Inutepova kletba (5.10. - 11.10.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/10/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Přeji pěkné odpoledne. Chápu to dobře, že z levé strany po odehrání miniher obdržím stonek a z pravé strany po napěstování rostlinek dekorky (to byla pouze řečnická otázka)? No, vidím to bledě, že se dohrabu k bodu 50 ke Studnici pokladů. Raději si dojdu pro dvě nebo tři pikolky a končím, na SH a SK už mám dostatek beden, ani to nestačím spotřebovávat. Všem ostatním přeji, ať se daří.
     
  2. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Dotaz. Bude tento bonus fungovat i na akční rostlinu Krvavě oranžový květ?

    [​IMG]
    Asi né. To už bych chtěla moc :music:

    Jinak na padátka jsem všude nasadila stromy, tak uvidíme jak to z nich bude padat :p
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    kutilka70 Krvavě oranžový květ je také akční rostlina :p
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  4. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    evoku57
    Já vím a právě proto se ptám ;) Raději ať to ještě někdo potvrdí :)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kutilka70 - je to sice akční, ale raději bych počkala až na ostrou verzi akce ;)
     
    -Jara05-, bačkora85 a kutilka70 tohle ocenili.
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mrknul jsem na minulou podobnou akci a počty kytek jsou nepatrně vyšší,padátek je potřeba mnohem více.Na druhou stranu padátka padaj oboje na farmě,čili to bude fyčák! Navečer bude hotovo!8)
     
  7. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Už mám farmičku nachystanou. Z této akce mě baví jen ta část s minihrou. :pxD Pak počítání a plánování pěstování kytek s využitím bonusů, mě nebaví. :p Jak už tu zaznělo, něčeho přebývá, něčeho chybí, trh zeje prázdnotou. Ale vždy to nějak dopadne. Snad tedy i tentokrát to půjde bez zádrhelů. Snad se farma nesekne, když poběží bonusy. To by byl opravdu průšvih.
    Tak zítra na značkách.
     
  8. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ať se vám daří, nikdy jsem tuhle akci nedodělala, asi mě nebaví, nebo jí neumím, nebo nevím :p .. počkám si na lepčí ;)
    Vy si jí všichni užijte, hlavně ať vám šlapou farmy ;)
     
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Akce přímo vybízí k využití Postřikovacího umění. Takže pokud máte možnost, lze si vytočit nebo aktivovat bonusy a využít je nejen na následné pěstování akčních rostlin, ale také na zvýšení zisku z chlévů. ;)

    Základní cena pro prodej akčních rostlin na trhu je již od minula výrazně zvýšena, tudíž by se mohlo najít více hráčů, kteří je začnou prodávat hned po dokončení akce.
     
  10. 007lala

    007lala Pilný autor

    Tohle je moje asi nejmíň oblíbená hra. Ne kvůli minihře, ta je v pohodě, ale kvůli složitému kombinování semínek s nejistým výsledkem, jak tu zmiňuje více hráčů. Do akce půjdu, ceny jsou lákavé, ale tak trochu z povinnosti, abych dosáhla na odměny, ne pro radost a zábavu ze hry.
     
  11. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Dob- dobrá rada nad zlato. Bohužel omylem odstřelené postřikovací umění mě připravilo o docela nemalé zásoby krmiva, které teď horko těžko doplňuji a tak se musím spolehnout na jiný způsob= klasika, jak získat potřebná padátka.
    Přeji všem ať to padá a co nejlepší využití bonusů z akce.
     
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Trochu mě děsí co vše máme otevřené na farmě za akce+ nová dnes,teď právě při otevírání pole na děsivce mě to vyhodilo z farmy,no jdu to zkusit znovu:sleepy:Tak nyní v pořádku,tak snad to bude fungovat:)
     
  13. albína1927

    albína1927 Perspektivní autor

    Do akce se pustím , ale řádek na bonusy by chtěl troch přifouknout , moc věcí najednou -.-:D:music:
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  14. Štika

    Štika Mistr fóra

    A je to zase a opět tady :mad:. Nejde se přihlásit na ničem. Farma je připravená a když to nepojede tak to zavřu a půjdu dělat něco u čeho se nebudu rozčilovat.
    Ještě by bylo fajn nacpat nějakou akci na Baha
    Skali po čtvrt hodině jsem se už taky přihlásila, tak problém určitě u mě nebyl.
     
    Naposledy upraveno: 5/10/23
    burds a -Jara05- tohle ocenili.
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Štika - ahoj, teď jsem se bez problémů přihlásila - jak v klientu, tak v Edge. A vše funguje jak má, takže bude nejspíš problém jinde :)
     
    bačkora85, Ciri13 a -Jara05- tohle ocenili.
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dnes netočím ani KŠ, není proč, tak ušetřím modré lístky ;) rozmýšlím, zda to sfouknu do večera, nebo to mám nechat na zítřek, ale asi to dnes zkusím udělat
     
  17. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Všude stromy a toto je výsledek :music:
    [​IMG]
     
  18. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Opět jsem akci včas nezaznemenala...ale pustím se do hry. Akce není špatná,i když skládání nemusím.Uvidím,kam se až dostanu.;) Hodně štěstí všem!:)
     
  19. albína1927

    albína1927 Perspektivní autor

    Prosím kde najdu ty váčky?M
     
    -Jara05- a maribeja tohle ocenili.
  20. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Váčků mám 12 ale nevím jak z nich mám dostat semínka-skleroza-
     
    sovicka64, -Jara05- a maribeja tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.