Jak morous k veselí přišel (21.12.2022 - 4.1.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Tak, právě jsem zasela na Farmě 5 ks akčního kvítí... rozpěstovávat dál budu až ráno. Jsem po Štědrém dni nějaká grogy.
    Myslela jsem, že hned na Měsíčním poli budu rozpěstovávat Slavnostní věncovku... ale ono to nejde. Musím splnit tu Farmářskou třetinu (poslední; Baha a Bubu už mám), abych získala třetí klíč a získala Slavnostní svíčky na umletí...
    ...není to zbytečně složité?

    Užívejte štědrovečerní poklid :inlove:
     
  2. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Hezký sváteční den, tak akcička hotová ;). Teď už jen nezapomínat vyzvedávat automat na pohárek s kostkami :oops:. Přeji úspěšné farmaření všem :);)
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak já to potáhnu až do konce, času málo a když už ho mám, tak usnu xD Děsivka hotová, na farmě jsou pohopole, vehikl něco vydal. Budu pěstit, co to půjde, ale po druhé sklizni s bonusem to budu muset zapíchnout, páč nástup na značky do procesu. Ale každá rostlinka navíc je super :)
    Gratuluji všem, kdo mají splněno a tiše závidím. Jsem takový farmagrinch ;)
     
  4. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    [​IMG]
    [​IMG]
    Morous je splněn, už jen nezapomínat vybírat Poháry s kostkami. Nebýt ještě daleko v dohledu Pikolka, už bych se na to vykašlala. HM je celkem dost k dispozici, ale co za ně vybrat :(, co jsem chtěla, už je doma.
    Všem krásný Boží hod vánoční :inlove:
     
  5. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Zůstal mi jeden stříbrný klíč. Je to tak správně? Nebo jsem něco přehlédla. Děkuji za odpověď
     
    ivetakuc, moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    polacka - ahoj, je to tak správně,
    na začátku jeden klíč dostaneš, abys mohla začít - odemknout první část a získat svíčky do mlýna. Další tři získáš na posledních políčcích všech tří částí - to jsou čtyři. Zámky otevíráš jen tři (baha, farma a měsíční svět), takže jeden klíč zbyde ;)
     
    moncicak7070, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  7. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Děkuji za odpověď a hezké svátky.
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    polacka - za málo :)
    I tobě hezké a klidné svátky
     
    moncicak7070, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  9. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Jede vám to někomu v mobilu? Omlouvám se jestli to už tady proběhlo, nestíhám dočítat .;)
     
    ivetakuc a -Jara05- tohle ocenili.
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    janaj - ahoj, na straně 9 to řeší kaolín11 s peztem - kuk zde
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  11. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Skali dík. Pufin mi jede stylem, že bych mobil nejraději vyhodila oknem >:(:D
    Tak nic, mám smůlu.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    janaj - a v prohlížeči Edge taky nic ? V něm farmu na mobilu spustím a nejnutnější udělám (alespoň zaseju či sklidím) :)
     
    moncicak7070, 14087 a -Jara05- tohle ocenili.
  13. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Skali ~ jooo to jo. Farmu hraju. Ale ne dodávaní, což je průšvih protože mám momentálně funkční jen mobil :p
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  14. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    Mne cez edge nejde akcia.. ale cez pufin v pohode aj keď je to pomalé, v pohode mi to otvorí. Takže cez edge zbieram a cez pufin riešim ak potrebujem niečo dodať prípade vyzdvihnúť kocky...
     
    kaolín11, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  15. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Dobré ranko.Akci jsem v noci dokončila a to jsem z toho měla takovou hrůzu,že na ni nebudu mít čas.Šlo to jak po másle.Hezký den.;)
     
  16. stefan.h

    stefan.h Perspektivní autor

    Ahojte,:)tak sviatočný veniec zomletý a len ho rospestovať..Peknú hru všetkým..;)
     
  17. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    ahoj, v kockách som získala peniaze, za tie som si kúpila stonku a obe dekorácie, lenže keď som si chcela stonku aktivovať, tak mi ukazuje , že nemám v inventári sviatočnú hojdačku a v obchode je vypredaná (keďže som kupovala odrazu všetky spolu). Kde ju nájdem, keď tú druhú mám na stonke, ďakujem za radu.
     
    -Jara05- a Richards76 tohle ocenili.
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj minnie30, dekoraci Sviatočná hojdačka získáš jako odměnu v části akce Cesta na Santovu skálu 2.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    moncicak7070, Richards76 a -Jara05- tohle ocenili.
  19. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Není do čeho píchnout :D. Věncovka dodaná, Krampusák hotový, jenom si jednou denně vzpomenout na sběr kostičkovníku. Taková příjemná nuda na farmě ;):p.
     
  20. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Ja mám tiež hotovo, už len kocky vyzobávať a desivé rastlinky naháňať, bo mám zameškané. Urobil som nejaké úlohy do družstva, ale stále chýba 500 hviezdičiek, tak to nechám na budúci rok :). Kocky na 62 políčku, všetky kombinácie vyčerpané, okrem farby. Tam ani ťuk, to by som sa pohol.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.