Jůlinčiny knihy (24.5. - 30.5.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Koupila jsem třetí dekoraci do řádku. Stačí opravdu mít čas a nějaké kapky. Snad to do večera, případně do rána, když u kompu usnu, dopěstuju a doklikám i na tu poslední dekorku. A pokud se mi podaří koupit něco navíc z obchodu, neurazím se. Na dokončení celé akce to nevidím, ale řádek bude, tak to nebyla až tak honička za falešnými cíli :)
     
  2. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Kytí by bylo, ale schází žárovky ta jsem zasadila pohanku a zítra po práci dohraju.. mám čas ;)
    [​IMG]
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já mám čas do devíti ráno. Pak už šlus. I kdybych napěstovala, na mém founu to neodehraju. Tak se spokojím s řádkem, když se k němu doklikám a proskládám :)
     
  4. mariana29011979

    mariana29011979 Perspektivní autor

    Díky nápovědě jsem se přehoupla přes 22 a znovu se "potýkám s 32.
     
    dinoalesi, -Jara05- a Helena1313 tohle ocenili.
  5. papulice

    papulice Veterán fóra

    prosím o pomoc na 32,děkuji
     
  6. jaxja57

    jaxja57 Pisálek fóra

    Evelynka - moc děkuji, zvládla jsem to nakonec sama, ale teď stojím na 37 :-(
     
    dinoalesi a -Jara05- tohle ocenili.
  7. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Akci mám hotovou,koupila jsem všechno, ale ještě mi mince zbyly.Skoda jich že propadnou
     
  8. vera71055

    vera71055 Rádoby autor

    Ahoj,taky bych potřebovala pomoc na 32,děkuji.
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    32
    32.png

    (modrá a mátová x do volných fochů, modrá s mečem ze 4.sl do 2, červ se zámkem ze 4 do 1.sl, mátová a modrá dolů. Šedé s kroužky do prázdného fochu, červ se zámky do 3, oranž zdola nahoru, šedé s kroužky nahoru, meče shora dolu.........)
     
  10. papulice

    papulice Veterán fóra

    děkuji skali,snad už to půjde...
     
    bačkora85 a Skali tohle ocenili.
  11. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    xD hezký! Zádrhel u č. 38... no, asi už jsem unavená. Zkusím znovu naskládat ráno, až mi napadá zas kus vypadávátek...

    Časomíra do konce akce 50 hod.
     
  12. vera71055

    vera71055 Rádoby autor

    Skali,taky moc děkuji :)
     
    bačkora85 a Skali tohle ocenili.
  13. fikejza

    fikejza Zelenáč fóra

    Prosím, poradí někdo s č. 38.
     
  14. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Ahoj. Dnes jsem se do toho pustila naplno a hlásím hotovo ;)
    [​IMG]
    Občas se mi podařilo se do toho zamotat :wuerg: Potom bylo lepší hru ukončit a zkusit to znovu :music:
    Delší časové limity na hru hodnotím kladně, jelikož většinou stačily až na výjimky ;)
     
    Naposledy upraveno: 28/5/23
  15. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    pamatuje si někdo jak začít na 31 ?
    stojím a nehnu se
     
    moncicak7070 a bodlinkaMici tohle ocenili.
  16. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hezký večer, mám odehráno 30 her. Hru 22 jsem dala na víc pokusů a s nápovědou. Stonek mám včetně dekorací. Pěstuji dál. Jen asi neodehraji všechny hry - KŠ mi dalo jen 1x +1 na 6 hodin a dalším bonusem byl ten dnešní od Kubíka. Ráda bych získala hnízdo pro roháče. Toho ještě nemám. Ostatní odměny v klidu oželím.
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Asi jsem v mezičase usnula, mezi hlavní a divoškou mám renonc cca půl hodiny. 8) Ale řádek bude, chybí mi jedna skládanka na poslední dekoraci. :)
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    38
    38.png

    (fial a červené do volných fochů, hnědá ze 4 do 1, zelená ze 4 dolů, modrá ze 4 do 3, oranž zdola nahoru, mátová ze 2 na 5, zelené dole ze 2 do 3, modré dolu...)
     
  19. bodlinkaMici

    bodlinkaMici Perspektivní autor

    dobrý večer, prosím o radu na 31, tak jsem se nějak zacyklila, už asi 10 pokusů e nemůžu se hnout dál, děkuji
    Skali moc děkuju
     
    Naposledy upraveno: 28/5/23
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    31
    31.png

    (zelené a modré do volných fochů, mátové dolů do 3, fialové nahoru, hnědá ze 4 do 3, červená zdola nahoru...)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.