Hrozivá večeře (4.5. - 7.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 30/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Magduška56

    Magduška56 Rádoby autor

    Ja som spokojná s akciou čo ma potešilo tak som mala 2x vlčkov a 2x kiwi a hlavne velľa kuponov na pomocnikov aj ked banany nepadli tak bolo dosť BBZ čo tiež potešilo. Už sa tešim na novu akciu a prajem všetkým peknu hru.
     
  2. daneček03

    daneček03 Pisálek fóra

    • Nepoužívaj prosím pri písaní caps lock(velké písmo). Je to brané ako ktičanie a určite uznáš, že to nieje práve najvhodnejší spôsob komunikácie. Ďakujem
    TAK ZASE JEDNA SUPER AKCIČKA DÍKY A JEN TAK DÁL
     
  3. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    stav po 269 nakrmenych netopejrech .... a porad neni sada odmen kompletni :p;):)xD



    11215000 BZ
    41510000 BZ
    12215000 BBZ
    8810000 BBZ
    18325000 kr.
    52210000 kr.
    282x superhnojivo
    125x superhnojivo
    102x Zuzino superhnojivo
    331x Zuzino ultrahnojivo
    421x superkrmivo
    003x superkrmivo
    101x bedna s nářadím XXL
    551x pomocníci - kupón na 1 hod.
    241x pomocníci - kupón na 3 hod.
    121x pomocníci - kupón na 12 hod.
    121x pomocníci - kupón na 48 hod.
    321x mrkvovo-jablečná směs
    851x strašidelná kytice
    531x hrobní květináč
    381x podivuhodný strom "Rio"Sakura,lokvat,sakura,oresak xxl,datle xxl,slivon,meunka xl,bez cerny xxl,bez cerny xl,-----,------
    241x podivuhodný výběh “Lyra”vlk,vlk,myval,oranzove kachny,krtek,----
    002x zlatý banán
    100169
     
  4. pusinka2011

    pusinka2011 Rádoby autor

    tahle akce se mi fakt líbí, vypadla mi spousta kuponů na pomocníky, MJS, chlívky i sazenice a k tomu bbz, kterých není nikdy dost - po dlouhé době říkám super
     
  5. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Nacpala jsem poslední krmení , musím s dalším počkat do rána..došel květnatec . Ráno sklidím a ještě něco pomelu a nakrmím. Zlaté banány se mi prozatím vyhýbají .

    5000 KR .........3x
    5000 BBZ .......1x
    10000 BBZ ......2x
    10000 BZ ........2x
    SH ...................1x
    pomocníci 1h.....1x
    výběh Lyra .......1x
    hrobní kytice.....1x

    Přeji mnoho úspěchů , kdo ještě krmíte a rabujete poklady z pokladnic. A dobrou noc.
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak nevim, minula akce o nicem, tahle taky nic :
    vlk, krutaOranzova, bukXL, bezXL, citronXXL

    Pritom sanci maj dost, chybi mi toho dost...

    PS : dal jsem druhy kolo, 20 kousku bedynek...
    5000 BZ1
    10000 BZ-
    5000 BBZ4
    10000 BBZ1
    5000 kr.6
    10000 kr.1
    2x superhnojivo-
    5x superhnojivo-
    2x Zuzino superhnojivo-
    1x Zuzino ultrahnojivo-
    1x superkrmivo1
    3x superkrmivo-
    1x bedna s nářadím XXL-
    1x pomocníci - kupón na 1 hod.2
    1x pomocníci - kupón na 3 hod.-
    1x pomocníci - kupón na 12 hod.-
    1x pomocníci - kupón na 48 hod.-
    1x mrkvovo-jablečná směs1
    1x strašidelná kytice-
    1x hrobní květináč-
    1x podivuhodný strom "Rio"3
    1x podivuhodný výběh “Lyra”-
    2x zlatý banán-
     
    Naposledy upraveno: 6/5/15
  7. zdenass

    zdenass Perspektivní autor

    akce super...... jen jsem zvědavá co se vyklube z odměn ?:D
     
    findy22 tohle ocenil(a).
  8. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    Hurá! Po dokončení úkolů jsem pilně krmila netopýry a ejhle, oni se mi dměnili. Předevčírem to byl kowhai, včera pták kiwi a dnes ráno ptakopysk. Nic z toho jsem neměla a moc jsem o to stála. Takže pro mě byla akce nanejvýše úspěšná, nemluvě o BZ a ostatních dárcích. Možná to bylo o výdrži, protože těch stájí a stromů nepadalo moc, ale každopádně velká spokojenost. Tentokrát díky RT.
     
  9. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    super akce !!!!!!!!!!
     
    Bagíra77, akyba11 a evainfo tohle ocenili.
  10. Jitulka74

    Jitulka74 Pisálek fóra

    Akce super. Získala jsem spoustu bodíků-normal i baha, penízky, kombajny, nějaké stromečky do lišty-ale co hlavně potěšilo-zrovna se mi vyklubali kivi-huráááááá. Takže teď už mi chybí jenom ptakopysk a pár stromečků:D. Za mě určitě spokojenost.
     
  11. hansicek

    hansicek Expert fóra

    akciu podobne ako velkonocnu hodnotim velmi dobre, dokonca sa mi zda, ze aj pravdepodobnosti boli nastavene trosku lepsie, castejsie padali veci okrem BZ,BBZ GR (teda okrem bananov - tie som ani teraz nedostal). Netopierov som krmil co to dalo, po tutanramonovi pojdem az buducu desivku a stalu ulohu v buducej patrocnici. Tutanramona som teraz odignoroval, lebo na jeho obstaranie je potrebny matros, ktory staci nakrmit 200 netopierov a ked to prevediem na zisk BBZ z bedniciek tak to u mna robilo 270 000BBZ to by som tutanramona by som musel poctivo odklikavat 2x denne 100 dni.
    A tu je strucny vypis co som dostal za 372 nakrmenych netopierov
    GRBZBBZKOMBTCHTSXXLMJSSTRKyticaSHSKrthrshkvetinac
    480000565000515000246 hod191137103719368
     
    Lyzarka, evainfo a findy22 tohle ocenili.
  12. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    hurá...xD mám kiwi....xDxD
    vydareá akcia....dakujeeem
    želám všetkým vela odmien.....:)
     
    evainfo a findy22 tohle ocenili.
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak takový úspěch v TCH a TS jsem ještě nazažila. Opravdu se tato akce vyplatila. Dostala jsem Ptakopyska - první, kohouta, kivi, ježka a čápa. Ze stromů Sakura a Lokvát - ten jsem ještě neměla. Kdybych měla víc času, tak budu ještě pokračovat v krmení pejrů. Jsou šikovní
    xD
     
  14. NeonTheo

    NeonTheo Rádoby autor

    Akce mě moc potěšila. Byl na to přiměřený čas a přiměřený počet rostlin, ze kterých musím vyrobit to Strašidělné suši. A ano splnil jsem vše, konečně. :):):)
     
    evainfo a findy22 tohle ocenili.
  15. Vero.nika82

    Vero.nika82 Perspektivní autor

    Akci moc chválím, netopýry ještě krmím, na úkol v družstvu je času dost. A stalo se neuvěřitelné, včera mi vypadl kivi, dnes ptakopysk. Ještě teď se mi tomu nechce věřit.
    Nějak moc štěstí najednou, včera jsem konečně našla práci :), doufám, že na druhou stranu nepřijde nějaká ťafka ...
    Hodně štěstí všem, kdo ještě krmí.
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    slunečné ráno všem farmářům :) .... tak jsem se dočkala dalšího supr výběhu [​IMG] xD červení chameleoni a 2x Lokvát ..... [​IMG] tak přes 300 krmiva se oplatilo .... " růžové včelky a červení chamíci" .. víc jsem si opravdu nemohla přát ... akce supr a kdyby nebylo toho "nového hnojiště", tak to nemá chybu :p ....
    Vero.nika82: moc Ti přeji k novým stájím a hlavně k "nové práci" :) .... já ještě nic a snad to nebude dlouho trvat :)
     
    Naposledy upraveno: 7/5/15
  17. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tak jsem nakrmila přes 400 netopýrů, odměny převážně krejcary, BZ a BBZ, ale také kolem 40 kupónů. pár kytic, květináčů, SH, SK a beden xxl. Dále 18 RIO stromků (zatím v liště, vše mám), a 14 chlívků odtajněno (nemám jen kivi a bohužel nedorazili, ani žádné červené a růžové stáje, takže šlo vše do skladu). Nakonec jsem se dočkala i čtyř banánů a BBZ mi dokončily level, takže banánů nakonec 9. S akcí jsem velmi spokojená, kdybych se nemusela připravit na rodiče, krmila bych až do konce. Teď už jsou na ploše dlohodobky.
     
    findy22 a evainfo tohle ocenili.
  18. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Tak jsem v noci nakrmila čtvrtou stovku těch nenažraných létajících potvůrek a vykouklo na mě:
    • 5000 BZ..........................................11x
    • 10000 BZ........................................6x
    • 5000 BBZ........................................9x
    • 10000 BBZ......................................11x
    • 5000 kr...........................................15x
    • 10000 kr..........................................5x
    • 2x SH...............................................6x
    • 5x SH................................................2x
    • 2x Zuzino SH....................................0
    • 1x Zuzino UH...................................5x
    • 1x SK................................................4x
    • 3x SK.................................................2x
    • 1x bedna s nářadím XXL.....................0
    • 1x pomocníci - kupón na 1 hod............0
    • 1x pomocníci - kupón na 3 hod............3x
    • 1x pomocníci - kupón na 12 hod.........2x
    • 1x pomocníci - kupón na 48 hod..........0
    • 1x MJS............................................5x
    • 1x strašidelná kytice......................3x
    • 1x hrobní květináč.........................4x
    • 1x podivuhodný strom "Rio"..........6x
    • 1x podivuhodný výběh “Lyra”........1x
    • 2x ZB................................................0
    Zlatý banán tentokrát nepadl,ale neva.... pětistovku sice nedám, ale i tak snad ještě aspoň padesátku :p
    Všem přeji krásný a slunečný den a hodně štěstí při otevírání bedýnek :)

    Vero.nika82 - gratuluji nejen k chlívečkům, ale i k nové práci.... ať se ti v ní daří
     
  19. akyba11

    akyba11 Pisálek fóra

    Já jsem sice žádné banány neobdržela,ale je to PRIMA AKCE - jak já miluju to krmení a zubaté bedýnky,ať z nich vypadne cokoli,díky,toto se opět podařilo
     
  20. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    tak ještě než tady budeme mít konec,asi zkusím nakrmit pár netopýrků,na noc sem dala 3 získané stromy a bylo z nich sakura,slivoň trnitá a lokvát,takže uplně super,teď sem zkusila dát stáje,tak uvidíme co z nich vyleze :) ještě mi chybí kiwi a ptakopysk
     
    Naposledy upraveno: 7/5/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.