Zpětná vazba Jaké nové neonové stáje by jste uvítali ve hře?

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem danda-vnovis, 26/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    neonové chlívky se mi sice moc nelíbí, ale zvláště na Baha je vytahuji v momentě, kdy výrobny zlikvidují základní zvířata pod 1000 ks, což je moje stabilní zásoba, pak to rychleji doplním ... ale v poslední době jsou požadavky na získání těchto stájí již přemrštěné a mnoho hráčů na ně nedosáhne a také se nějak "pokazilo" šlechtění, takže jejich získání je ztížené ...
    jinak se také přikláním k anakondám a pak obecně ke všem, které mají velmi "žravé" výrobny ...
     
  2. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Brala bych též časem na všechny zvířata ale je fakt že anakonda,kohout...ještě by bylo bezva i na výrobny. Trošku lepší provedení by bylo lepší ale hlavně že dávají neonky 4 ks to je dost bezvadné. Třeba u výroben: továrnu na skateboardy a pak hlavně nejvíce knírový salon a časem postupně na všechny ostatní. Jen škoda že zlepšení času stájí, stromů i výroben na plochách-
    (strom moudrosti) se nedá vylepšit přes runy i ve zvěřincích, arboretech a výrobnách to by bylo též velice přínosné. Janča
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Špatně položená otázka.....stejně si RT vybere podle "většiny komunity",čili to, co nechcem.Kšeft je kšeft.

    Já bych navrhoval aby jsme mohli chlívky měnit za neonky v poměru 1:4,nemusí to být ty obyč.,ale třeba oranž.nebo červené.
    Zvířat je až moc,doba chovu dlouhá a do úkolů je jich potřeba čím dál víc.Ty dvě arboreta na pár kousků nás nevytrhnou.Dříve jsem stačil dopěstovat mezi dvěma úkoly ( to byly po 14 dnech),dnes když jsou 3-4 zaráz,není šance na doplnění stodoly.
     
    Naposledy upraveno: 30/9/18
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Po posledních dvou akcích, bych bral nejméně diamantové anakondy! Z jednoho chlévu tak 10 hadů!:eek:o_O
     
  5. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Estetické , či nie, ale hlavne ekonomické, sú tie chlievy neónové. Anakonda, kohút, pavúk, sú asi tie najžravejšie. Tam by som ich brala aj v tom neónovom osvetlení. A kľudne ich aj farme vystavila. Veď čo, pozbieram a idem ďalej a v stodole za jedno krmivo, jednu kvapku vody o 4 zverence viac.
     
    Y_n_O, MatysekKamilek a Honzulka05 tohle ocenili.
  6. Adamos00

    Adamos00 Aktivní autor

    neonové stáje nepoužívám tudiž bych neuvítal žádné :)
     
  7. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Neonové stáje jsou super, páč opravdu dají o zvířátko víc, než dříve tolik opěvované růžovky. Myslím, že by měly co nejdřív dorazit anakondy, protože ty jsou opravdu nenažrané, proto je ani na plochu nedávám a snažím se spíš je koupit na trhu. A postupně by se k neonové stáji měla propracovat všechna zvířátka, která už se šlechtí.
    Co se týká vzhledu, tak jsou sice trochu ulítlé (jako celá tahle hra), ale nějak mi nevadí a jsou aspoň hned vidět. Pro oko jsou ale opravdu hezčí klasické "růžovky"...
    A také bych ocenila i neonové výrobny - jednak je to přirozený postup vývoje barevných chlívků, a potom produktů dávají výrobny opravdu málo a za hodně dlouhou dobu. 3 produkty z jedné neonové výrobny by byly super (pokud by ovšem výroba netrvala 50 hodin)
    Toš tak:)
     
  8. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    anvan : já bych výrobny v neonu, ocenil hlavně proto, že na jeden výrobek, je u mnoha výroben potřeba více než jeden kus zvířete a u některých dokonce víc než dva kusy. Nejde mi ani tak o čas a nebo o přirozený vývoj, ale čistě jen o vložené a vyprodukované komodity. Přece jen na žebřík odmítám vydat 3 žáby. To to raději kupuju na trhu.
     
  9. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Bezejmenný
    ...no a proto je žebřík tak drahý (když dáš tři žáby) a proto bych byla ráda, kdyby byly z neonové výrobny 3 produkty. To je takový kolotoč.
    Apropo...každá sranda něco stojí:);)

    Počkáme, s čím se v budoucnu RT vytasí, a pak budeme mudrovat...
     
    matlafous123, tydýtková a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. Adamos00

    Adamos00 Aktivní autor

    • Necituj, prosím, příspěvek bezprostředně nad tvým. Stačí dotyčného oslovit. Pokud použiješ tlačítko "odpovědět", citaci ze svého příspěvku vymaž. Děkuji Skali
    Pochybuji že RT s tím neco uděla :D ale nechme se překvapit
     
  11. KulíšekBrouček

    KulíšekBrouček Perspektivní autor

    Opravdu nejlepší by bylo mít neonky pro stáje, co mají výrobny, jak na farmě tak na Baha, a bylo by fajn je mít i u výroben :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. 1josef1

    1josef1 Rádoby autor

    mě se líbí neonový staje mám jích celkem dost ale uvitala bych krokodylka lva nebo anakondu krasny neonek má kočka
     
    Janka79 a Honzulka05 tohle ocenili.