Hrozivá večeře (4.5. - 7.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 30/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Chromajzlík

    Chromajzlík Vycházející hvězda fóra

    Souhlas. Udělám jen některé řádky, včetně posledního. Odměny jsou dle mého názoru, proti vydání vypěstovaných rostlin a ztráveného času neadekvátní.
     
  2. heidi6661

    heidi6661 Perspektivní autor

    Ahoj, ako si dosiahla 500 BBZ za malé pole ? Ďakujem za odpoveď.
     
    martinek000000, evainfo a findy22 tohle ocenili.
  3. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    heidi6661

    -
    ta dekorace Faraon dává 1000BBZ a má velikost 1x2 - dvě políčka, tím pádem to vychází na 500BBZ na jedno políčko.
     
  4. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Super akce, je to vlastně něco podobného, jako bylo o velikonocích. Tehdy se na mě banány nedostaly, ale přesto jsem byla s odměnama velice spokojená. Už se moc těším.
     
  5. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    Tak to rozjedeme, aele rád bych k tomu dodělat i strašidelný zámek konečně...:D
     
    lacrima a findy22 tohle ocenili.
  6. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    Akční úkol velice SUPER .... bude možné krmit netopýry i po dosažení limitu 100 ? jako tomu bylo na velikonoce ?

    jinak opět RT chválím... informace o akci s krásným předstihem. trvalý úkol je super ... jen ta desivka by mohla být castejsi(delsi) nebo na vice plochach ... jeste nemam ani dokoncene minulé úkoly
     
  7. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    posledně jsem nestihl aktivovat stonek s Kerberosem,chyběla mi 1 minuta,ted to bude 1.čin po zahájení akce,už se těším
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Docela mi nevyhovuje, ze jde zase o nahodne odmeny... minule jsem zadny banany nedostal, myslim ze i neco dalsiho z tech vzacnejsich se mi vyhnulo... pokud by to byly akcni kytky, tak nevadi, ze je vrazim do "bedynky stesti", ale desivka neni dost casto a hlavne je tu ta nova dekorka... no dilema, ukaze se podle toho, zda bude fungovat zkracovani od stonku+remesel...
     
    maja.rada, evainfo a findy22 tohle ocenili.
  9. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj ondra_k, na túto otázku už kolegynka odpovedala včera. Nič sa nezmenilo, takže odpoveď je netušíme. Hneď ako sa dozvieme, tak vám to samozrejme predáme.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  10. Štika

    Štika Mistr fóra

    Tak mě akce s děsivkou moc netěší,zase náhodné vypadávání z beden,opět se budu honit a z beden vypadne velký nic jako o velikonoční akci.Tak já s klidným srdcem vynechám a dodělám si stonek.Zajímalo by mě, jak je to jejich náhodné vypadávání nastavené.Nespravedlivě!!!
     
    šamanka. a alka tohle ocenili.
  11. alka

    alka Rádoby autor

    Štika
    Souhlasím,náhodné výpadky taky nemusím u majáku vím ,že když máknu,tak odměny dostanu.V děsivce si napěstuju nové hrozivky do zásoby a na bedny se vykašlu.
     
  12. Folonica

    Folonica Rádoby autor

    mohu vědět, který to je, nebo jak se k němu dostat? ať hledám po fóru jak hledám, nedaří se m dopátrat.
    Jinak super, chválím děsivou akci na déle než pouhých 24 hodin a těším se :)
     
    findy22 tohle ocenil(a).
  13. hviezdička

    hviezdička Rádoby autor

    Akcia vyzerá veľmi pekne, len som ako pracujúca opäť sklamaná z času, v akom bude bežať....
    Prečo opäť začína o 14,00 a bude končiť dokonca o 11,00 hod? Škoda, dúfam, že akciu stihnem dokončiť aj tak....
    Ale nebolo by zlé zmeniť ten čas...
    Ďakujem....
     
    maja.rada a findy22 tohle ocenili.
  14. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Folonica, ide o tento riadok >kuk<, taktiež sa tam dozvieš všetko potrebné o ňom.
    Peknú hru prajem
     
  15. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Ahojky akce super ale asi nestihnu mám odpol. tak co stihnu to bude. Brala bych a nejen já kdyby byla možnost mezi akcemi delší doba dohnat trochu dopěstovat atd. Přidávám se zda by děsivka mohla být déle jinak chválím ;)Janča
     
    MIMINKO_CmuQ, maja.rada a Hajas tohle ocenili.
  16. burds

    burds Titán fóra

    Zrovna akce když jdu na traumatologii na kontrolu mám smůlu.Znovu se přeobjednávat nemůžu to jsem udělala kvůli chřipce.Tak hold musím do nemocnice.Třeba něco stihnu ale tam se dělá akce dost špatně a stále vypadává signál.
     
    pajaable a findy22 tohle ocenili.
  17. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Moc pěkná akcička.... taková komplexní, ještě ji zkombinovat se šlechtěním vran a netopýrů a bylo by to akorát. Jen bych se přimlouval za zatemnění všech pěstebních ploch, když už je tak dlouhá "Děsivka" - u Velikonoc to bylo stejně tak. Díky.
     
    MIMINKO_CmuQ, evainfo a findy22 tohle ocenili.
  18. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    Milý RT mocinky děkuju za akční i stálý úkol, ale ... nebyl by ještě jeden ? Prolítla jsem si stodolu, ostrouhala tužku, vzala pytlík od mouky a počítám, koukám, že to za těch 69 hodin splním oboje a zase nebudu mít do čeho píchnout.
    :cry::cry::cry:
    Tvoje moc smutná pracovitá Amálka.​
     
  19. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Amálku,co tak píchat do Tutanramóna ? Co víš,třeba obživne a máme tu Mumie3 . Nebo zkus pracovat i po nocích a Jack ti jich vymění víc,i bez vzducholodi.
    xD
     
  20. zuziiiiiik

    zuziiiiiik Pisálek fóra

    škoda že je teď 3dny volno a oni akci dají zas až od pondělka, my pracující zase bez šance :-(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.