. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    [​IMG] Vzhledem k tomu, že už zítra bude posledních 6 hodů, až do konce nedojdu. Ale co jsem chtěla mám tak je to tentokrát jedno. Asi mám na stará kolena víc štěstí v lásce než v hazardu :inlove:.
    Hezký večer
     
  3. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Aktuálně odměna č. 87... body 11.250/11.310/13.000

    Noooo... tak to nevím. Hoši podvádí o 106 -.- ...rozhodně mi to moc dobře nepadá.

    Časomíra do konce akce 42 hod.
    (konec 4. 1. 2023 ve 14:00 hod.)


    EDIT:
    moncicak7070, sousedko, budu na tom podobně :music:
     
  4. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja si este 2x pozbieram kostky ;) Som na 95 tak snad to dokoncim a ak nie nic sa nedeje :) bosorka ta je na tom horsie,picolku uz ma a kam dolezie tam bude xD Za mna spokojnost aj ked tie sviatky to trosku skomplikovali ale dalo sa to zvladnut ;)
    Inak sa Vam musim pochvalit na 3x som laskavec vyslachtila laska kSH,laska k vode a predcasne zrely :music: U inych rastlin som sa trapila velmi dlho a aj tak sa mi to nevydarilo :cry:
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte, tak na Pikolku už vidím a protože budu kostky sbírat ještě zítra i pozítří ráno, poberu nějakou tu odměnu navíc. Super, s těmi mými směnami bez netu je to téměř zázrak, že jsem to doklikala ;)

    EDIT: sovicka64, gratuluji a závidím, já se s laskavcem trápila dlouho, stálo to moc krejcarů za nákupy v semenářství, na trhu a času na vlastní výrobu, než bonusy napadaly. Teď si můžeš houpat s pařátky na větvi, pít si kafíčko a pěstovat do zásoby :sleepy:
     
    Naposledy upraveno: 2/1/23
  6. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak obě farmy dosáhly na konec = pravá strana. Ještě chybí zítra odehrát 6 her a nezapomenout se "zbavit" získaných hvězdičkových mincí = akce zdárně dokončena.
    Přeji všem pěkný a úspěšný den!
     
  7. kocieva

    kocieva Vážený autor

    Zdravím, tak jak jsem na začátku akce psala, že budu pěstovat do Silvestra, tak se mi nakonec podařilo (i přes všechny návštěvy) dopěstovat v pátek 30. 12., na Silvestra a Nový rok jsem hrála kostky (žádné štěstí, žádný flash = a to se říká, jak na Nový rok, tak po celý . . .), ale k pikolce se mi podařilo probojovat, takže všechny čtyři jsou "doma", teď už jen vyzobávám SK a SH, pravou část nedokončím, ale i tak to byla fajn akce a spousta užitečných odměn (např. kupónů).

    P.S. Vánočních ozdob zbylo 3.731 a ještě nějaké přibudou.
     
    Naposledy upraveno: 3/1/23
  8. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak přece!
    [​IMG]
    Dokončil jsem to úspěšně i vpravo, i když jsem nedosáhl na pětice z 2, 3 a 5...
     
  9. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak mě to dalo ale byli to nerve.Zítra jen si tak písknu jestli bude 300 bodu páč všechny nedali.

    [​IMG] [​IMG]
     
  10. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Vzhledem k tomu, že jsem ráno zapomněla vyzvednout kostky a vyzvedla je až teď, tak pro mne hra končí.
    Došla jsem si pro 83. odměnu, ale dál není nic, co bych neoželela, tak jsem spokojená.
     
    Naposledy upraveno: 4/1/23
  11. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  12. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak i já hlásím komplet hotovou akcičku ;). Pravá strana u kostek před malou chvílí pokořena, vybrány veškeré odměny dle mého gusta ;). Hotovým veliká gratulace a těm, co finišují .... hodně úspěchů ;). Hezký podvečer všem :)
     
  13. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hezký večer, poslední hry v kostky odehrané. Odměny vybrané. Stal se vánoční "zázrak" a já poprvé získala všechny odměny na pravé straně. Jsem tedy nadmíru spokojená.

    [​IMG]
     
  14. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    ja som tiež uplne zabudla vyzdvihnuť kocky do druhej dnes, takže dalej to nepôjde, škoda že som sa zasekla priamo pred picolkou...
     
  15. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Hra nějak nejede , nejde otevřít pořád se točí !
     
    babička-květa tohle ocenil(a).
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, mise splněna. Právě jsem dokončila :D

    kostky01.png

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    olčaML - ahoj, zavři komplet hru a pak se znovu naloguj, třeba to pomůže :)
    (u mě to chodí normálně)
     
  17. burds

    burds Titán fóra

    Takié jsem před malou chvílí dodělala pravou stranu.Ani jsem to nečekala mile mne to překvapilo
     
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Akciu som komplet dokončil.Z tých tajnášov stromov na Baha 2 x raffia a farme 1 x osika a biela sekvoja ostatné išli do bezodnej lišty a zo stajní 1 x mola a pár ich mám ešte v lište,lebo nie je pre ne miesto.
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pikolka je od včerejšího rána doma, teď ráno odházím poslední vyzvednuté kostky a šlus.
    Z darovaných a vyhraných tajemnic na Baha v poslední době (a určitě to nebyly jen kostky, k odtajnění se odhodlám jednou za čas), jsem získala ocelota, Bramborový strom a Rafii. Na Farmě na tajemno zapomínám, tam frčí laskavec a chybějící zvěř, pak se přidají produkty... To bude odtajňováníčko...
    Taky budu muset najít čas na odtajnění Pikolek. Čtyři najednou k Majáku nenarvu, budu muset postupně ;)
     
    Naposledy upraveno: 4/1/23
  20. janar53

    janar53 Rádoby autor

    Přestože jsem začala až 27.12. akci se mi SKORO podařilo dokončit. Pravda, koupila jsem střední koš a použila Jacka, i bonus z KŠ přistál. Jen dnes musím odjet a do 14. se nevrátím, tak jsem na 98. Ale nevadí, kostky mám ráda, odměny prima, z Picolky dokonce nový Jack, velká radost. Tak kdo ještě hází, ať se mu daří a již se těším na novou akci :inlove:.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.