Hrozivá večeře (4.5. - 7.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 30/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja ešte dal 2 tajné stajne a ešte pár zreje.Táák zase ten kiwáčiso a oranž.pštrosia liahareň.Kde behajú tí pyskatí ktorí mi chýbajú?Asi nepoznajú cestu na moju farmu.Čo už?Niekedy sa zmýlia a doplazia sa.
     
  2. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    tak finalni stav .... vice nez 316 netopejru krmit nebudu

    11265000 BZ
    42210000 BZ
    12245000 BBZ
    81310000 BBZ
    18385000 kr.
    52610000 kr.
    282x superhnojivo
    125x superhnojivo
    102x Zuzino superhnojivo
    351x Zuzino ultrahnojivo
    421x superkrmivo
    003x superkrmivo
    111x bedna s nářadím XXL
    581x pomocníci - kupón na 1 hod.
    271x pomocníci - kupón na 3 hod.
    141x pomocníci - kupón na 12 hod.
    131x pomocníci - kupón na 48 hod.
    331x mrkvovo-jablečná směs
    871x strašidelná kytice
    531x hrobní květináč
    381x podivuhodný strom "Rio"Sakura,lokvat,sakura,oresak xxl,datle xxl,slivon,meunka xl,bez cerny xxl,bez cerny xl,-----,------
    261x podivuhodný výběh “Lyra”vlk,vlk,myval,oranzove kachny,krtek,----,------,-------
    002x zlatý banán
    100216


    vubec jsem nedostal odmnenu - 3x superkrmivo a 2x zlatý banán

    neco je na té nahode spatne ;)

    ovsem celkove moooc spokojen .... hromada BB, BBZ a KR .... hlavne tech BBZ

    marmelady super .... a kytky to same ;)

    chvalim RT
     
  3. drobecbobo1

    drobecbobo1 Aktivní autor

    Krásny štvrtkový deň farmári .-)

    Mne sa táto akcia páčila. Pestovala som si kľudne, pomaly, mlela a kŕmila. Stály úkol počká, neujde nikam, ...teda dúfam :D

    Získala som bežné odmeny ako KR alebo BZ či BBZ, nejaké produkty a podobne, ale teším sa najmä kupónom a TS, TCH.

    Mala som pár kupónov, ale tak 3/4 z nich som získala v tejto akci [​IMG]

    No a toto všetko mi priniesli netopiere z tajomných vecí [​IMG] [​IMG]
     
  4. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Akce hotová už dávno :Dz 300 ks bedýnek nevypadl ani jeden ZB a jen 4 ks. podivuhodný strom "Rio"o_Oa 7 ks podivuhodný výběh “Lyra” a jedna krabice xxl nářadí o_Onic moc počty, asi má RT špatně nastavenou pravděpodobnost vypadnutí:D Jinak padlo celkem dosti kupónu na pomocníky a hodně BZ a BBZ, takže spokojenost:p
     
  5. irka

    irka Zelenáč fóra

    • Nepíš prosím viac príspevkov pod seba, ak chceš niečo dopísať, použi u svojho príspevku volbu upraviť. Ďakujem
    právě jsem domlela suši a nemohu ho nacpat do bedýnek, stále se mi otvírá mlýn a přitom mám nemleto 200 suši, dělám něco špatně?

    sory, já krmím netopejry, už jsem si to přečetla
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/5/15
  6. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Potvůrky upíří nakrmeny, dárky mi předaly, ale moc se nepředaly . Bodů sice daly dosti, přidaly tři záhadné stromy, ze kterých se opět vyklubaly citroníky XXL a XL a jeden záhadný výběh, který si schovám na později. Ale akce byla zábavná a to čekání, co se v truhličce skrývá, stojí za to. Díky RT a krásný den všem milovníkům akcí!!!;););)
     
  7. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    čawte..No čo vám napíšem tak úplná spokojnosť z akciou som si nahrabala koľko sa dalo išla som len po drakulákoch kombajn kupony 201hod...sadeničky 9....stajne 5...MJZ 6....kytica 11...črepník 9...SH+SK+grajciare+BZ+BBZ som ani nepočítala a aj nie všetky búchance bo som niekedy ani nevedela čo mi bednička nadelila ..
    Som ušetrila florény a to je to najlepšie čahááááááxD
     
  8. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    No jo, já se radovala, že jsem dokončila Braculu a že už mám v družstu jen 3 úkoly na děsivku. Tak už zase čtyři - chápu, jak se musel cítit Sisyfos
     
  9. Anamorka37

    Anamorka37 Zelenáč fóra

    Ahojky můžu říct že po 2 měsících pauzy,mě překvapila akcička s netopýry :) Krmím je o sto šest.Ještě přijít co tu je nového,jsem ráda za cokoliv, co mi netopýři dají jako dáreček :)
     
  10. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Tak takhle asi ne. To nepůjde. Sice jsem si chvíli hrál (pěstováním), ale pak stačí pár minut klikání na bedýnky a pětkrát mi to oznámí že jsem absolvoval další level na Bahamě. A já si to tam v teple chtěl pořádně užít. Ještě že mi nepadly další banány. A s těma 18ti Lyrama mám jako dělat co? Ještě nevím co z toho bude, ale kdo to má proboha živit? A to nemluvím o třinácti stromech Rio. Akorát to vypouští na naši zdravou populaci samé alergeny, na podzim se to na nás sesype a zanese to krásnou betonovou zem listím, no prostě bordel. :)
    A to jsem ještě na ostatních plochách využíval MJS, plnil stodolu a v podstatě se nevědomky připravil na následující akci a můžu do ní jít ouplně bez stresu že něco nemám. Co to pak je za akce bez emotivních zážitků? Akorát jabka, ty mi chybí, na ty mi MJS nechtěla zabírat :)
     
    Naposledy upraveno: 7/5/15
  11. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    Tak já dala dneska ráno ještě 25 truhliček přes limit a celkem mi z těch 125 vypadlo 10 TCH a 6 TS. Co se z nich vyklube ale zjistím asi až po rodičovské akci. Tak doufám, že z toho množství bude aspoň něco pěkného.
     
  12. Plea

    Plea Pilný autor

    Moc pěkná akcička, akorát do první stovky jsem nedostala žádný výběh a co šlo přes limit, tak samé stromečky (8x), výběhy (8x), hodně kuponů, jen ty zlaté banány se mi vyhýbaly.. Ale vůbec mi to nevadilo, protože díky BBZ jsem stejně hned postoupila :) Teď jen, aby se vyklubalo ze sazeniček a výběhů něco zajímavého :)
     
  13. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Právě jsem skončila s krmením netopýrů a trochu jsem bilancovala - tato akce byla vydařená a jelikož jsem pilně pěstovala ty dvě rostliny a mlela krmení, získala jsem cca 550.000 BZ, 435.000 BBZ, 420.000 krejcarů, 14 taj. chlívků, 15 taj. sazenic, 15 strašidelných kytic, 19 MJS, 8 hrobních květináčů, 27 kuponů na pomocníky, 4 bedny xxl, 4 zlaté banány a pár SK, SH, ultra a zuzi.
    Jen z tajemnic mi vypadlo fakt totální prd - asi abych nebyla až tak nadšená! Ale stejně jsem hodně spokojená, ať už se vyklube cokoliv. Ostatním, co ještě krmí, přeji bedny nacpané tím nejlepším!!! Ať se daří!
     
  14. zvoneček

    zvoneček Aktivní autor

    tak akce končí, chtěla jsem hlavně ty stromečky, stáje, kombajn. Dostala jsem dosti bodů na Baha, za což díky, ale čtu, jak někteří dostali až 300hod pomocníků, tak jen tiše závidím, pár jich mám, tak na ráno, když člověk pospíchá. Ale přehršel kapiček, ponožek, SK pěkně po jednom a hrobní květináče, i vrtulky. Možná dost krejcarů i Bz, ale to skoro není vidět. Takže si počkám co padne z těch mála tajemnic. A dost mě mrzí, že mlýn dá krmivo až po domletí, pro mě změna hodně k horšímu.
     
    pajaable, findy22 a evainfo tohle ocenili.
  15. strimfla77

    strimfla77 Pisálek fóra

    Ahojky.472 dodaných bedničiek. Spokojnosť veľkááá. Postupila som o 3lv. na Baha +mi to dalo 2x2 banányxD . 9 xxl bedničiek, fakt veľa kupónov, MJZ, kytice, kvetináče. Niečo cez 20 taj.sadeničiek z ktorých vypadol 3xlokvát:).Samozrejme BZ a Kr/asi pol milióna/.Vlastne som dostala zo všetkych položiek. V liše mám ešte 14taj.stájni tie vyložim až keď budem mať napestované na ďalšiu akciu:) Veľa šťastia každému kto ešte stále krmí:)
     
  16. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    Ahojky, suprová akce.:)
    dnes nakrmeno 25 netopýrů a z nich:
    6* 5000bbz
    1* kupon na 1hodinu
    1* 10000bbz
    1* 10000bz
    4* 5000kr
    1* strasidelna kytice
    1* podivuhodný strom rio
    6* 5000bz
    2* 10000kr
    1* MJS
    1* hrobní kvetinac

    celkem za celou akci nakrmeno 292 netopýrů :D:D
    celková statistika:
    44* 5000 krejcarů
    17* 10000 krejcarů
    48* 5000bz
    19* 10000bz
    45* 5000bbz
    21* 10000bbz
    12* kupon na 1hodinu
    9* kupon na 3hodiny
    6* kupon na 12hodin
    1* kupon na 48hodin
    10* hrobní květináč
    10* strašidená kytice
    4* 5 superhnojivo
    9* 2 superhnojivo
    6* 1 superkrmivo
    3* 3 superkrmivo
    8* ultrahnojivo
    2* zuznino
    8* podivuhodný výběh lyra (kiwi 2*, krtek, prasata oranžoví, krocani oranžoví, holubník, stříhání ovcí, červení koni)
    6* podivuhodný strom rio (bez černý XL 2*, lokvát, hrusen XXL, buk XL,------)
    3* MJS
    1* bedna s naradim XXL
     
  17. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Zdravím, přeji všem farmářům hezký den.Akce se blíží ke konci, jsem moc spokojená. Velmi hezká grafikou, pestrá a pro mě pohodová.Z 317truhliček mám vše několikrát ...............dva banány jsou skvělé a pracovala jsem abych získala Faraona Tutenramona..........jupííííí a mám ho...... je na ostrově a dává mi BBZ.Těším se na akci Den rodičů jsem na ni dobře připravená.Všem přeji ať se daří ;) :) F90 BAHA198
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    tak jsem ještě stihla zasadit květnatec ... jak se říká ( za pět minut dvanáct) :p
     
  19. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Tak je konec a mně je to docela líto, protože tahle akce mě hodně bavila. Odměny byla luxusní.
    První truhličky skrývala TCH Lyra, a stejná truhlička celou akci zakončila. Celkem jsem nakrmila 429 netopýrů.
    Dostala jsem všechny odměny kromě zlatých banánů, ale vzhledem k tomu, že jsem díky BBZ poskočila o tři levely, vůbec mi to nevadí. :)
    Naprosto nadšená jsem z ptáka kivi. Ze stromů zatím nic nového, ale ještě to zraje, tak snad se něco urodí.


    66× 5000 BZ
    34× 10000 BZ
    58× 5000 BBZ
    32× 10000 BBZ
    66× 5000 krejcarů
    33× 10000 krejcarů
    10× 2 superhnojiva
    1× 5 superhnojiv
    1× 2 Zuzina superhnojiva
    9× 1 Zuzino ultrahnojivo
    8× 1 superkrmivo
    1× 3 superkrmiva
    1× bedna s nářadím XXL
    8× pomocníci - kupón na 1 hod.
    13× pomocníci - kupón na 3 hod.
    7× pomocníci - kupón na 12 hod.
    4× pomocníci - kupón na 48 hod.
    10× mrkvovo-jablečná směs
    17× strašidelná kytice
    14× hrobní květináč
    25× podivuhodný strom "Rio"
    11× podivuhodný výběh “Lyra”
    0× zlatý banán
    TCH Lyra: 1× kivi, 2× krtek, 2× kočky, 1× oranžoví osli, 1× holubník, 3× bobr classic++, 1× žáby
    TS Rio: 1× slivoň trnitá, 2× sakura, 2× hrušeň XXL, 1× ořešák XXL, 1× mandloň XXL, 1× citronovník XXL, 2× meruňka XXL, 1× bez XXL, 2× dub XL, 2× meruňka XL, 4× buk XL, 1× citronovník XL, 1× broskvoň XL, 4× bez XL
     
    Naposledy upraveno: 7/5/15
  20. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak jsem před koncem akce sklidila - vybrala faraona - zasela a zapomněla nakrmit netopýry, 10 krmčo zbylo,
    ještě musím vysadit poslední 4 TS a zraje poslední stáj, nejvíce potěšil červený chamík a kivík a kowhai,
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.