Iglúrama (11.12. - 17.12.) / Diskuze? Ne, ... Pavlač

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    xD xD xD mám a nedám. Pak, že nebude čas na dopěstování ;)
     
  2. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, také do této akce nejdu, neb nemám tolik pand, raději si je nechám do svých úkolů v družstvu.
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Druid.Panoramix - také doufám ;)
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Druid.Panoramix Mistre, jednak te zdravim a rada te vidim, po delsi dobe ;) a druhak mam k tvemu prispevku malou poznamku: ja bych klidne RT prispela na 13., 14. a treba i 15. a 16. plat, aby si ty vanoce uzili... jen kdyby ze me nedelali velbloudi vemeno a nemysleli si, ze s nadsenim prijmu tuto akci a tezky mozkovy prujem v podobe specialniho Super Sale balicku SK.
     
  5. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Půjdu s davem,SKčka mám přes 4500 ,ale taky nedám,dalo by se to splnit jen ze základních zvířat tak za 5 minut,ale proč???
    To raději z prasat nadělám virtuální jitrnice a ze šemíků koňský salám,ovšem pandy budu muset ponechat ve stodole,jsou na listině ohrožených druhů.
    Ale třeba bych je mohl nabídnout hradu,když ji Zeman nedostal od číňanů:D:D:D
     
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Příspěvky na zdejším fóru jsou výstižné a vtipné, ale vzhledem k velikosti naší hráčské základny jsou milému RT celkem u kormidla. Zajímaly by mě reakce těch opravdu velkých a významných komunit - a jestli to tvůrcům konečně docvakne.
     
  7. vas6666

    vas6666 Pisálek fóra

    Mám a nedám, tohle je další akce, kterou posílám k ledu. Úkolů s dlouhodobkami mám na dodělání v družstvu kvanta, doplnit zásobičky plodin a možná i nějaký chlívek na doplnění stavu zvěře taky hodím na plochu. Cení se snaha RT nás podpořit v docela jiných činnostech než se honit za rádoby odměnami 8)
     
  8. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Do této akce nejdu, raději doplním stodolu a nějaké úkoly v družstvu;)
     
  9. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Stonek nic moc asi dělat nebudu. Je potřeba dopěstovat.
     
    maribeja, evainfo a Apachie1 tohle ocenili.
  10. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Uvidím, ale asi vynechám. Zvířat ve stodole nic moc.
     
    Honzulka05, evainfo a Apachie1 tohle ocenili.
  11. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Vzpomněl jsem si v této souvislosti, že jsem kdysi na začátku hraní Farmy v rozčilení také chtěl něco nacpat RT do chřtánu,
    ale můj příspěvek tenkrát z fóra okamžitě zmizel. To jedna pilná moderátorka usoudila, že RT rozhodně nemá žádný chřtán.
    Že by se něco změnilo a k lepšímu? Nevídané!
    :DxD
    Troufám si tipovat, že ani ostatní významnější komunity nebudou nad touto akcí jásat.

    Už od soboty se marně snažím pochopit matematiku RT. Nabídka 150 florenů s 25 % slevou za 74,- Kč, když jejich
    původní cena je 83,- Kč. Sleva celých 9,- Kč = 25 %, ale z čeho? Zřejmě neumím počítat, nejspíš jsem chyběl, když se
    ve škole brala procenta.
    Podobné je to se současnými balíky SK k této akci. Ta zdravá dobrůtka pro sousedy musí být ale mimořádně zdravá.
    :DxD
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nedám, sama mám málo... ;) teda už druhá akce, která jde mimo mé polnosti... ještě že je o víkendu alespoň ten Zuzin věneček, jinak by to byla hrozná nuda... snad alespoň Vánoční a Novoroční akce budou za něco stát... teda stát určitě budou dost, jako všechny ostatní, ale aby byl vklad tak alespoň trošku přiměřený zisku... :oops:

    EDIT: tak koulička věštila a do konce roku budu zřejmě jen pěstovat, chovat a vyrábět do stodoly pro použití "někdy příště."
     
    Naposledy upraveno: 10/12/18
  13. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Tomuhle jsem fakt neodolala a půjčila si reakci na akci z německého fóra:

    [​IMG]
     
  14. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    apache - super,(kdybych věděla který smajlík ukazuje palec nahoru, tak Ti jich nasypu minimálně na jednu řádku).

    Jinak stále víc se utvrzuji v tom, že jsem se správně rozhodla naplánovat si dokončení družstevního úkolu s chovem prasat a koní. Jára
     
  15. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Tak já alespoň něco udělám - 3x kůň (rajský věnec + 2 parfem de luxe) a 1x prase (parfem de luxe). Jenom doufám, že konečně budu moci parfemy použít. A zřejmě budu trochu šlechtit pandy, kde mi jich ještě hodně chybí do úkolů (10 cirkusových a 3 karate). Taky doufám, že snad nakoupím něco na trhu za rozumnou cenu.
     
    tydýtková tohle ocenil(a).
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jara268: může být? :)

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  17. doben

    doben Ikona fóra

    Po super výprodeji balíčků s floreny s 25% slevou bych teda ty koše se superkrmivem v dalším super výprodeji čekal mnohem levnější. xDxD

    Naštěstí SK nekupuji, vystačím si s tím, co dostáváme v odměnách, momentálně mám 2497 kusů.
     
    tydýtková, Honzulka05 a jindrasofr tohle ocenili.
  18. Mariana60

    Mariana60 Pisálek fóra

    je tu vubec nekdo kdo akci jede ja mam malo radku v nebi tak sbiram vse takze se uz tesim
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Asi nálepku a finíto,jedna unikátní akce za druhou. No co budu dělat cochcáky(doufám,že to mám správně)xD:D
     
  20. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    ja ještě nevím ale asi ne
     
    tydýtková, Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.