Iglúrama (11.12. - 17.12.) / Diskuze? Ne, ... Pavlač

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ak bude protihodnota šľachtencov 5 000,- a 10 000,- na jedno doplnenie - potom do toho pôjdem,ale toto,čo vymysleli teraz,to ani nezačnem!Skútre som nerobil,takže pokračujem v dopĺňaní stodoly.Nech sa Vám darí!
     
  2. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Už se ani nebudu namáhat abych to všechno komentoval. I bez tady toho "super" řádku, se snad šlechtění dostalo na nějakých 5 minut ne ?
    Akci vynechávám, jako poslední dobou čím dál více akcí.
     
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Bude BB, zvířata nějaká mám, šlechtit potřebuji i do družstva, tož zkusím a uvidím.
    Ten novej balík SK je dobrej úlet -.-
     
  4. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Já mám otázku prosím...
    Nemá tu někdo kousek toaletního papíru?
    Víc si myslím se k této akci nehodí!

    :D:D:D
     
  5. .helm.

    .helm. Vycházející hvězda fóra

    Já do akce jdu, co jiného můžu v této hře dělat než plnit akce i když odměny nejsou super. Ale tady je odměna docela dobrá - hlavně hráči před 100 ocení ty bedny s krmivem - musí mlít superkrmivo a na normální nezbývá čas.
    Já jsem superkrmivo nikdy nekoupila a jedu ho jen na tyhle akce a mohla bych ho teď přehazovat vidlemi (šlechtění na růžové chlévy jsem vzdala asi po dvou týdnech hraní, když jsem se zorientovala na fóru a zjistila tu, kolik šlechtěnců by to stálo). Protože plním všechny akce, tak mi z beden a stonku padá tolik lístků na farmářské kolo, že si teď skoro každý den nějaké to superkrmivo vytočím.
     
    Naposledy upraveno: 10/12/18
  6. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Koukám že farmářské vánoce nebudou nijak veselé.Toto mi také za to nestojí,skútry jsem také vynechal, akce si vybírám,dle toho co se mi hodí. Poštěstilo se mi v expresu: Voskovník,voskovníkXXl,eugenie,pabuk jižní. (nic z tohoto jsem neměl) A to jsem vypravil jen 5 vlaků ale všechny zlaté.Vyplatilo se,takže já vlastně už jsem Vánoce měl.:)
     
  7. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Vánoce od RT přesně vystihují moji vánoční náladu- nemám tam nějakého příbuzného který mě nemá rád?- Asi si moc fandím.:cry::(
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Děcka, ty speciální balíčky jsou jen pro tentokrát, takže žádnou paniku ;)

    speciál.png
     
  9. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Akci zkusím, ale moc toho nemám, hodně šlechtěnců jsem obětovala do topky. Ale hra je hra...tak hurá budeme stavět a zvelebovat. Ať se nám daří!;););)
     
  10. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Zvažuji, jestli pro mne nebude lepší došlechtit nedokončené zahanbující koně a prasátka (u obou mi chybí všecny pozice u nejvyššího úkolu), než abych to našlechtěné hodila do černé díry. Asi využiji BB a snad tyto dva letité úkoly splním. Jára
     
  11. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak jestli jsem to správně pochopil a spočítal tak by mělo stačit 1072 pand,1510 čuňíků a 1523 šemíků.
    Vše bych měl asi tak 5x ale ty odměny za to asi vážně nestojí.
    Proč tam nejsou koaly,těch mám 13 000
     
  12. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    No, šlechtící akce ráda nemám, přesto se jich někdy účastním kvůli neodolatelným odměnám. Toto není ten případ, takže se účastnit nebudu ;) Ale využiju BB, abych zase trošku pošlechtila a třeba i hodila nějakého chudáka do polévky s přáteli. Možná to bude dokonce ekonomičtější, ale nevím, nepočítala jsem to :p
    Nicméně mám dojem, že tenhle stonkový bonus navrhoval někdo, kdo se byl na farmě podívat někdy před 5 lety a od té doby ne. Zkrácení doby šlechtění o 10%? xDxDxD To jsme opravdu potřebovali a hráčská komunita po tom již dlouhou dobu volá.
     
  13. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Iglú je hezké, ale to je všechno, co mě na této akci zaujalo.
    Možná dám jednu dodávku pro nálepku a končím. Po skútrech je to další akce, kterou nebudu
    dělat, protože není proč. Šlechtění zkracovat nepotřebuji, zvlášť, když tulidomek narvu v předstihu,
    parfémy se na mě valí z každé bedny a růžové želé mi plesniví na polici.
    Jestli chce RT přispět k záhubě Farmeramy, vydal se správnou cestou.
     
  14. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    Tak to je tedy něco s radostí vynechám ,odměny ani za to nestojí se namáhat a zvířátka nechám válet ve chlívkách.
     
  15. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Já mám 1050ks banánů / na nic/,želé 210ks a SK 720 ks.Na hnojiva mám stromy,tak proč hrát a získat odměny,které budu opět skladovat?Doplním si radši,co mě chybí ve zvířatech a plodinách do družstva.

    LV 168
     
    evainfo, myš59 a Helena1313 tohle ocenili.
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Mily RT, v me stodole na tebe ceka pres 2.400 SK a tisicovky koni, prasat a pand, takze az se proberes a pridas do odmen neco, co by mne motivovalo vyse popsane nacpat do tveho chrtanu, pak mi dej vedet! :pxD
     
  17. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Asi nějak takhle...:
    Žádné pěstování kvanta kytiček ? Tak to si trhněte..
    -.-

    RT někde pochytí tu bl.bost,že vlastnoručně dělaný dárek potěší nejvíce a hned po nás chce,aby jsme si ho udělali ? No to určitě...
     
  18. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Bez komentáře...
    A to mám ve stodole několik tisíc SK! Namletých! A nedám za nic, jsem škrt jako RT!
    xDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxDxD
     
  19. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Kdyby se mi chtělo, akci bych měl za pár minut hotovou. Jenže se mi nechce!! A to z důvodu, že si RT myslí, že jsem primitivní imbecil.
     
  20. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Milé drahé ( a to doslova) RT, jak už tu napsal někdo přede mnou, čuníků, koníků i panďáků by se našly v stodole přehršle, jenže...... a vzhledem k tomu, že to píšu u každé druhé akce, tak tentokrát si míním užít klidné a pohodové Vánoce, nezkažené nějakou nepovedenou a nedomyšlenou akcí. Děkuji, ale doopravdy nechci. Skali - doufám, že podobně zvláštní akce stejně jako podivně "výhodné speciální" balíčky jsou doopravdy jen protentokrát.>:( Takže tato akce bude bez mojí účasti, to by muselo hodně zatlačit na pilu a odměny se musely navýšit podobným způsobem jako našim "nepostradatelným" postradatelným lidem ( tedy pokud jde ještě o lidi), abych změnil názor. Říkáte si o ignoranci špatných akcí už dlouho a já jen doufám, že tentokrát se podařilo naštvat opravdu všechny a tato akce skončí na smetišti dějin i s jejím tvůrcem. Takhle si nevyděláte ani na slanou vodu s chlebem a vy byste rádi nějaké vánoční dárky..... moc byste mlsali. ;):)xDxDxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.