Hrozivá večeře (4.5. - 7.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 30/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Tak jsem stihla nakrmit už jen 70 létajících potvůrek ( njn, 500 jsem nezdolala) a vykouklo na mě:
    • 5000 BZ..........................................5x
    • 10000 BZ........................................7x
    • 5000 BBZ........................................16x
    • 10000 BBZ......................................3x
    • 5000 kr...........................................8x
    • 10000 kr..........................................3x
    • 2x SH...............................................1x
    • 5x SH................................................1x
    • 2x Zuzino SH....................................0
    • 1x Zuzino UH...................................3x
    • 1x SK................................................5x
    • 3x SK.................................................2x
    • 1x bedna s nářadím XXL.....................0
    • 1x pomocníci - kupón na 1 hod............2x
    • 1x pomocníci - kupón na 3 hod............1x
    • 1x pomocníci - kupón na 12 hod.........2x
    • 1x pomocníci - kupón na 48 hod..........2x
    • 1x MJS............................................3x
    • 1x strašidelná kytice......................3x
    • 1x hrobní květináč.........................1x
    • 1x podivuhodný strom "Rio"...........2x
    • 1x podivuhodný výběh “Lyra”..........0
    • 2x ZB................................................0
    Tak když to shrnu ze 470ti nakrmených netopýrů vykouklo BZ 635 tisíc, BBZ 760 tisíc, krejcárků 520 tisíc,SH 44, ZSH 4, ZUH 13, SK 29, nářadí XXL 5, kupony 348 hodin, MJS 20, straš. kytka 13, květináč 15, taj. sazenice 20, taj. stáj 16 a Zlaté banány 4 kusy..... konečně se na mě usmálo štěstí :p
    Super akce... víc takových..... :inlove:
     
  2. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    Ahoj, z mé farmy také letí pochvala. :eek:) Moc fajn akce - každý nahrál kolik chtěl, super odměny a chod hry bez problémů. Děkuji - jen houšť a větší kapky. :-D
     
  3. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Povedená akce, takových víc!! Nakrmila jsem myslím tak 300 netopýrů, bohužel zl. banány jen jednou padly, tajemných stájí jsem měla asi 15, bohužel ani kiwi ani ptakopysk nepadli :cry::cry:. Stromy taky nic moc, skoro všechny jsem je dala do lišty, jen lokvát zůstal na ploše.
     
    Naposledy upraveno: 7/5/15
  4. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak já zrovna spočítala,co mě tahle bezvadná akcička se zubatýma truhličkama dala.Nakrmila jsem celkem 601 netopýrků a získala -
    990000 BZ,830000 BBZ,780000 KR,61 SH,12 Zuzi,12 ultra,27 SK,2 XXL bedna,368 h kuponů,21 MJS,23 kytic,30 květináčů,15 strom Rio,19 výběh Lyra a 6 ZB.
    Chlívky celkem v pohodě,nejlepší KIWI,nejčastěj bobr C++(3x),stromky - nejlepší 2x kowhai a lokvát.

    Na druhé farmě 572 bedniček,Bz,BBZ,KR o něco míň,jinak 609 h kuponů,14 Rio,18 Lyra.
    Chlívky KIWI,bobr C++ 3x,stromky 2x sakura.

    Na třetí farmě 592 bedniček,je to více méně stejné akorát 678 h kuponů,15 Rio,20 Lyra.
    Chlívky 5x bobr C++,KIWI a stromky 2x sakura a 2x lokvát

    Na každé farmě několik chlívků a stromů je ještě v liště,tak uvidím,co tam bude.
    Jsem naprosto spokojená. :)
     
  5. lena3576

    lena3576 Aktivní autor

    Akce se mně líbila, podobné můžou klidně následovat :).
    Získala jsem plno BZ,BBZ,Kr ,což pomohlo v postupu,
    nějaké SK,Suzi, kupony na pomocníky, prostě vše, jen ty zlaté banány se mně vyhly.
    Ale mám ptáky kivi a na poslední chvíli jsem vyzvedla faraona :p.
    Takže za mě spokojenost.
     
  6. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Zdravím. Na to, že jsem dva dny měla dost velké prostoje (ale z osobních důvodů), jsem spokojená.
    Akce tohoto typu se mi líbí .
    505 000 BZ
    490 000 BBZ
    540 000 KR
    2x zuzino SH
    72x SK
    11x UH
    32x SH
    9x MJS
    3x nářadí XXL
    5x straš.kytice
    19x hrobní květ.
    7x výběh Lyra
    4x strom Rio
    pomocníci 72h

    Zlaté banány jsem nezískala, musím je vydřít usilovným farmařením ...
     
  7. HELUŠ

    HELUŠ Aktivní autor

    Ahoj tak akce se mě taky moc líbila krmila jsem netopýry a občas udělala něco do stálého ukolu.Z truhliček vypadlo celkem 225 000 Kr,180 000 BZ,MJS 3, HROB. KVĚT.2 ,250000 BBZ ,SK 5, kombajn celkem 158 hodin ,4 rio sice žádná novinka 4 lyra z toho padl párty ovčín a bobři c ++ a dva další jsou zatím v liště samozřejmě nějaká ta kytice a ultra a zuzi hnojivo jen zlaté banány se mi vyhly obloukem no a ted hurá na další akci HELENIE
     
  8. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    bludička49
    při čtení Tvého příspěvku jsem polkla naprázdno. Napěstovat a nakrmit 601 netopýrů na jedné farmě a na druhé o trochu méně, to si zaslouží obdiv. A nejen to pěstování a krmení, ale i ta Tvoje evidence, co se Ti podařilo získat.
    V pohádce Princezna se zlatou hvězdou byl Řád kuchařky zlaté, Ty by sis zasloužila Řád krmičky hladových netopýrů. ;)

    Já jsem tedy skutečně napěstovala jen na krmení pro 101 netopýrů, ale na této akci bylo pěkné právě to, že si člověk mohl vybrat, čemu se bude věnovat. Zda-li bude stále pěstovat a mlít krmení pro netopýry a získávat odměny, jestli bude pěstovat pro získání třeba dekorace Tutanramona a nebo jestli prodlouženou děsivku využije pro doplnění stodoly či na resty starých dlouhodobých děsivých úkolů.
     
  9. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Lyzarka díky,jsem doma,tak jsem si hrála.A zapsat si,co jsem získala nebylo nic těžkého,vypsala jsem si všechny odměny,co jsme mohli získat a pak si jen dělala čárky po otevření truhličky u příslušné odměny.Nemůžu ven,tak jsem se bavila aspoň tímhle a jsem RT za tuhle akcičku vděčná.Zato s tou rodičovskou se moc nepochlapili,dělám každou akci,ale do téhle nemám vůbec chuť jít.Snad jen ten stonek mě k tomu donutí.Uvidím za půl hodiny. Hezkou hru :)
     
  10. Anamorka37

    Anamorka37 Zelenáč fóra

    • 5000 BZ.....................................................43 x
    • 10000 BZ...................................................18 x
    • 5000 BBZ...................................................51 x
    • 10000 BBZ.................................................15 x
    • 5000 kr......................................................42 x
    • 10000 kr....................................................13 x
    • 2x superhnojivo...........................................8 x
    • 5x superhnojivo...........................................3 x
    • 2x Zuzino superhnojivo................................2 x
    • 1x Zuzino ultrahnojivo...............................10 x
    • 1x superkrmivo...........................................6 x
    • 3x superkrmivo...........................................1 x
    • 1x bedna s nářadím XXL..............................2 x
    • 1x pomocníci - kupón na 1 hod..................10 x
    • 1x pomocníci - kupón na 3 hod....................4 x
    • 1x pomocníci - kupón na 12 hod..................6 x
    • 1x pomocníci - kupón na 48 hod..................3 x
    • 1x mrkvovo-jablečná směs.......................15 x
    • 1x strašidelná kytice..................................6 x
    • 1x hrobní květináč....................................13 x
    • 1x podivuhodný strom "Rio"......................10 x
    • 1x podivuhodný výběh “Lyra”......................7 x
    • 2x zlatý banán............................................1 x
    Nakrmeno 274 netopýru :))) pomocníci na sklízení na 238 hodin,na to že to je moje první akce po 2 měsících,jsem moc spokojená,líbilo se mi to .
     
  11. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    Za mě spokojenost akce se mi líbila nakrmila jsem i o 130 netopýrů víc ;)
    Akce mi dala 315 000BZ, 285 000BBZ, 290 000kr, 27 superhnojiv, 10 superkrmiv, 2x xxl nářadí, 258h kombajnu, 10 MJS, 8 kytic, 11 květináčů, 6x RIO, 4x LYRA (byl tam ptakopysk) 6 ultrahnojiv, 4 zuzi.

    Za mě spokojenost a chválím a ještě jsem dopěstovala nějaké noční rostlinky :) za to nadcházející akce nic moc :(
     
  12. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Já jsem také jela celou dobu jen truhličky,protože stálý úkol mohu dělat jindy,ty odměny byly fajn.Ještě nemám všechny TS a stromy na ploše,ale už vím,že některé se budou hodit do gigaexpresu:Dalespoň nemusím nic přikupovat.Ale nejvíc mě potěšily 2x zlaté banányxDa ještě spousta MJS a strašidelných kytic,nemluvě o spoustě BBZ,BZ,krejcárků a hlavně asi na 450 hodin kupony kombajnu atd....xD.
    Takže za mě pro RT palec nahoru;) Tak mám kiwihoxD
     
    Naposledy upraveno: 7/5/15
  13. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím všechny, vidím zde převážně spokojenost s dárky, sama za sebe mohu říct, že jsem taky s netopejříma bedýnkama spokojená. Bludička49 zasloužíš skutečný obdiv, takhle poctivě do maxima bych to zcela určitě nedala a dárky se určitě vyplatily. Jinak sem napěstovala na jednu dekorku Tutanhamouna a půjde na bahamaramu.

    všem příjemný den
    danda
     
  14. tatulda49

    tatulda49 Pisálek fóra

    • 5000 BZ.....................................................35 x
    • 5000 BBZ...................................................38 x
      5000 kr......................................................54 x
    • 10000 BZ...................................................16 x
    • 10000 BBZ.................................................17 x
    • 10000 kr....................................................11 x
    • 2x superhnojivo...........................................7 x
    • 5x superhnojivo...........................................1 x
    • 2x Zuzino superhnojivo................................1 x
    • 1x Zuzino ultrahnojivo............................... 7 x
    • 1x superkrmivo........................................... 4 x
    • 3x superkrmivo........................................... 2 x
    • 1x bedna s nářadím XXL.............................. 2 x
    • 1x pomocníci - kupón na 1 hod.................... 9 x
    • 1x pomocníci - kupón na 3 hod.................... 5 x
    • 1x pomocníci - kupón na 12 hod.................. 8 x
    • 1x pomocníci - kupón na 48 hod.................. 3 x
    • 1x mrkvovo-jablečná směs.........................15 x
    • 1x strašidelná kytice.................................... 5 x
    • 1x hrobní květináč...................................... 7 x
    • 1x podivuhodný strom "Rio"......................... 5 x
    • 1x podivuhodný výběh “Lyra”........................ 9 x
    • 2x zlatý banán..............................................0
    Akce se mi líbila, zatím netuším co vše se v tajemničkách skrývá, co mě ale mrzí a nikdo mi to nevymluví, že je systém nastavený podle toho jak hráč nakupuje, tady kde kupuju pomocníky jsem dostal kupónů plno a jsou mi "k ničemu", na druhé farmě kde nic nekupuji padlo kupónů sotva 5 a to hodinový a 3hodinový přitom jsem tam nakrmil přes 180 nenažranců, tak ať mi nikdo neříká že je to jen o náhodě :(
     
  15. kubija

    kubija Pisálek fóra

    Akce byla super. A to i přesto, že se mi obloukem vyhýbají banány, TS i TCH. Nevím, co jsem komu udělala :-(
     
  16. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    ahoj farmari, za tuhle akci davam palec nahoru, ta se mi hodne libila. kolik ceho jsem ziskala spocitane nemam, ze zacatku jsme si to psala, ale pak uz se mi nechtelo :) nakrmila jsme cca 300 netopyru, zlate banany mi padly nekde kolem 250 pokusu :-D Ale ani trosku mi to nevadilo, protoze mi vypadavaly prevazne Baha BZ, takze jsme postoupila o nekolik lvl a ziskala banany za ne. co mi nepadlo vubec, byla bedna s naradim, ale to neva :) Padalo i celkem dost kuponu, za ty jsem rada a co bude ze staji a stromu jeste nevim, jsou zatim v liste, vytahnu je, az bude trosku volneji :) Takze jeste jednou : dekuji za tuhle paradni akcicku, jsem z ni uplne nadsena a to hlavne proto, ze mezi me nejoblibenejsi akce patrili i Nubloni, ale ti se ztratili nejspis nekde v cerne dire :-D A tahle akce jim byla dost podobna ;)
     
  17. rudocs

    rudocs Rádoby autor

    Tak , ja som maximálne spokojný KOWHAI, KIWI 3x, VTÁKOPYSK 2x už mám na farme ...no a to ostatné ani nepočítam ...
    super akcia!!!!
     
  18. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    Zdravím,akci jsem plnil až do poslední chvíle,získal jsem mnoho odměn,kolik jsem umlel suši už nevím,ale bylo jich mnoho,z podivuhodného výběhu celkem 11,jsem byl mile překvapen,Výsledek je,Oranžové ryby,kozy,kachny,králíky,3x Bobr classic++,obydlí pro ježka,2x Výběh pro KIVI-můj třetí a Nejvíce potěšil PTAKOPYSK-můj první.
    Z podivuhodného stromu Rio-celkem 14,radost ze stromu KOWHAI:Da Broskvoně xxl.Moc se mi akce líbila,náhodná odměna je super.;)

    [​IMG]
    Krásné odměny jsem získal.Opravdu nádherné.Děkuji moc.
    8)
     
    Naposledy upraveno: 7/5/15
  19. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    rudocs
    zabal mi jednoho kiwi do kiwi a pošli poštou, mě se nevyklubal žádný :cry:a to jsem ho moc chtěla, ani ptakopysk:cry:, jak vy to všici děláte že je máte :oops:
     
  20. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoj ve spolek,
    akci jsem si po dlouhé době opravdu užívala, toho tajemna a očekávání bylo požehnaně ;)
    Nakonec jsem odtajnila 323 truhliček a zřejmě jsem zlomila statistický údaj a při 317 ctém pokusu jsem získala poprvé včetně Velikonoční akce kde jsem měla asi 240 zaječích vajíček 2 zlaté banány :D joj to bylo radosti :D
    trochu statistiky ;)
    405000 BZ, 475000 BBZ, 525000 kr, 408 hodin licencí, 15 květin, 7 květináčů, 2 XXL balíky nářadí, 15 SH, 12 SK, 9 UH, 4 ZUH, 15 MJS, 11 TS Rio, 7 TCH Lyra, a zmíněné 2 ZL :)
    TS Rio - citron XXL, sakura, Meruně XL 2x, Bez XL 2x, Bez XXL 3x, a jedna na ploše
    TCH Lyra - Bobr C++ 3x, kočky 2x, krtek, oranžové slepice

    Sice se ptakopysk nekonal, ale opravdu jsem se bavila ;)
    Andulííí
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.