Jak morous k veselí přišel (21.12.2022 - 4.1.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    kaolín11, ja mobil využívam len na sadenie a zber, nakoľko nemám riadok na SH a ani veľa boostrov na výnosy, takže mi pravidelný zber pomáha plniť akcie. Ale áno, máš pravdu, v Edge mi to neotvorilo dvere, v Puffine áno a vyzerá to, že sa dajú otvárať aj políčka. Snáď to pomôže farmárom na mobile. Veľa šťastia.
     
    -Jara05-, smoulinek123 a bačkora85 tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Akce komplet hotová, stonky fachčí :) na vedl. fa hotová děsivka, teď dělám bahamu, jde to tam pomalu není SH
     
  3. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Ahoj, hlásím, že jsem si koupila stonek a dvě dekorky k tomu a hlásí mi to, že jednu z dekorek nemám ve svém inventáři...má to ještě někdo?
     
    olla126 a -Jara05- tohle ocenili.
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Scharulka: Ano, hlásím, že je jich dost, co nemají, protože ta dekorka, kterou jsi koupila je volná, ne do stonku. Druhá do stonku je v akci Sant.skála 2, tak pěstuj.
    Stačí mrknout dozadu na příspěvky a byla bys v obraze ;).
    Edit:Akční docela přibývá, nějaký bonus na kole (asi, že jsou Vánoce), roste na farmě, ještě jeden klíč od dalšího šplhání splnit.
     
    Naposledy upraveno: 23/12/22
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ještě jedna sklizeň Měsíční věncovky a můžu začít na farmě. Na Baha jsem si automaticky zasela znovu Pobyšku a je mi ji líto zbourat. Tak Baha bude poslední, no... Zítra od odpoledne a přes neděli si musím pohnout, ať mám co nejvíc budíků na kostky. Mno, snad se vehikl splete a něco vydá, už jsem ho dlouho neškádlila :)
     
  6. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Já mám dotaz? jestli je to správně, že mě to plete, kliknu na hodit kostkou a odečte mi to dva pokusy.....to myslím nebývalo? nebo jo? Všem odečítá 2 pokusy? nebo to mám jen já? Díky
     
    k.vitek a -Jara05- tohle ocenili.
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Katule008 - ahoj, je to v naprostém pořádku - je to uvedeno i ve FAQ k akci

    kocky.png
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Z posklední měsíční sklizně mi chybí devět rostlin. Mno, tak pokračování příště. Snad se už tu matiku pro základní školu naučím 8) Ještě sklidit Krampusáky, zaset pohanku a je to. Snad vstanu do práce ;)
     
  9. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tak to kolo nemůže být štědré ani na Vánoce
    Zkusil jsem pár lístků a nic

    Času habaděj, ale příjde mi, že jsem "oproti některým" strašně pozadu

    Začínám s ostrovem a chybí mi ještě skoro 5000 ks rostliny :oops:
     
  10. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Skali, díky, asi jsem blbě četla...
     
  11. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Dnes se mnou hra laškuje. Obsah ploch se objevuje na jiných místech než má, jako třeba stromy z Baha na hlavní. Kliknu třeba na lesní mýtinu a octnu se u stonku. Při pokusu o umletí měsíční věncovky mi naskočil strašně dlouhý čas (osmimístné číslo). Všechno se spravilo restartem, ale zdržuje to. Začínám poslední plochu.
    Dnes si dám od hry pokoj, mám před sebou jedno štědré odpoledne a pak ještě štědrý večer, neb mimobrněnská část rodiny se rozhodla netradičně strávit svátky v Brně. Ale moc se těším.
    Všem vám přeji během svátků hlavně pohodu a šťastná setkání.
     
    Naposledy upraveno: 24/12/22
  12. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    Mne idú niekore akcie v pohode, pozbierať atď to nie je problém.. len akonáhle idem už konkrétne čo akcie tak ma to odtiaľ vyhodi
     
    Richards76 tohle ocenil(a).
  13. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ašada01 dočasným řešením pro objevování předmětů na jiných plochách by mělo být vypnutí zobrazování farmářské mapy po přihlášení, které se zimním motivem aktuálně nefunguje.
     
    -Jara05-, bačkora85 a Y_n_O tohle ocenili.
  14. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Uf... ještě 3.805 ks Ostrovní věncovky... a budu moct rozpěstovat na Hlavní. Tu jsem nechala nakonec "3boje" 8)
     
  15. SAXSANA

    SAXSANA Zelenáč fóra

    ahoj kde sehnat větvičky mám hotový první usek a na další potřebuju 10 ale ve stodole mám jen 5
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    SAXSANA - ahoj, tak si umel jen 5 kousků ;)
    (můžeme umlít buď po deseti, nebo po jedné ...)

    věncovka - mletí.png
     
  17. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Už mám aktivované všetky automaty na kocky, už len dopestovať sviatočný veniec na posledné 3 políčka. Urobil som si Vianoce pri otváraní dební. A čuduj sa, z Kung-fu dební(123ks) ani jedna pikolka :). 6 pikoliek čaká na odtajnenie. Po štedrej večeri dám výsledky :)

    Edit: 2x bodkovaný dáždnik, škrečkolapka, svetelný festival, Whack-a-worm a nasprejovaná kvetina(druhá komplet sada na 10 rokov dopredu) :)
     
    Naposledy upraveno: 24/12/22
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, já jsem dnes v noci zamrzla (tedy usnula) na děsivce, tak to budu muset rozpohybovat. Když Vehikl nedá, nějaká chemie na skladě je :) Jdu ty vstupenky na kolo vyzkoušet :)
     
  19. Katerinka

    Katerinka Pisálek fóra

    Ten mám v mobilu, jdu to prubnout
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  20. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..rozmýšľam, načo som sem vlastne išla, veď poháre s kockami povyberať, takto sa mi tie časy do 4.1. pekne zrovnajúxD
    Šťastné a veselé:inlove:;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.