Hry z krypty (29.3. - 1.4.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/3/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Ještě jedna sklizeň a budu mít taky hotovo.Dobře se mi to skládalo.Puzzle mám ráda
     
  2. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Tak mám také hotovo, byla to super akce .Všem co finišují držím palce. a těm co mají hotovo gratuluji.
     
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    14087, taky se snažím mít řádky úhledné, "aby to nějak vypadalo"! Nádrž na vodu mně do nebe nesmí.xD
    Takto vypadá v mém podání.
    [​IMG]
     
  4. 14087

    14087 Hrabě fóra

    :D :D paráda GordonSargent přeci nám ty dekorky nebudou ležet ladem v zásobárně :D pak se nám tam hromadí a zbytečně :)
    Kdybych tam dala něco co mám jen jednou, tak se vsadím, že by byla určitě potřeba do nějakého řádku :music: Já mám několik řádků do kterých nemám dekorky a určitě jsem je dala do volných políček ale to už nezjistím :D hah a nedají se ani vyměnit.. hm.. tak že tam strkám takové co jich je hodně a nevyplatí se dávat na plochu :)
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Krásné ránko v kryptě :) vzbudila jsem se před chvilkou, ale akce hotová a dám si ji mezi oblíbené :p

     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak akce hotová a nespotřebovala jsem žádné SH:), bo jsem poprvé zasela a odjela vrátila jsem se až později odpoledne a bylo uzráto. Pucle mne bavily a bylo to rychlé, proti minule pokrok. Na vedl. farmě čekám na poslední sklizeň, potřebuji doskládat poslední pucle
     
  7. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,hotovo.

    [​IMG]
     
  8. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Také už mám všechny obrázky. Skládala jsem bez předloh, abych to neměla tak jednoduché a taky mě to víc bavilo. Ještě bych klidně pokračovala.

    [​IMG]
     
  9. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    já jen pro jistotu když mám hotovo tentokrát košíček nezešedl že jo ?:music:
     
  10. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Hotovo ! Krásné velikonoce !:D
     
  11. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Zdravím petaM2001 ,
    schválně jsem se byla u sebe podívat a ANO , máš pravdu . Tlačítko nabídky prodeje košů je tam stále aktivní;)
     
  12. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak ráno jsemakci dodělala šlo to docela rychle
     
  13. Alice261065

    Alice261065 Perspektivní autor

    Hotovo, vejce mi zbyla. Přeji krásné Velikonoce.
     
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Chybí mi padátka, poradíte mi co mám zasadit na noc?:oops::(
     
    modro.ocko22, mariajose328 a -Jara05- tohle ocenili.
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj. Takmer 28 hodín som sa na farmu nedostal,len prihlásenie,takže meškám,ale dúfam,že to tam narvem. Akcia fajn,len to flákam,ale veď sú sviatky. :p

    [​IMG]
    Veľa vod(k)y prajem.​
     
    Naposledy upraveno: 31/3/24
  16. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tak je hotovo. Obrázky krásné a roztomilé, puzzle tentokrát fungovalo tak jak má =) minihru jsem si užila. Pohodová, odpočinková akce. Hezký sváteční den.
     
  17. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Puzzle doskládány. Hotovo!
     
  18. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Dnes mám dohráno, měla bych už včera, kdybych to nějak špatně nevypočítala, a nechybělo mi 15 posledních dílků :D to je tak, když se jednou rozhodnu mlít postupně. Puzzle mě baví, každý řádek a Piccolka dobrá :D
     
  19. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak já tentokrát v mínusu, samé návštěvy a na farmu nebyl čas, škoda , málo času a hodně padátek ty bohužel nemám, tak někdy příště
     
  20. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Mám hotovo. Měla jsem docela problém rozeznat, co je na obrázcích. Bylo to nějaké rozmazané, jestli rozlišení monitoru - nevím. Bez nápovědy bych to nedala. Ale akcička vydařená a hezká.