Jackpotový výprodej na farmářském kole štěstí (19.11. - 20.11.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 18/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Jackpotový výprodej na farmářském kole štěstí ::..
    Prostor pro vaši diskuzi

    [​IMG]

    Začátek výprodeje: 19.11.2020 v 10:00
    Konec výprodeje: 20.11.2020 ve 22:00

    Během této doby si můžete ve městě ve Farmářském obchodě > Sezónní zboží pořídit všechny jednotlivé předměty z květinové kolekce, strašákové kolekce, kolekce ptačích budek, kolekce dětských houpadel a kolekce skluzavek, které již není možno si na Farmářském kole vytočit. Tato akce je příležitostí především pro hráče, kterým se nepodařilo zkompletovat celou kolekci. K tomuto kroku jsme přistoupili na základě opakovaných žádostí z mnoha komunit a je jen na vás, zda této možnosti využijete. Hráči, kteří nemají potřebný řádek jej získají zakoupením dekorace, potřebné do tohoto řádku.

    Zakoupit si můžete tyto předměty:
     
  2. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Jestli bude mít někdo zájem, tak klidně prodám, k dispozici velké množství výše uvedeného braku .... jsem levnější než RT, za jednu
    dekoraci jednoho lahváče včetně zálohované lahve :inlove:
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    jj škoda, že nejdou posílat, určitě by jste farmaříci ušetřili, je jich v oběhu spousta :p
     
  4. hansicek

    hansicek Znalec fóra

    jj škoda, mám ich plný ostrov, ale ak by som ich mal viac aj park by som kvoli nim vyprázdnil. BZ už neriešim, a tak dekorky, ktoré dávajú navyše aj nejaku bedničku sú pre neplatiča skvelou alternativou ako prist k listkom na KŠ, SH, RH, SK, FM šľachtencom, produktom, atď. jedna dekorka sice nič moc, ale vo väčšom množstve už to je v stodole poznať
    ...ale za floreny ich kupovať nebudem...teda nie za take ceny, som skrátka držgroš
     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    bbowling, jak které, některé bych za flašku od piva nevyměnila :p
     
    Naposledy upraveno: 18/11/20
  6. Hanasla

    Hanasla Pisálek fóra

    Ahoj všem, já už delší dobu čekám na Mystickýho fénixe a pokaždá RT zařadi dekorace do stonku, které jsou už nějaký rok staré. Ať to dají do OD a těch farmářú jé hodně kdo by je vyměnil. Ostatních mám nadbytek.
     
    Trilian55 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  7. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Ja by som bol rád keby sa v tejto akcii dali kúpiť aj vo väčšom počte a nie len po 1 kuse, ale tak je to zbožné přání :D :D :(
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Hanasla - ahojky, můžu to zanést do reportu, aby nabídli ke koupi i předměty z mystické kolekce ;)
     
    Trilian55 tohle ocenil(a).
  9. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) vsetky dekorky mam ziskane z kolesa ,takze to ide mimo mna ;)
    ale keby mi chybali,tak by som dokupila,co keby nahodou dali stonku a ja by som nemala :D,to by bolo nieco nepredstavitelne xDxDxDxD
     
  10. Hanasla

    Hanasla Pisálek fóra

    Skali,děkuju za odpověd. mému synovi též chybí jedna dekorace v této serii. Pokud to půjde, doplním do stonku.
     
    Skali tohle ocenil(a).
  11. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    super akce dávám palec nahoru
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.