Hrozivá večeře (4.5. - 7.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 30/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    akce vypadá skvěle:puž se těším;)
     
  2. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Akcia by vyzerala fajn, keby bola cez víkend a nie cez pracovné dni. Už som desivku v podstate zabalila, večer niečo zasadím, ráno vyzbieram a ešte jedno sadenie, žiadna marmeláda, takže nič moc, nové úlohy ma začnú zaujímať tak možno o 5 a viac rokov, keď dokončím rozrobené a ak samozrejme ešte budem hrať. Ale Vám všetkým, ktorí hrať môžete, prajem peknú zábavu.
     
  3. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    Nějak mi uniká smysl tohoto příspěvku. Jsem ještě malá a drobná holčička a maminka mi zakázala se bavit s cizíma pánama. Baro máš bonbon? :p
     
  4. zuziiiiiik

    zuziiiiiik Pisálek fóra

    DAna9494 přesně moje řeč..když člověk dojde v 5 z práce tak už toho moc nestihne,max 1,2 obtočení..škoda mohli by dávat děsivku 2 dny..
     
  5. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Ano, mohli děsivku o den či dva prodloužit, zvlášť když čarodějnice prošvihli. Ale to je asi nad jejich intelektuální kapacity.
     
    dana9494 a pajaable tohle ocenili.
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    akce vypadá skvěle :) určitě půjdu po dekorce "Tutenramon" ... mám leguána jménem "Tutanchamon II." tak bude mít skvělého kamaráda xD .. jen krmení bude horší .. můj Tutoš baští zeleninku a ten Ramon asi jen krev :D ....
     
  7. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Akce je lákavá a hlavně jsem zvědavá kolik truhliček bude obsahovat ty zlaté banány. Moc by se mi hodily, protože na baha už potřebuji přes mega,abych dostala pracně vyklikaných 5 banánů!!!Třeba to tentokrát vyjde a štěstíčko se i na mne usměje. Krásný den všem čekatelům na další akci!!!;););)
     
  8. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    vypadá to dobre, ale mám rozrobenú stonku, tak tú chcem dorobiť a uvidíme čo stihnem,peknú hru prajem
     
    Naposledy upraveno: 3/5/15
    lacrima a pajaable tohle ocenili.
  9. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Mě se velikonoční akce moc líbila a tak se těším i na tuhle.Banány asi zase nedostanu ale i ostatní odměny byly dobré a hodily se.
     
  10. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Akce je zajímavá, už se těším, jen škoda, že jsme na dovolené, sice na chalupě, ale na horách, signál špatný, internet pomalý
     
    lacrima, findy22 a pajaable tohle ocenili.
  11. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Ty 3 dny jsou super,mám ještě nějaké resty z minulích akcí,už se těším
     
  12. Allarisse

    Allarisse Aktivní autor

    Zdravím,
    tak já se na Hrozivku těším. Plodiny vypadají hezky, hlavně se mi líbí Samorostlík, ale to suši bych si asi nedala. Jak asi může chutnat? :p
    Doufám, že netopýrci na mně budou tentokrát hodní a dají mi pár těch zlatých banánků. Zajíčci na mně totiž při velikonoční akci s banánkama trošku zapomněli.
    Tak ať se nám Hrozivka vydaří a ať dostaneme to, co chceme. ;)
     
    Naposledy upraveno: 5/5/15
  13. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Akce jak je popsaná se mi líbí , samo jdu do toho. Skluz bude, v úterý jsem mimo skoro celý den...no,
    nedá se nic dělat. Bodl by turbo mlýn , když se zase bude mlít. xD
     
  14. kakaboj

    kakaboj Rádoby autor

    Taky jsem děsivky zabalila, odpol příchod 18:00, ráno budíček v 4:30. na pěstování za celou akci cca 8 hodin :(, takže pro mě nic moc akce. Ale jinak tento tip akcí mám ráda a jsem ráda za každou odměnu.:D Zkusím, uvidím, nehrotím 8)
     
  15. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Už se těším,dnes mám volno,ještě bude kombajn ze švýcarské akce,nechám pidi pole plus mrkvovku,to se bude pěstovat:)
     
  16. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Taky jsem znovu spapal mrkvovku, ať to sviští, spoustu mi toho chybí do předešlých akcí, tak s tím alespoň hnu. Tedy doufám. Trepifajksl
     
  17. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    • Nepíš prosím viac príspevkov pod sebou, ak chceš niečo dopísať, použi u svojho príspevku voľbu upraviť. Ďakujem
    JÁ beru taky dekoraci Ááááá.Zbytek mě nezajímá.A co se týče stálého úkolu,tak ten je zbytečný a trapný,ostatně jako všechno už půl roku.Raději by měl SUPER TÝM zprovoznit letní kino,které funguje"2"dny v měsíci a zbytek času je tam pro okrasu,tak jako celá HRA.

    přesně tak. budu rád když mi vypadne nějaký kupon na pomocníky. takže 30 netopýru a dekoraci Áááááá. A dost. Pak si budu pěstovat to co chci já.Určitě to nebudou rostliny do stupidního stálého ukolu co nám nachystal SUPER TÝM.

    *odstránená zbytočná citácia*

    tato akce je dobrá jen pro dekoraci Ááááá. Ty truhly jsou nic moc a dávám ruku do ohně,že mi nevypadne žádný zlatý babán(jen pro vyvolené co si kupují floreny)a pomocník kupon možná jeden hodinový.Takže proč to hrát dál ??? HMMMM
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/5/15
    danielaloblova tohle ocenil(a).
  18. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    rossi1972 - být tebou, tak bych raději ruku do ohně nestrkal, ohořelým pahýlem se pak špatně kliká ..... :music:

    Kdyby se tvé tvrzení ohledně padání ZB zakládalo na pravdě, tak po Velikonoční akci, která byla v podstatě stejná jako tato nadcházející, bych ty banány rozdával mezi lidi ještě dneska, vzhledem k investicím do hry. Nepiš hlouposti, je tady spousta lidí, kteří se tvého příspěvku chytí a hned po první bedně, kde jim místo ZB vypadne BZ, tady začnou ječet, že je to jen o penězích ....
     
  19. pistule

    pistule Aktivní autor

    Taky nekupuju floreny a o velikonocích jsem nějaký ZB chytla. Doufám, že výhry půjdou taky tak podobně, včetně nějakého toho chlívku. Bohužel u švýcarské akce mám napěstováno rostlin na rozdávání, už pěstuju dvouhodinovky do stodoly, ale neskáčou předměty. Chybí mi jich ještě 50 na 2 úkoly. To je pech. Doufám, že naskáče alespoň na kombajn, zmrzku už nenamelu.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    řekla bych,že půjde pěstovat všechno,je to přece děsivka a někdo do akce nejde a chce si napěstovat běžné straš.rostlinky,fajn je to,že trvá několik dní,tím se dá víc stihnout,paráda
     
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.