Jůlinčiny knihy (24.5. - 30.5.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mazde

    mazde Pisálek fóra

    děkuji-přeji pěknou sobotu i neděli
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte, gratuluji všem, co ukončili i těm, co jsou dál, než já. Mám zakoupený řádek, první dekoraci a čekám na pozici č.16, nemám kytky. Ale držím se, jak v životě, tak tady ve hře toho, co říkala rosnička na jedné komerční televizní stanici o počasí: "Věřte, bude líp." :)
     
  3. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Stonek mám a doufám , že dojedu do konce . Teď pěstuji jen na padátka . Držím palce všem , ať se daří .;)
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    olčaML, já zas mám padátka a nemám akční plevel, protože nemám možnost pravidelně sklízet o_O Gratuluji k zisku kompletního řádku a tajně doufám, že to taky stihnu. :) Další odměny jsou mi šumák, jen chci dokončit akci se solidním výsledkem...
     
    Naposledy upraveno: 26/5/23
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Hů,hů! Knihovna je uklizená :D
    uklizeno.png
    Ale ten poslední level mi dal zabrat, matlám se s ním od včerejška. Asi to chtělo nechat až na ráno, když je mozek ještě čerstvý a odpočatý, mohla jsem si ušetřit pěstování akční kytky. Ale co už, hlavně, že jsou všechny knihy na svém místě.
    Ať se daří ;)
     
  6. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Prosím poradit-čím začít u 35?Díky.
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  7. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Tak zatím hotovo, došli akční kvítka, stojím na 30/40
    Teď dívám, že mám ještě šanci bojovat na č. 31, 34 a 39... a někdo zmínil i tu poslední?
    Nu, jdu balit na házenkářský turnaj. Odpoledne pokračování.

    Časomíra do konce akce 87 hod.
     
  8. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Teda já ztroskotala na 22??? A zjištění, že se to samé bude opakovat jsem namydlená, páč jsem na tom zvorala 4 BL:sleepy::(

    Mám řádek a půjčovnu knih, snad zvládnu i ty dvě dekorky, ale.. moc tomu šance nedávám.. zase vypečená akce :(
     
  9. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    ja normalne stojím na 22 a ani na druhýkrat som to nedala ....
     
  10. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj 14087 a Džejninka73 .... koukněte na předchozí příspěvky .... je tam docela fajn nápověda od dinoalesi na skládačku č.22 ;).
    Tak ať se vám zadaří :). Hezký den a ahoj :)
     
  11. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Poradí prosím někdo čím začít 32 ? Nedaří se od včerejška :cry:
     
  12. tulen1966

    tulen1966 Perspektivní autor

    Děcka, prosím 13? Kterou hromádkou začít? Dík
     
    findy22, -Jara05- a babina51 tohle ocenili.
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    mončičak - je třeba začít tyrkysovou v posledním sloupci horní řady a modrou
     
    Naposledy upraveno: 27/5/23
  14. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    evoku57
    MOC díky, povedlo se, ani nevím jak ;)

    donoalesi
    Také moc velké díky :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 27/5/23
  15. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    tulen1966 u 13 jsem začala prostřední

    Nakonec 34 jsem zdolala do 38 to šlo celkem dobře na 1 pokus, ale tam se mi hra neukončila takže další pokus jak to nepůjde tak jsem v háji ani nevím čím jsem začala.

    [​IMG]
     
  16. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak zbývá poslední dekorka a pak, kam dojdu, tam dojdu. Ale dokončit bych chtěla, tahle minihra mě docela baví. Jen mi trochu vadí, že z jedné sklizně se namele tak málo lampiček. 22 jsem taky dala až na druhý pokus, teprve pak jsem zjistila, že na foru jsou na ta obtížnější políčka nápovědy (díky všem, kdo je sem dávají).
     
  17. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Oh dekuji bačkorce a dinoalesovi take díky díky díky :D a ja to delala blbě poprvé a pak už jsem se zamotala haha ještě jednou díky :*
     
  18. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Uáááá... už jsem 2x "nedala" č. 31 -.- noooo, to bude ještě jízda 8)

    Ale, poslední dekoraci jsem na větev do Stonku získala, tak prostě budu zkoušet a zkoušet... a ono to snad povolí ;)
     
    Naposledy upraveno: 27/5/23
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    tuleň 1966 - je třeba začít hnědou barvou :)a to byl můj poslední pokus pro dnešek, snad do zítra bude ještě na jeden pokus
     
  20. mariana29011979

    mariana29011979 Rádoby autor

    Tak jsem taky zůstala "viset" na 22. 6x+ 3x prodloužení a nic. Podívám se ještě na ten příspěvek od donoalesi jestli to pak zvládnu. Momentálně ale už nemám sílu a náladu , tak to bude muset chvíli počkat.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.