Hrozivá večeře (4.5. - 7.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 30/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. včela67

    včela67 Aktivní autor

    stana67 -- tak to je fajn,,,:)
     
  2. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Výborný nápad ta Hrozivá večeře!Díky RT!Je to vtipné ale to dilema,co dělat dřív,to jsou nervy.No,každý se musí rozmyslet,čemu dá přednost.Já dělám chvíli jedno a chvíli druhé,protože jsem hamižná.Tak ať se vám všem akce daří!
     
  3. formix

    formix Pisálek fóra

    Dají se v nastavení vypnout létající netopýři?? Já je tam nechci...
     
  4. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj formix, dajú v ľavej hornej lište
    [​IMG]
    klik na fajočku a zmiznú

    edit:nie je zač:)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/5/15
    lacrima a pajaable tohle ocenili.
  5. formix

    formix Pisálek fóra

    Aha už jsem to našla, moc děkuju za radu. :)
     
    Ria30. tohle ocenil(a).
  6. Lucye632

    Lucye632 Perspektivní autor

    Tak jsem se také pustila do plnění. Akce plním vždy a ani tato není výjimkou. Navíc toho není zas tak třeba ( když jsem koukala prvně, tak jsem se zděsila, že chtějí 15 000 a 10000, ale druhý pohled mě uklidnit). A pak si něco napěstovat do stodoly a nejspíš dojde i na onu "výhodnou" dekorku.
    Trvalý úkol neuteče, bude alespoň na čem pracovat pro příště.
    P.S. Podařilo se mi natáhnout šňůry od PC na zahrádku, takže pěstuju na farmě a na zahradě také. A je to pohoda.
     
  7. Adamav.

    Adamav. Zelenáč fóra

    Zdravím , byl bych rád kdyby mi někdo vypsal , co vše z řemesla mi může pomoct zefektivnit pěstování. Například jako MJS, Dýňovka (víc toho ani nevím). Pěkný den.
     
  8. včela67

    včela67 Aktivní autor

    • Prosím nevkladaj viac príspevkov pod seba.Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem
    adamav. použij strašidelnou kytici,,zkracuje dobu pěstování nočních plodin

    tak jsem odtajnila první dvě truhličky,,,hned v první byl tajemný chlívek,,,takže super a druhá 5000 BBZ a ty se hodí vždycky,,,no klidně by to tak mohlo pokračovat :) :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/5/15
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Odvyknul jsem si rozpestovavat jen na jedny plose, navic je to moc kratka kytka na noc... takze uvidime jak to dam do kupy, ono i 16 hodin mleti neni zadna sranda... nestaci to mit, ale jeste odklikat, coz v praci nemam cas delat, budu se snazit maximalne stihat spis suroviny... na Tutace cas pestovani nebude, to az priste, ale treba se pletu?
     
  10. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    Lucye632- jsem na tom podobně taky odskakuji sem na farmičku páč je to celkem pro mě krátkodobá plodinka ale nestěžuji si vyhovuje mi to - na tý naší farmičce sázím porek okopávám česnek a manžel ve skleníku sází papriky a okurky ...no a já pod zámínkou napití či toalety odbíhám k počítači......no a zatím mě nechytl daří se mi to ututlat :pjsem přece chytrá farmářka
     
  11. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Tedy začínám juchat :) 49/100
    3x 10000 BZ
    3x 1 hod licence
    2x 3 hod licence
    5x 10000 BBZ
    6x 5000 BZ
    13x 5000 kr
    4x 5000 BBZ
    2x strašidelná květina
    2x UH
    4x TCH LYRA :inlove:
    1x 1 SK
    2x 10000 kr
    2x 2SH
     
    Naposledy upraveno: 4/5/15
  12. burds

    burds Titán fóra

    Tak tato akce mi vskutku jde od začátku akce jsem ještě neaktivovala strašidelnou kytici.Vždycky před sklizní zapomenu.Tak takovou sklerozu jsem ještě neměla.To toho asi udělám :oops::oops:
     
  13. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    A je napěstováno :). Teď se to ještě umele a zítra to tý havěti všechno nacpu najednou. Samozřejmě s malými přestávkami,
    abych se tady mohl chlubit odměnami. Je tam celkem 100 beden = 100 příspěvků ..... :p
     
  14. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Zatím to jde fajn, dal jsem mlít 60 suši a zbývá už jen dopěstovat zbytek toho květnatce, to taky brzy bude. Potom asi zkusím nějakou dekorku nebo konečně dodělám Braculu.
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    bbowling Možná i víc..........zatím se čeká,kdo první dosáhne stovky! Dokonce to neví ani vševědoucí RT, co vlastně stvořil!xD
     
  16. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Přesně tak. Vždyť celá akce je o překvapení ... tak proč by nebyli překvapeni i sami tvůrci ;)xD.

    Ale ten hnojík nakoupený kolem 40 a teď vyskladňovaný za 180, to je lahůdka ...
     
  17. Hajas

    Hajas Pilný autor

    Ahoj
    jelikož mám svou práci strašně rád a trávím tam hodně svého času tak jsem začal teprve teď rozmnožovat ty nový rostliny xD.
    No uvidíme co se stihne, snad všechno. Přeji ostatním krásnou akci.

    Fa90, Ba189, Spa5, Pe4, Kvě3, Mar3, AO
     
    Naposledy upraveno: 4/5/15
    Bagíra77, lacrima a evainfo tohle ocenili.
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Strašně se mně líbí, že mně mlýn ukazuje čas mletí 00:00:00 !:p Ale to je vlastně v pořádku přece nebudu furt remcat. Jen musím jak ***** neustále mačkat F5 (v lepším případě), anebo se rovnou odhlašovat z farmy. Za to chci RT poděkovat, kdyby vše klapalo tak jak má,to by byla fakt nuda! Tak ještě jednou dík,aspoň u té farmy nezakrním!:p:music:Hlavně už proboha tak usilovně nepracujte a běžte si také orazit, možná to bude lepší!xD
     
  19. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    pekny vecer...a ja som ina motoska..stale cakam ako konecne nakrmim tie krvilacne netopiere a melem a melem a ani jedno krmivo susi neni...ale darmo cakam ze???dokial sa cele zadane mnozstvo 100ks neumele za 7.30h..tak sa hodovat nebude..heh..no tak az zajtra bude party hodovania...

    a tu teda ide hokej Cesi-Kanada....drzim Kanade nakolko som tam zila ...ale ani Cesi su neni k zahodeniu..prijemny vecer...
     
  20. včela67

    včela67 Aktivní autor

    tak prvních 50 suši bude umleto během hokeje,,,tak ještě nakrmím netopýrky a budu v klidu fandit,,,snad to nebude debakl :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.