Jak morous k veselí přišel (21.12.2022 - 4.1.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tak a první část je hotova
    Teď ještě nějak dopěstovat tu slavnostní věc a bude to komplet

    Do nového roku se (skoro) dokončenou akcí :)
     
  2. Meli8

    Meli8 Rádoby autor

    Už jsem si myslela že jsem hotová ale nemám stále EXPRESNÍ SANTA i když jsem splnila k tomu odpovídající tj,.260 vánočních ozdob.Kde je problém???
     
  3. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Dobrý den Meli8, přečti si odpověď z herní podpory a prosím dávej si pozor a nevkládej dekorace do jiného stonku, když je chceš umístit pak do konkrétního stonku, kam patří. Špatně se ti jinak budou dekorace hledat.
    Příjemnou hru danda
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Miloslav11 - zdravím, než tu na fóru pokřikovat, nebylo by lepší kontaktovat herní podporu a požádat je (slušně samozřejmě) o prověření ? Napsat jim, jaký koš jsi koupil, jakou platební metodu jsi použil apod...?

    Jako kontaktovat herní podporu
    U druhu problému nezadávej problém s platbou, ale zvol Obecné dotazy.
    Hezký večer
     
  5. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

  6. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Škoda, že ty kostky nejdou dokoupit třeba za floreny. Sklízecí části mám už dlouho hotové. Kostky sbírám každý den, ale při tom, co mi na nich padá, mi je jasné, že tuhle část akce už nestihnu.
     
  7. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Mě už chybí jen 6 tisíc kusů rostlinek a pěstovací část bude hotova, ale ty kostky -.-
    Jsem na 59 odměně a podle mě se do tří dnů nedostanu ani k té osmdesátce

    Ale co už, stonky jsou lepší než nějaký růžový želvy :p
     
  8. Meli8

    Meli8 Rádoby autor

    Na herní podpoře m i poradila příjemná Daniela a už je vše v pořádku.Díky mooooc.
     
  9. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, ještě jedna točka slavnostní rostliny a akce bude hotová.

    [​IMG]


    Kdyby jste se chtěli mrknout jakej jsem byl opět sysel. ;)





    Hezkou hru ...
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mám řádky v provozu a můžu chvíli syslit do stodoly.
    Jako na třičtvrtě hodiny vypnout rádio a poslouchat, dívat se a závidět? No, stejně jsem neodolala. Syslíš skvěle, máš i tu kapku štěstí, tak sysli dál :)
    Já bedny otevírám průběžně, tak vlastně asi nemusím závidět :)
     
    Naposledy upraveno: 1/1/23
  11. Meli8

    Meli8 Rádoby autor

    Nerozumím vašemu vyjádření "než tu na webu pokřikovat".Chtěla jsem se jen slušně zeptat kamarádů farmářů zda už se s tím také setkali a poradí mi.Příště sem už nikdy.
     
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Meli8, kolegyně reagovala na jiného hráče a jeho příspěvek. Není tedy důvod proč by jsi i příště mezi nás nepřišla. ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  13. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Tak taky hotovo, i kostky. Super akce. Bavila mě ta rozmanitost a využití ploch.
    Všem přeji úspěšné dokončení akce a do nového roku pevné zdraví, hodně štěstí a lásky:)
     
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Už ich nepotrebujem a stále to padá! [​IMG] Keby aj pri niektorých iných akciách tak dobre padali padátka. Na poháre často zabúdam,takže pravá strana možno nebude komplet,ale nič sa nedeje.
     
  15. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Už jen házím kostkami... ale pár kostek za 24 hodin? Neba mě to -.-
    A vzhledem k tomu, co mi padá...
    Aktuálně odměna č. 81... body 10.480/10.530/13.000
    Nooo, na to, jak mám sběrače kostek načasované, teorie říká, že bych mohla ještě sebrat kostky 3x, tj. 18 hodů, jestli počítám dobře. Tak jsem zvědavá, jak Hamoun a ten druhý budou podvádět 8)

    Časomíra do konce akce 64 hod.
    (konec 4. 1. 2023 ve 14:00 hod.)
     
    Naposledy upraveno: 1/1/23
  16. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Stonka je aktivovaná, len tá pravá strana je v nedohľadne. Ale však je to len hra.;)
     
  17. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Peto123 - koukla jsem do stodoly na stav vánočních ozdob - 13.809 a výpliv 12.859 a domnívám se, že jsou mezi námi tací, kteří jich budou mít daleko víc.
    Kéž by to tak padalo při každé akci, to by byla pohodička.
    Pěkný den přeji a úspěšný první týden v novém roce!!
     
  18. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja už vidím na koniec ;):pxD ale len vidím,vlastne ani to poriadne,lebo som si zabudla okuliare:mad:ja hlava deravá, Aspoň ze mobil mam inak by som sa nudila u pani doktorky,,,,
     
  19. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tak a je to
    Poslední sklizeň sice s pomocí vrtulek a kapek, ale od toho jsou
    Zbylo mi asi 21 ks akční rostlinky. Tak a teď už jen nezapomínat na kostky ty poslední 2 dny
     
  20. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    Akcia samozrejme hotova už davnejšie, a tie kocky to nedam, škoda že sa kocky nedaju získať ešte nejako inak...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.