Hrozivá večeře (4.5. - 7.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 30/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    bbowlingu a počkej, až se koukneš, co tě čeká ve vránách!
    těch kytek, co tam chtějí, to je fakt děs...

    a nelakuj slušný farmáře, jako je kaolín, minulou děsivku sis mi stěžoval, že neumíš tulit ani vrány xDxDxD

    mě momentálně jen ničí, že občas potřebuju spát a mám pak zbytečný prostoje, nemá někdo nějakej zaručenej recept proti usínání? ;)
     
  2. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    bbowlingu, ty nemáš koupené šlechtění netopýrů a vran? o_O po tolika letech u hnoje?

    Witchy.D na neusínání má asi recept RT, pokud si vzpomínám, tak v jednom z "pastýřských listů" nám Varun psal, že pracují dnem i nocí....ale já bych nedoporučovala se tím řídit, pokud bys pak měla obdobné pracovní výsledky, asi bys brzy měla na farmu čas nepřetržitě, rozhodně by tě od farmaření nevyrušovalo chození do práce ...
     
  3. tepui

    tepui Mistr fóra

    Pěkný večer přeji,
    moc pěkná akce a odměny taky,musím jenom chválit.Víc takových akcí.
     
  4. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Dobrý večer. Další krmení a toto je výsledek:
    5000 BZ ..........4x
    5000 KR ..........3x
    5000 BBZ ........6x
    10000 KR .........1x
    10000 BBZ .......3x
    10000 BZ .........1x
    UH ...................1x
    MJS .................2x
    pomocníci 3h ...2x
    strom Rio .........1x
    výběh Lyra .......3x
    bedna XXL.........2x

    Výběhy a stromy zatím nechávám v liště , asi je vyndám jako bonus či nebonus po akci.
    Úkol v družstvu nedodělám a asi ani nestihnu Tutenramona, protože vždy napěstuji a
    pak místo abych šla do obchodu , jdu do mlýna a melu papů pro savé příšerky.
    Akce se mi líbí, tento způsob hry je fajn. Něco podobného bych brala opět.
     
  5. klasmajka

    klasmajka Pisálek fóra

    tak jsem si napěstoval všechno potřebné na krmení , melu už 2 hodiny , a žádné krmení nemám :mad::mad::mad: odečetlo mi to květnatec i samorostík a pořád krmení 0 :mad::mad::mad:
     
  6. palo1973

    palo1973 Pisálek fóra

    .... no kľudne by som túto akciu premenovala na "perfektnú večeru" :p a nie hrozivú .... odmeny som mala parádne, veľmi som spokojná, ... najviac ma teší 195.000 BBZ ....:)
     
  7. j.e.z

    j.e.z Rádoby autor

    klasmajka---krmení se ti objeví až se namele všechno
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  8. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    z TCH ma úplne prekvapili 2x kivi, no úplne úžasné (a nejdem reptať, že mohli dať vtákopyska ;)).
    Držím palčeky na trochu šťastia všetkým
     
  9. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak já už odevzdal drákulům 299 strašidelného suši a spokojený jsem víc jak dost :)

    5.000 BZ - 41x - 205.000 BZ
    10.000 BZ - 32x - 320.000 BZ
    5.000 BBZ - 44x - 220.000 BBZ
    10.000 BBZ - 32x - 320.000 BBZ
    5.000 KR - 29x - 145.000 KR
    10.000 KR - 15x - 150.000 KR
    Lyra - 9x ( kohout, oranž. včelky, vranní úkryt oranž, žlutá slepice, na zbytek čekám )
    2 Zl. banán - 1x
    Kupon 12h - 6x
    Kupon 1h - 6x
    2 SH - 12x
    Kupon 48h - 3x
    Kupon 3h - 5x
    MJS - 10x
    Květináč - 8x
    Kytice - 21x
    ultra zuzi - 5x
    sazenice - 8x ( Buk xl, Datle xxl, meruňka xxl )
    SK - 4x
    Skříňka xxl - 4x
    5 sh - 3x
     
    Naposledy upraveno: 6/5/15
  10. Margziam

    Margziam Stará škola

    Děkuju za prodlouženou děsivku, za netopýrky a bedýnky s odměnami, za dekorky, za všechna BZ, BBZ, KR, super, ultra, Zuzi hnojiva, superkrmiva, MJS, TS, TCH, květináče, kytice, kupony na pomocníky (nejvíce hodinové, 1x dvanácti a 1x 48-hodinové - pokud se nepletu - za 170 krmiv)..
    ale ať se snažím, jak se snažím, tak vidím, že to šlechtění netopýrů ještě dlouho nebude.. Přibývá to pomalu, i na minipolích s MJS..
    A na zítra žádnou pořádnou přípravu mít nebudu, protože nemám na ni čas, když ho musím využívat na pěstování bubu rostlin a ostatní plochy dohánějí, co chybí... a víc mi to nemyslí.. a budu muset spát... :(
    Takže malá naděje, že "den rodičů" budu mít celý, když mi zase budou chybět padátka.. :cry:
     
  11. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    No, ono mňa netopiere celkom fajn odmeňujú. Zatiaľ mi nadelili aj 10 stajní a 12 sadeničiek, ale radosť z odtajnených som mala len maličkú - najlepší bol moriak - ružový, a sakura -aj keď tej už mám dosť. Prišli aj 4 banániky. No nik z vás mi neuverí, že ma v mojom panelákovom prízemnom byte dnes večer navštívil aj ŽIVÝ NETOPIER! Po prvý krát! Brnkal mi nad hlavou ako šialený. Aj keď sme pootvárali okná, neviem, či odletel, alebo sa len niekde schoval. Ja teda nebudem mať len virtuálnu desivú noc, ale aj ozajstnú!:cry:
     
  12. klasmajka

    klasmajka Pisálek fóra

    No to je pěkné , zrušila jsem po 20% mletí a pinkla to nanovo - no přesto moc :pděkuji za odpověď
     
    evainfo a pajaable tohle ocenili.
  13. kamarad100

    kamarad100 Rádoby autor

    neboj až domele budexDxDxD akce fajn pohodovka ..............jen aby bylo takových akcí víc RC pochválit má za 1:D................ a děsivky ať jsou vždy alespoň 48-72 hodin jinak je to k ničemu když se chodí do práce :cry: tak zítra u nové akce ať se vám všem daří ....papalala:)
     
    findy22 a lacrima tohle ocenili.
  14. iveek

    iveek Pisálek fóra

    Hezký večer všem!
    Akci hodnotím jako skvělou a musím přiznat, že pěstuji jen plodiny na krmení netopýrů... úkol počká =)
    Nejvíce potěšilo: 2x Kowhai, 2x ptakopysk a 1x kivi!!! A mlýn stále mele...
    Příjemné farmaření všem a hlavně nezapomenout přípravu ostatních ploch na zítřejší akci...!;)
     
  15. evulik011

    evulik011 Rádoby autor

    I já som spokojná, a tiež stále meliem. Získala som okrem banánov zo všetkého. Som zvedavá, čo bude z TS a z TCh. Banány som si musela ísť kúpiť do obchodu, tu sú už asi vypredané :D
     
  16. Margziam

    Margziam Stará škola

    Tak už jsem se s netopýrky rozloučila, dala jim posledních 30 krmiv, aby měli rovné 200 (celkem) a vypnula je..
    Poslední odměna od nich bylo MJS..
    ZB z nabídky nebyly, ale bylo pár postupů na Baha a mohla jsem aktivnout další místnost a zase se o kousek přiblížit možnosti získat poslední, dosud zaplevelenou plochu na Baha.. Ještě to bude chtít hodně postupů.. a pokud teď bude nějaká akce na něco nového, co mám aktivovat za ZB, tak to mít nebudu, protože je nemám.. Tak snad ještě nic takového nebude..
    Ještě pěstuju, ale budu mezi tím spát..
    Tak vám všem přeji dobrou noc a klidné sny..
     
  17. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    hezký večer dnešní statistika nakrmeno 136 netopýrů:D:D:D (celkem nakrmeno již 267 netopýrů)
    18* 5000bbz
    1* kupon na 48hodin
    4* kupon na 3hodiny
    13* 10000bbz
    5* 10000bz
    30* 5000bz
    24* 5000kr
    5* 10000kr
    6* podivuhodný výběh lyra (prasata oranžoví, krocani oranžoví, holubník, stříhání ovcí, a dnes již druhý výběh pro kiwi :inlove:z něj mám velkou radost)
    4* podivuhodný strom rio (bez černý XL, hrusen XXL, buk XL, lokvát můj první :D)
    2* MJS
    5* kupon na 1hodinu
    3* kupon na 12hodin
    1* kupon na 48hodin
    4* kupon na 3hodiny
    6* hrobní kvetinac
    4* strasidelna kytice
    1* bez s naradim XXl
    3* ultrahnojivo
    4* 2superhnojivo
    3* 5superhnojivo
    2* 3superkrmivo
    3* 1superkrmivo
     
    Naposledy upraveno: 6/5/15
  18. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    Tak musím říct, že jsem byla příjemně překvapená obsahem bedýnek. Hodně mi padaly TS a TCH (i když jen RT ví, co z nich nakonec bude), SK, MJS, straš.kytky a kupony. Takže za mě super akce. Doufám, že ještě stihnu dopěstovat na tu novou dekorku.
     
  19. Hajas

    Hajas Pilný autor

    Tak jsem dodal 20 ks nad plán a kromě BB, BBZ, KR a Sk padl i tajemný chlívek;). No a světe div se padl hned 3xxD.
    Jen aby tam byl aspoň jeden maličkej, prťavěj , stačí úplně mrňavoučkej ptakopysk. Fakt by mě udělal velkou ale velkou radost:p

    Fa90, Ba190, Pe5, Spa4, Mar3, Kvě3, AO
     
  20. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak za chvíli poslední suši pro ty náááááááádhernbý netopýry a akce je u konce. Zítra už nestíhám nic. Zlatý banán zatím žádný a stáje a sazeničky zatím nevím, čekají v liště až nebudou ničemu překážet tak je nasadím. Že je ve mlýně pořád 0 a až domele tak se objeví všechno celkem namleté to už vím, ale že bylo možné ( před změnami) z mlýna odebírat postupně? To mě teď dost chybí!
    Konec: Zlatý banány opravdu žádný.
     
    Naposledy upraveno: 6/5/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.