Hry na foru - archiv

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem doben, 19/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Kterou ze soutěží mám připravit příště?

Anketa uzavřena 19/3/17.
  1. Závody na farmě VI

    15.8%
  2. Poznej dekoraci 2. jarní kolo

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Velikonoční soutěž

    84.2%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    369 963 369
    ašada01
     
    doben tohle ocenil(a).
  2. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    368 200 117
    LubicaKrakova
     
    doben tohle ocenil(a).
  3. iDavis

    iDavis Baron fóra

    331 777 777
    Amanshon
     
    doben tohle ocenil(a).
  4. renox

    renox Zelenáč fóra

    304 969 508 renox
     
    doben tohle ocenil(a).
  5. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    400 000 666 DANKA722
     
  6. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    287 461 395 tavos7
     
  7. doben

    doben Ikona fóra

    Soutěž nám skončila a nyní je čas na výsledky. Na začátek bych chtěl říct, že jsem čekal účast okolo 50ti hráčů, ale nakonec splnilo podmínky soutěže 67 hráčů, takže jsem rád, že byl o tuto soutěž zájem. Opět máte možnost mi poslat herní poštou zpětnou vazbu k této soutěži. Této soutěži se budu věnovat až do konce příštího týdne, takže pokud budete mít jakékoliv dotazy nebo problémy týkající se soutěže, tak se na mě obraťte, nejlépe mi napište herní poštou. Také budu herní poštou rozesílat zprávy, ve kterých se soutěžící dozví vše potřebné.

    A teď se konečně podíváme na výsledky. Ze soutěže byl/a vyloučen/a Tikwone, protože v soutěžním příspěvku nemá svůj herní nick a také -pechfógl-, protože tipovala dvakrát. Celou tabulku s výsledky jsem ještě jednou ověřoval, jestli v ní není chyba, ale pokud by někdo měl nějaké připomínky, tak mi napište. Hráč na 1000.místě v letošních dožínkách dodal do topky věci v celkové protihodnotě 367 129 227. Toto číslo bylo tudíž použito jako nejpřesnější možný tip pro výpočty v tabulce. V tabulce najdete své umístění, herní nick, tip a rozdíl mezi tipem a nejpřesnějším možným tipem, kterým bylo číslo 367 129 227. Všem vítězům gratuluji a žádám je, aby se přihlásili o své odměny. Upozorňuji, že je nutné kontaktovat každého, který by vám měl něco poslat zvlášť. Doporučuji jim napsat herní poštou.

    Na závěr bych chtěl říct, že v tomto vláknu se objeví anketa, ve které můžete hlasovat o prosincové soutěži.

    Nezapomeňte také na druhou soutěž, ve které si můžete vyzvednout JC body a části boosteru za vaše umístění v topce.

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 24/11/17
  8. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Doben dik za tabulku..dievcence odmeny mate hned na 1 O&Đ..Gratulujem
     
  9. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Jůůů růžovej medvídek...nemám ho , ale přesně vím, komu ho moc ráda daruju...jinak moooc děkuju..:inlove::)
     
  10. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Pekný večer.
    Pred chvíľou som zažila šok. Otvorila som sovičku a tam správička od ezzra, že som vyhrala tipovačku.:oops::)
    Priam som si nebola istá, či niekto neurobil chybu, lebo moja stará šunčička (PC) sa bránila nalogovať do topky a sledovať stav. Tak som mierila len od boku. A ono to vyšlo. Dopredu ďakujem za darčeky, veľmi ma potešia. Je možné, že poputujú ďalej, ale určite nebudú vymieňané. Ak - tak len darované tým, čo ich tiež ocenia.:inlove::)
    Ešte raz ďakujem.
     
  11. Krakenka66

    Krakenka66 Perspektivní autor

    Gratuluji všem co vyhráli :D
     
    anickamalirka tohle ocenil(a).
  12. lase2

    lase2 Magnát fóra

    I já se připojuji ke gratulacím. Produkty které jsem dala pro 4-20 místo jsou zatím stále nevyzvednuty, tak se o ně prosím přihlašte sovičkou, ať vím komu co poslat :)
     
    MatysekKamilek a anickamalirka tohle ocenili.
  13. doben

    doben Ikona fóra

    Dnes jsem odeslal i zbytek zpráv, což znamená, že všem soutěžícím již přišla herní poštou zpráva, ve které se dozví vše potřebné o Tipovačce. Ještě jednou děkuji za účast všem soutěžícím a také těm, kteří poskytli do soutěže nějaké odměny. Nezapomeňte, že stále máte v tomto vlákně možnost hlasovat o prosincové soutěži, tak určitě dejte některé ze soutěží svůj hlas, protože hlasování je časově omezeno.
     
    Krakenka66, X-mole a Zoufálkov tohle ocenili.
  14. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    Ahoj, veliká gratulka pro LubicaKrakova :inlove: a všem dalším, nejen co mě předběhlixD
    Pocit štěstí, že sem se až tak nesekla, mi bohatě stačí a tak se vzdávám svých výher - Dobenku ber to jako příspěvek na ceny do další soutěže a taktéž štědrému dárci za sedmé místo ušetřím posílací licenci s díky a obdivem.
    Dobenku OOBROVSKÉ PODĚKOVÁNÍ A RESPEKT za vše co děláš. :inlove:
    Ať se daří a fajn zábavu všem. :)
     
    babioli, Krakenka66 a krakoramaja tohle ocenili.
  15. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Vítám vás farmáři této typovačky se můžou zůčastnit kdo bude chtít půjde tady o to kdo sledoval má videa na kanálu Honza Štípl tak mi napište do tohoto příspěvku jak vypadají mé ploch (hlavní farma divoká louka lesní mýtina a park) kdo tuto otázku zodpoví správně získá ode mě nějaký strom dekoraci nebo zvíře poslal bych to o nejbližší akci OaD jestli budu mít licence.Hlavní cennou je beruščí hnízdo dostane ho ten kdo jako první zodpoví jak vypadají mé ploch pište to sem do tohoto příspěvku ale asi 6.ledna bude losování cen kdo bude mít jakou cenu tak pište a 6.ledna nezapomeňte kouknout se na vylosování cen doufám že odpoví vás co nejvíce připravte se příspěvky pište do 6.ledna pak bude soutěž ukončena
     
  16. žirafa21

    žirafa21 Zelenáč fóra

    louka=stromy farma=pole les=dekorace a park zvířata
     
  17. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    • Na tomto foru je zakázáno vystupovat pod dvojí identitou.
    žirafa21 toto je špatná odpověď
     
  18. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj Honzulka05,

    tvá soutěž odporuje pravidlům této sekce i tohoto fora, proto ji zamykám. Natali
     
  19. Adamos00

    Adamos00 Aktivní autor

    Zdravím, rozhodl sem se udělat soutěž!
    Budeme hrát celkem o 20 výher (řemeslnické produkty a paysafecard kartu v hodnotě 10Eur na nákup florenů či jiné věci v jakékoliv hře.

    V soutěži jde o to že každý den bude položeno 1-3 otázek , o víkendy v 10:00 a o všední dny až kolem 15:00 nebo 21:00 až přijdu z práce. (záleží na tom zda budu mít odpolední nebo ranní.
    V otázkách půjde o zjištění dané informace, zhlédnutí videa a zoodpovězení otázky, soutěže se může účasnit každý kdo je na farmě alespon level 6 aby se zabránilo podvodníkům!
    Vždy první člověk dostane za správnou odpověď 10 bodů, druhý 4 body třetí 2 body a každý další 1 bod, hráči dle počtu bodů dostanou na konci soutěže výhru dle počtu svých bodů!

    Budeme soutěžit o tyto výhry:
    1.Místo - 3xMrkvojablečná směs a paysafecard v hodnotě 10Eur.8)
    2.Místo - 3x Mrkvojablečná směs a 2x dýnová marmeláda.
    3.Místo 2x Mrkvojablečná směs a 2x dýnová marmeláda
    4-5 místo - 1x Mrkvojablečná směs, 2x dýnová marmeláda
    6-10 místo - 2x Dýnová marmeláda
    11-20 místo - 1x dýnová marmeláda
    Každý soutěžící dostane 1x Housku jako odměnu útěchy :D

    HODNĚ ŠTĚSTÍ!
    Obtížnost otázky: Lehká
    První soutěžní otázka: Kdy byla spuštena online browserová hra farmerama?

     
  20. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Byla vyvinuta 1.října 2009.
    badaji Id: 17342715
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.