Iglúrama (11.12. - 17.12.) / Diskuze? Ne, ... Pavlač

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Myslím, že jsem v prvním příspěvku vysvětlila, proč do akce nejdu (počet zvěře: 76-1-5). A legraci si snad ještě dělat mohu.

    Ad miska006: Kdybych ti chtěla oplatit stejnou mincí, napsala bych, že i já z druhého břehu Moravy doufám, že to o vzorku lidí platí i pro druhou stranu téže řeky. Ale, jak už bylo řečeno, je advent, takže tyhle věci sem netahám a přeji každému to, co očekává - ať už to přišlo nebo ještě přijde. A taky kapku toho smyslu pro humor a nadsázku.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    A to já zase brblám dost často a přesto nepřestanu, dokud si z nás RT nepřestane dělat blázny. On to od nich snad nikdo nehraje? Farma není nafukovací a na všechno je třeba prostor a čas a pak se toho za 10 minut zbavit jen tak skoro za nic? Tak to je fakt nepochopitelný. Hraji si ráda a občas mi za něco není líto vyprázdnit stodolu, ale co je moc, je příliš. A jsem ráda, že je hodně brblalů i za řekou Moravou, pak jedině s tím RT něco bude dělat, možná pro nás ještě málo, ale přece jen by to mohl být posun a kéž by takových brblalů bylo i ve velkých komunitách dostatek. Já mám farmu moc ráda a nenechám si ji pro nic za nic vyklidit jen protože je akce, byla by za 10 minut hotová a já bych se pak mohla stejně dál nudit, kdybych si s farmou nehrála a nepěstila a nechovala si to, co mě zrovínka baví a potřebuji. Ale co farmář, to jiný názor a vymlouvat to nikomu nebudu, každý svého štěstí strůjcem a tak to má být, každý si jde za tím svým teď právě ořechovým a hraje farmu tak, jak on uzná za vhodné, to není nic proti farmářům, ale proti systému nastaveného RT, s tím bychom možná mohli něco udělat
    ;):):p
    Edit: kdyby dali aspoň nějaký nový chlívek nebo třeba neonovou výrobnu, to bychom nebrblali a do akce šli skoro všichni
     
    Naposledy upraveno: 11/12/18
  3. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Akce nedělám, protože sněží. Doufám, že je to dostatečný důvod xDxD
     
  4. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Do akce jdu,protože nesněží. xD
    Dělám všechny akce, je to namalovaný tak proč ne.Je to jako neony,taky dodávka šlechtěnců,odměny nějak neřeším,stodola to snese a kolikrát ani nevím kolik čeho jsem dostal.Větev žádná hitparáda ale lepší než drátem do oka,jsou tam horší.Sbírám větve (mám všechny) a nerad bych ji pak kupoval za Floreny a nedej Bože za reál prachy.;)
     
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak jsem naházela tulidomek, 44 x prasátka, 44 x koníky, 44 x pandičky. A uvidíme, co vypadne...
    Do akce jdu, bedny s krmivem jsou fajn, hodně to ušetří, takové mrtvovce jsou nákladné na živení snad víc jak anakondy a sokoli, kohouti a kamzíci... Ostatně, ta zvířátka, co zrovna nechovám, tak se jim dělá zásoba krmiva aniž bych pro to musela cokoliv udělat (vypěstovat plodiny, sklidit a hlídat stromy), jen jednou za čas otevřít bedny...
    Kolikrát mi to pomohlo, než se domlelo krmivo a nemusela jsem na trh...
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak bedýnek s krmením mám docela dost.Do dnešního dne jsem ale nenarazil na krmení pro nemrtvé ovce.:music: Zřejmě zdechliny už krmit nepotřebujou.:eek: Třeba tyhlety jsou vylepšený o tohle to krmení.o_O
     
    Naposledy upraveno: 11/12/18
    Honzulka05, Pitrýsek47 a matlafous123 tohle ocenili.
  7. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Kaolín: co ty potfory dali do hry, tak mi z beden vypadlo pro ně krmení 13x... :) Na namletí totiž nemám tisíce samorostlíků, boltcovitky ani cerebrokolice... stále dodělávám úkoly v družstvu... ;)
     
    evainfo, Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Bedna s krmivem
    Je tam i krmení pro nemrtvé ovce ;)
    krmivo.png :)

    Edit: No ale šla jsem otevřít svých 59 bedýnek a nebylo tam ani jedno. Asi byly prošlý xD

    Ale abych prý nebyla smutná, dali mi z jiné bedny už hotové ovce
    nemrtvé ovce.png Mně bedny rozhodně nevadí ;)
     
    Naposledy upraveno: 11/12/18
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Přehídla jsem nebo Iglárna zatím není s podporou BB?
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -pechfógl- BB od 11.12. 14:00 hod. do 12.12. 11.12. do 22:00 hod
    Kuk tady
     
    Naposledy upraveno: 11/12/18
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. dementos.dementni

    dementos.dementni Aktivní autor

    Hotovo! Jdu aktivovat stonek a v klídku šlechtit bobry.
    deMentos
     
  12. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Co tam máte dál? :)

    [​IMG]

    Ani to nebolelo,jen mám pořád plný tulidomek.Ani jsem ho nepoužil.
    Budu si v poklidu šlechtit a dál pěstovat do stodoly.

    EDIT: Už u nás taky sněží.;)
     
    Naposledy upraveno: 11/12/18
  13. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo!
    [​IMG]
    Šlo to rychle. Fotky nedělám, jdu si sestavit stonek...
    Všem, co šlechtí, přeji hodně kvalitních přeskoků.
     
  14. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Nálepku a SK jsem vybrala a stačí,ostatní odměny nechám jiným.....
     
  15. liduška14

    liduška14 Pilný autor

    hotovo,stačila zvířata,nepoužila jsem šlechtěnce
     
  16. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    ......časomíra BB mi ukazuje 7 hod. (přesně 7.38)
    Kde je chyba? Děkuji za vysvětlení.
     
    Helena1313, maribeja a Skali tohle ocenili.
  17. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    [​IMG] A jde se pokračovat v pečení ;)
     
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No nakonec jsem si prepocital a na vsechno jsem mel ze zakladnich, ale protoze bych zustal na suchu, tak ty slechtence z obrchlivku jsem v pohode dal... no uvidime zda tahle obet mela smysl nebo ne :)
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Hotovo jen ze základních zvířat, za ty řeči tady to ani nestálo ,-)))))
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    švestinka - zjistím, kde je chybka. Díky za upozornění

    EDIT: Tak BB (a prodej speciálních balíčků) je pouze dnes - 11.12. do 22:00 hodin
     
    Naposledy upraveno: 11/12/18
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.