Inutepova kletba (5.10. - 11.10.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/10/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Aktuální stav
    L - 60. (kolik jsem jich aktuální dodala nevím) a
    P - 62.
    Od neděle stonek stonkuje... ale vpravo už se plížím pomalu. Resp. momentálně končím. Víc už prostě po těch 5 ks klíčů nejsem schopná napěstovat
    A na ty nekřesťanské ceny na trhu, na ty nemám dostatek krejcarů...

    Časomíra do konce akce 3 hod.




    Chjo... On se dal doladit směnnej kurz?!?!??? To jsem přehlédla o_O
     
  2. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Mám hotovo komplet, pár milionů jsem prohýřila, nakonec mi rostlinky zbyly. Prodala jsem je po tisícovce, snad to někomu pomohlo. Vím jaké to je nedodělat akci. Krejcárků mám dost, tak na co hamižnit. Hotovkářům gratuluji.
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    k.kvitek
    [​IMG]
    Sice to vypadá,že potřebná protihodnota je velká,ale od toho tu máme novou zvěř,kde protihodnota je obrovská a dodávky nejsou tak tragické!:)
     
  4. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Tak do teď jsem si nevšimla, že jde kurz měnit.:D Dobré vědět pro příště. Díky
     
    -Jara05-, k.vitek a bačkora85 tohle ocenili.
  5. janka911

    janka911 Zelenáč fóra

    co dělám špatně, že mě nefunguje směna bylinek ..nejdou mě tam napsat čísla
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Musíš kliknout na tu šipku nahoře!!;)
    Anebo,pokud nechceš vylepšit kurz,rovnou na semínka!
     
    -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  7. janka911

    janka911 Zelenáč fóra

    ale já mám už kurz 1:1 a nejde mě to směnit, vyskočí mě pouze barevné bylinky a ostatní je šedivé , nic mě tam nejde vepsat
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Klikni na semínka v pravo,pak v levo a navolíš si kolik chceš semínek směnit!Nebo opačně,to je jedno!

    [​IMG]
    Jinak v levo je moje stodola a v pravo kočky! Takže pokud potřebuji např. úžlabní růži, v levo kliknu třebana na píchavku a v pravo na růži a pak dole navolím množství!!
     
    Naposledy upraveno: 11/10/23
    -Jara05-, bačkora85 a kutilka70 tohle ocenili.
  9. janka911

    janka911 Zelenáč fóra

    • Nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou. Pokud chceš ještě něco doplnit, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
    děkuji, děkuji moc

    děkuji, ale stejně mě to nepustilo, vše je šedé a ne zelené. Děkuji za snahu.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/10/23
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  10. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    no, bohužel jsem si této možnosti nevšimla... to je tak, když hraju v časových pidiprostorách v práci. Nesoustředím se na to.
     
    -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    janka911
    Takže, v levo jsem kliknul na vodní bobuli a v pravo na růži
    [​IMG]
    [​IMG]

    pak klikneš na zelenou šipku,anebo na +1,či +10
    [​IMG]
    Toť vše!;)
     
  12. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    tak jo... zbylých 130 růží jsem prodala. Původně jsem myslela, že dokoupím 350 růží, abych získala 63. odměnu... no, trochu jsem zas posílila krejcarové konto. Do původního stavu před touto akcí to má daleko, ale aspoň něco málo :D
     
    kutilka70, -Jara05- a radyn.m tohle ocenili.
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak já jsem akci dorazila včera, na účtu mi chybí dvěstě mega na původní stav, co jsem utratila ze začátku. Pět set se mi vrátilo z trhu zpátky. To byl děsnej nezvyk, mít na kontě najednou jen milion... Honem jsem otevírala bedny a točila s kolem, abych měla na poplatek na trhu :)
    Snad ty moje rostlinky někomu pomohly k získání řádku s dekoracemi nebo i k ukončení akce :)
     
    Naposledy upraveno: 11/10/23
  14. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Ahoj Handy59, no mne bonusy +do stodoly například jednou za čas vypadnou z beden a ty z řádků v nebi. No, není to moc často, spíše vyjímečně, nicméně šetřím je jak můžu, tak k dispozici ve stodole mám. Samozřejmě, na rozdíl od jiných hráčů, co hrajou déle a plní každou akci, mám těch správných řádků v nebi poněkud míň a proto i menší pravděpodobnost vypadnutí bonusů ;).

    Díky jan.svatek za radu ohledně strategie na tuto akci :). Byť nakonec jsem po vysypání všech sáčků se semínky zvolil poněkud jinou, pro tuto akci asi spíš netypickou :D.
    Začátek jasně minihry do deváté hry, semínka na velká pole 2x2, poté poškádlení kola ne/štěstí, a odehrání všech zbývajících her naráz. Až do tohoto kroku klasika.
    Pak vysypal sáčky a po zhlédnutí toho množství semínek (cca odehráno 57 her v tu chvíli), jsem strategii změnil.
    V diamantu nechal mrkvojabko, z kola ne/štěstí byl jeden bonus +100%, spustil jsem dva jacky, a všechna semínka cpal na pole 1x2 s vodou, hnojem, zelenou a vrtulí (vše pomalu padá z beden a kape z obříků)
    Žádný další bonus ze stodoly jsem nepřidával, a měl poněkud tik z toho, že mi to asi nevyjde. Držel jsem tuhle strategii až do konce.
    Vyšlo to na celou pravou řadu, a hromadu kvítí navíc na trh.
    Během toho napadali prsteny ještě na poslední tři hry a došlo tak i na zbytek levé strany.

    Takže vlastně se mi povedlo kompletně napěstovat pouze s MJS, zuzi, dvěma jacky, a jedním bonusem +100% z kola. ( jasně že i s bonusy z levé strany jakožto součástí akce)


    Na mém trhu se například píchavky držely na ceně cca 50 000, až 80 000 krejcarech za kus (včera, dnes co vím tak po osmé večer, to samé). Divné, že byl největší přebytek té nejdelší kytky na trhu, aj u mne ve stodole :D. Před koncem akce jsem malý zbytek píchavek hodil na trh za "pár babek", třeba někomu pomohly :).

    Někdo tu psal cosi o "podstřelování" ceny kvítí na trhu. Taky jsem to párkrát viděl. No, vysvětlení je jednoduché, jednak někdo potřebuje rychle prodat, a mít na nákup jiné kytky, anebo má "mladou" farmu, a nemůže prodávat za vysoké ceny, bo nemá prodej potuněný na stromě moudrosti.
     
    Naposledy upraveno: 11/10/23
  15. olčaML

    olčaML Vážený autor

    Otevřela jsem každodenní dárky a je tam dárek sladká výměna a nevím co to je a nemohu to nikde najít . Vím , že to sem nepatří , ale nevěděla jsem kde to napsat . Děkuji .
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    olčaML - dobré ráno, no kde to napsat ? - třeba do všeobecných dotazů ;)

    Jinak sladká výměna je užitečný předmět z Protěžového údolí. Slouží k okamžité obnově alpských zakázek
    Mrkni zde

    Hezký den
     
    Pitrýsek47, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  17. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Stonka je už aktivovaná a ďalej som už nešla. Niekedy som nemala čas ísť na farmu a tak som to musela vykryť tisíckou SH. Tak že idem znova sysľiť dalšie hnojivo do zásoby.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.