Iglúrama (11.12. - 17.12.) / Diskuze? Ne, ... Pavlač

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkný pondělní večer,
    zase je tu jedná zbytečná akce jako už několikátá v tomhle roce:(.
     
    evainfo a Apachie1 tohle ocenili.
  2. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Do akce nejdu - mám , ale nedám :p:p
     
  3. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Akce dělám vždy a všechny...ale toto?
    Z levelu do levelu potřebuji 448 482 869 BZ. Tedy,abych byla přesná,něco už jsem zmákla,takže už jen 361 624 278 BZ.
    :p
    Řada na magickém stonku z této akce dá 22 000 BZ za 22 hodin.
    xD
    Já tu akci snad budu muset dělat,jinak tak brzy do dalšího levelu nepostoupím....
    xDxDxD
     
  4. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    To jako vážně? Napřed jsem se podezírala, že špatně čtu - ale i po užití silné kávy s whisky a vyčištění brýlí čtu furt to samé ...milé RT, každá sranda má své meze a s touto akcí se odeber do páááá....
    Místo šlechtění půjdu na kaštany a vánoční punč :p
     
  5. Davson.A

    Davson.A Pisálek fóra

    Jak se říká "s jídlem roste chuť".Většinou když si nejsem jistej jestli akci plnit,podívám se na komentáře a musím říct že tolik negativních příspěvků jsem snad ještě nečet.
    Možná by bylo dobře aby to někdo z RT nejenom taky čet ale taky se nad tím zamyslel,protože si myslím,že když se začnou vypouštět akce,musí přijít doba kdy jen pěstování do zásoby ztratí soutěživýho ducha.
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Kone + prasata z obrchlivku v pohode, mam jeden a to staci dodat... ale teda pandy to je krapet moc, protoze s nima se stale jeste protlacuju k nekterym starym ukolum... odmeny jsou pekny (ty v akci) ale ta trvala, ten stonek, to je hodne divny nepomer nakladu a zisku...
     
  7. numerka

    numerka Pisálek fóra

    Já taky to vynechám na farmě práce jiné dost..
     
    jindrasofr a Apachie1 tohle ocenili.
  8. venndab

    venndab Pisálek fóra

    Hraju už léta a dělám snad každou akci, ale tohle fakt nedám!!! Jenom nálepku.
     
  9. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Davson.A doposud jsem dělala všechny akce bez ohledu na atraktivnost odměn - dle zásady, že když je akce, tak makám. A nefrflala jsem - maximálně jsem se kapku pozastavila nad "nepochopenou genialitou nápadu"... ale co je moc, je moc
    A taky se obávám, že tvůj požadavek, aby se někdo z RT zamyslel, je neproveditelný - už asi není čím...
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Čarodějko, je, ale ... xD

    *** odstraněn obrázek mega smajlíka - obrázky nesouvisející s akcí tady ne, prosím. Nechala jsem ovci od Apachie1, ale aby tady netapetovali za chvíli všichni. Děkuji za pochopení. Skali
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/12/18
    Apachie1, mituli a kiki2305 tohle ocenili.
  11. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak tuhle akci opravdu vynechám:oops:
     
    jindrasofr a Apachie1 tohle ocenili.
  12. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Asi půjdu proti proudu :music:. Pand mám přehršel, koní a prasat přesně akorát. Už dlouho se zaobírám myšlenkou, že všechno zahnívající zboží ze stodoly rozfrcám na trhu a v úkolech a začnu prakticky od nuly znova. Na farmě jsem level 100 dal, na baha budu mít 400 nejpozději ve středu, dál si honit triko nehodlám a motivace zvadla. A jinak už je tady nuda, nuda, šeď :sleepy::oops:. Skútry jsem ignoroval, tak teď udělám rychločistku stodoly trojicí zvířat...;)
     
  13. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Vypadá to že konečně využiji dobře chlévy jestli je dám na plochu zatím kůň 22 panda 0 a prase také 0 ale hnědá prasátka to spraví a doufám že 234 ks SK stačí na splnění celé akce pokusím se alespoň o něco
     
    coneznam tohle ocenil(a).
  14. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Honzulka05 - nechci ti kazit iluze, ale s tímhle počtem zvěře a SK se můžeš jít tak leda zahrabat :music:. Spočítal sis požadovanou protihodnotu, nebo věříš, že ti při BB mnohonásobně a nadstandardně přeskočí ;)?
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jasně, že si zašlechtím, odměny stejně nesleduji, kam dolezu tam budu ,-)))

    Honzi: máš málo, ale chuť velkou ,-) může přeskočit, tak to aspoň zkusíš.
     
  16. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    stěby nevím jestli něco bude skákat ale alespoň lepší něco než nic
     
  17. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Honzulka05 - Jasná páka, hrr na ně 8)! Všichni tuhle akci vynechávají, tak na skladě bude obrovská hromada nejvyšších šlechtěnců. Do téhle akce se sice nehodí, ale přece je tam RT nenecháme, no ni? :music:;)...
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    stěby, já jsem udělala čistku v zásobách při loňské TOP... již nikdy více... A počkám si ještě na ty dvě akce do konce roku, pak budu pavouk... budu syslit a občas vylezu xD
     
  19. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Y_n_O - já o tom při letošní TOPce taky uvažoval, ale pak jsem se rozhodl, že si nebudu honit triko -.-. Ale čas nazrál - zvířena je za těch 8,5 roku polehávání ve stodole celá zcepenělá, je čas na novou krev xD.
     
  20. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Honzulka05-jen aby nepřeskočilo tobě;)mě při čtení odměn už jo,tak si zvířenu nechám,pěknou dobrou:music:
     
    Honzulka05, Peto121 a jindrasofr tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.