Jůlinčiny knihy (24.5. - 30.5.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Jůlinčiny knihy ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 24.5.2023 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 30.5.2023 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední
    • těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.

    Tak hurá do knihovny ...
     
    findy22 a Kudrnová tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Toto skládání mne docela baví, i když odměny nic moc, tak do akce asi půjdu :)
     
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Do akce pochopitelně půjdu...
    A hodnota odměn?
    - Tu neřeším... Samozřejmě by bylo ideální, kdyby přišli s odměnami, umožňujícími po kombinaci těchto odměn okamžitou sklizeň stromů (podobně jako je okamžitá sklizeň stájí), a naprostá bomba by byla kombinace, umožňující okamžitou sklizeň dekorací...
    To by byl teprve vejvar!
    xD
    Takže buďme rádi za to, čím nás obšťastňují - lepší než drátem do oka.
     
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    To pôjde.Takže ideme čítať.Nech sa vám darí.

    Edit: Dobre som počítal??? Dve plochy a 12800 ks akčnej? o_O
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pokud to zvládneš vždy napoprvé........:wuerg:
    Není to krát 2 ?!? Na spuštění minihry potřebuješ 2 lampičky a z návodu není jasné kolik jich umeleš.o_O
     
  6. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Ahoj,na celou hru je potřeba 78+2 dostaneme.,hvězdička-24960+žárovka-1404.Ale to je na základ bez chyb,asi bude potřeba trochu víc.Na spuštění hry je třeba 2ks lampičky.
     
    Naposledy upraveno: 23/5/23
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ach áno,je to tam,treba 2xlampa.
     
  8. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj ,do akce jdu jako do každé i když se mně v podobné akci laskonky moc nedařilo,ale hru jsem dokončila skládání mně bavilo ,jen mi moc nešlo.Tak uvidím jak mi půjdou knihy.;)
     
  9. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, do akce samozřejmě jdu a už se těším ;). Minule mě skládání v podobě laskonek bavilo i když jsem se u nich trošičku natrápila .... postupem ve vyšších úrovních :(. Tak uvidíme, jak mi půjdou knížky ;). Ráda bych opět získala řádek na stonku, ať je další do sbírky :). No a ostatní odměny? .... jsem ráda za každou, nikdy totiž nevím, kdy zrovna se bude co hodit i když si v určitou akci říkám, že by mohli být lepší ;):). Ale zrovna díky tomu, že mě baví dostat se v každé akci co nejdále (nejlépe dokončit :p) mohu říci, že i ty odměny, které mi nepřišli někdy vhod, mi vlastně pomáhají ;) a díky nim jsem ve hře tam, kde jsem ;).
    Všem, kdo se do akce pustíte s jakýmkoliv cílem, přeji hodně farmářských úspěchů a hlavně radost ze hry. Všem pěkné úterý a ahoj :)
     
  10. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Akci zahájím, kam dojdu, uvidíme. Každý bodík dobrý.
     
  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Na spuštění minihry jsou potřeba 2 lampičky a melou se samozřejmě po 1 kuse.

    Mimochodem tentokrát je na zvládnutí minihry dvojnásobný čas oproti minulé verzi. Nicméně některé úrovně mi přijdou záludnější, tudíž bych počítal s tím, že si stejně vyžádají více pokusů, pokud budete chtít všechny odměny.
     
  12. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Do akce půjdu,mám ráda takové hry děkuji všem za výpočty přeji všem farmářům pohodovou hru :)
     
  13. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Opět akce kterou vynechám. Odměny co nabízí mám, a pikola bedna , s té nic pořádného nepadá.
     
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Aj túto akciu vynechávam kvôli odmenám búrať divošku nebudem.Budem si sadiť čo potrebujem.Tí čo do nej idete tak nech vám to odsýpa;);).
     
  15. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    No uvidíme:music:Jedna akce za druhou :eek: Už si přijdu jako závodník :wuerg:
     
  16. kocieva

    kocieva Vážený autor

    Zdravím. budu mít týden volna, minihry s časomírou vynechávám, doplním zásoby pro další sezónu.
    Všem, kdo se do skládání pustí přeji hodně úspěchů.
     
  17. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Tohle skládání mi moc nešlo, popravdě mě ani nebavilo. Odměny nejsou nějak excelentní, je to pořád dokolečka. Takže uvidím, zítra teprve rozhodnu, jestli vůbec začnu. Ale jak se znám tak ano, a půjdu kam dojdu:p Takže všem nadšencům hodně zdaru!
     
  18. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    u mna to bude dalsia pauza ;)
    kto sa do toho pusti , tak drzim palceky ;):)
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte,
    tak já se do toho pustím stoprocentně. Makronky mě hodně bavily (ráda požívám hlavu nejenom na čepici), takže za mě určitě ano. Pro mě velké zpestření a miniakce, která není jen o náhodě ... no není vo čem :D
     
  20. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Do akce jdu,skládání knih fajn. Jen teď je už málo času...zahrada volá...;) Tak aspoň se odreaguju,zarelaxuju a je to dobré spestření.Tak přeji všem hodně úspěchů! :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.