Jůlinčiny knihy (24.5. - 30.5.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak už jsem na 32 vypatlala hodně pokusů a stále se nedaří ;), tak budu čekat, zda se někdo objeví a bude mít návod, pošlu mu i MJS za odměnu
     
  2. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    V současnosti mám na natáčení videí Bandicam. Ale určitě existují i jiné programy.;)
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Momentálně sem u úkolu č.37.Došly lampičky.
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak se mi 32 podařila, asi na 6 pokus ne-li víc :) jedu dál, snad se nezaseknu zase
     
  5. mazde

    mazde Pisálek fóra

    Zůstala jsem viset v jedné hře a nikde mě to nepustí,co mám dělat?Děkuji za radu
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    mazde pokud se nemůžeš hnout z místa a už nemáš žádné pohyby zpět, je potřeba minihru ukončit křížkem v pravém horním rohu.
     
    babina51, findy22 a moncicak7070 tohle ocenili.
  7. mazde

    mazde Pisálek fóra

    Dob-to jsem udělala a pořád jsem ve stejné hře,taky mi to nedá žádnou knihu,až nahoru.
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  8. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    mazde pokud se minihra kliknutím na křížek neukončila, tak napiš na herní podporu. Pokud se ti ukončila a po spuštění nové jsi stále ve stejné úrovni, tak je to správně. Před zpřístupněním další úrovně je potřeba nejprve dokončit tu předchozí. V takovém případě se můžeš podívat, jestli už někdo v tomto vlákně nesdílel nápovědu k dané úrovni. Případně si můžeš třeba vyrobit kartičky a zkusit si minihru odehrát bokem.
     
    babina51, findy22 a moncicak7070 tohle ocenili.
  9. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    jo xD tak to byl on... a napodruhé. Ne že bych neviděla konec časomíry, ale spíš jsem věděla, že to bude on a že jsem si dopředu neprostudovala nápovědu.
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Akce hotová komplet, vybrané všechny odměny a 55 HM zbylo :p, zbytek i třech lampiček a 4 se melou, tak si je nechám proplatit. Jsem ráda, že to mám za sebou
     
  11. kamienka

    kamienka Perspektivní autor

    Ahoj, OBS je super na nahrávanie obrazovky. Bandicam, pokiaľ viem nahráva len 10 minút vo free verzii
     
  12. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Zdravím a gratuluji všem, co mají hotovo. Já se zasekla na 31 tak to asi vzdám. Stonek a dekorace mám, tak odměny už tolik nebolí, až na Pikolku. Ale nějak jsem toho moc napěstovala, tak kdybych nebyla tupoun, došla bych až do konce. Momentálně mám na 9 her, za 2,5 hodiny uzraje dlouhodobka a to bude cca dalších 10 her.
     
  13. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Moničko, nevzdávej to - já se zasekla na 39 - uvidím, zda ji zdolám, mám na to spoustu času do večera a chvilky v sobotu a neděli. Od pondělí jde farma na malou skoro dovolenou (až na ranní povinné kolečko). Tak uvidím, zda tuto akci dotáhnu do konce.
     
  14. dorotea14

    dorotea14 Rádoby autor

    • Nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou. Pokud chceš ještě něco doplnit, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
    Ahoj farmáři, tak to čtu a zírám kam až jste došli, já se nemohu dostat pře level 11, puž mi to sežralo aso 20 knih a výsledkem je pár mincí - má někdo návod, jak se přehoupnout přes tu jedenáctku, předem děkuji za radu a odměním

    ***sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/5/23
    babina51 a -Jara05- tohle ocenili.
  15. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím knihovníci, aktuálně stojím před 32 a jak čtu je to nějaký oříšek? Nápověda, kterou knihou začít? Však ono to nějak dopadne, času je dost. Příjemnou četbu všem.

    EDIT: 32 na 1. pokus, stojím na 34, nejsou kytky, takže zítra pokračování
     
    Naposledy upraveno: 26/5/23
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tak mám za sebou dvaadvacítku a došly lampičky. Zatím vše na první dobrou, i když u té poslední jsem se řídila nápovědou, nač riskovat, že. Tímto za ni děkuji. Pokud bude někdo ochoten napovědět aspoň, kterou knihou u kterého levelu začít, budu moc ráda a určitě nejen já. Začátek vždy rozhoduje. Jak člověk začne špatně, už to dohromady nedá.
     
  17. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Jelikož se mi nepodařilo pochopit systém přesouvání knih a nemám tušení jak teda docílit poskládání, končím u "11" kterou jsem zkusil 5x a nedokázal jsem to poskládat.

    Fakt to RT dělá schválně ? Příště bych si přál tu akci ještě složitější a už konečně by RT mohly zdesetinásobit potřebu akční kytky a padátka (navrhoval bych 2000 kytky a 500 padátek na mlýnský produkt) abych se na to mohl vykašlat definitivně.
     
  18. schummi1

    schummi1 Pisálek fóra

    uz od 12 lvl jedu po 5 mincich super hra jen penize nemusím investovat za pomocníky
     
    babina51, findy22 a -Jara05- tohle ocenili.
  19. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Já jsem skončila u 34 myslím, že to asi ani nedojedu do konce ono vlastně se ani nic neděje chtěla jsem hlavně ty poslední dvě odměny, .ale i kdybych se tam dohrabala, tak to stejně nestihnu v čase.
     
  20. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Hezký páteční večer
    libakos, findy22, farmář-Šimon rádo se stalo, jsem ráda, že to k něčemu bylo :D

    Mám také i nějaké to video k složitějším skládankám (fotky sem vkládat nemá smysl, zahltila bych tím celé vlákno), jen přiznávám, že netuším jak sem videa vložit, účet u YT nemám.... pokud bude někdo ochotný poradit mi, jak to sem šoupnout mimo YT, ráda se o ně s vámi podělím ;)

    Hoď sem obrázek jedenáctky, já ho nemám uložený a mrknem na to ;)

    Ať se všem daří a pohodový víkendík :)
     
    Naposledy upraveno: 26/5/23
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.