Hrozivá večeře (4.5. - 7.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 30/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj sirchose,
    otevři si lištu s dekoracemi, tam by měla bedýnka být a klikni na použít. Měl by se ti vypsat seznam všeho co v ní je.
     
  2. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Tak já jsem s touto akcí spokojená,dalo se lehce získat docela dost BZ a BBZ a dostala sem i dost kuponů,2 výběhy a 3 stromy,teď se jen rozhoduju zda pěstovat do stálých úkolů,které bohužel ještě nemám hotové a nebo ještě zkoušet truhličky :p
     
  3. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Dobré pozdní odpoledne či skoro večer .
    Další várka bedýnek dala toto :
    5000 BZ ........13x
    5000 KR ..........3x
    5000 BBZ ........9x
    10000 KR .........2x
    10000 BBZ .......6x
    10000 BZ .........1x
    SH 2ks ..............2x
    SK 1ks...............1x
    UH 1ks...............2x
    MJS ...................2x
    pomocníci 3h .....3x
    hrobní květináč ..4x
    straš.kytice.........1x
    výběh Lyra .........1x
     
  4. drakobyk

    drakobyk Aktivní autor

    Právě jsem odtajnila stáje a vyšla mi krásná zvířata. Mám obrovskou radost:)
    [​IMG]
    1) kohouti
    2) myši
    3)ptakopysk
    4)vlk

    5) žabky
    Takových akcí jako je tahle by mohlo být více. Nebo aspoň jednou za měsíc. Je to vlastně kombinace sazeniček, stájí, kupónů a dalších super věcí. :p
     
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak po 100 bedynkach mam i toho Tutace, jen ho umistit... pak zvazuju zda delat dalsi krmivo nebo jit do ukolu, protoze z bedynek zase nic tak vzacnyho nemam... z TS uvidime, co bude....
     
  6. Hajas

    Hajas Pilný autor

    Tak jsem konečně dodělal akci.
    Ze 100 bedýnek padlo:
    KR 90.000
    BZ 165.000
    BBZ 135.000
    Pomocníci 13x celkem 102 hodin
    TCH 3
    TS 2
    SH 6
    SK 4
    MJS 1
    PONOŽKA 1
    KVĚTINÁČ 4
    KYTICE 1
    BEDNA XXL.
    Jsem zvědavý co padne s těch tajemných věcí.
    Ještě něco na pěstuji a hodím to mlýna, třeba ještě něco pěkného padne:p

    Fa90, Ba190, Pe5, Spa4, Mar3, Kvě3, AO
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jelikož mám vždycky v TS ohromněj úspěch,tak u mně to bylo předem jasný! Splnit kompletně dočasný a trvalý úkol a pak napěstovat nové plodiny na dekorku.Jedna už je umístěná a druhá bude možná zítra ráno.:)
     
  8. pafla

    pafla Zelenáč fóra

    Ahoj, tak nevim co dělám špatně ale žádní netopíři se mi nikde neobjevují a tím pádem ani truhličky. Musí být něco splněno aby se netopír objevil?
     
  9. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky pafla , máš přepnutou farmu na noční režim? Ikonka dýně v časomíře - přepnutí na Hrůzostrašný úplněk .
    [​IMG]
     
  10. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj pafla,

    nad bonusovou lištou musíš zapnout zobrazování netopýrů. Samozřejmě v režimu pro děsivku. Více viz. obrázek:
    [​IMG]
     
    findy22 a pajaable tohle ocenili.
  11. pafla

    pafla Zelenáč fóra

    Ahoj pajda361 tak té lišty jsem si vůbec nevšiml :) ted už se netopíři objevují.
    Díky moc
     
  12. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Ahojky, tak se jdu také chlubnout :)

    Napěstováno na akci jsem měla ani ne za 24 hodin, a to jsem ještě začala pozdě, jelikož mi nějak uniklo, že bude děsivka. Začala jsem teda rozpěstovávat stylově až skoro o půlnoci. S klikáním netopýrků jsem si dala trochu na čas, jelikož jsem si včera jela pro novou potkanku do smečky (už jich mám 7 :) ), a nebyl čas, tak jsem v průběhu dne odklikala jen pár a zbytek dneska :)

    Takže v odměnách jsem krom těch 4 dekorací měla:

    18x 5.000 BZ,
    7x 10.000 BZ,
    9x 5.000 BBZ,
    9x 10.000 BBZ,
    22x 5.000 krejcarů,
    2x 10.000 krejcarů,
    4x hrobní květináč,
    4x strašidelná kytice,
    3x 1 hod. kupón na pomocníky,
    2x 3hod. kupón na pomocníky,
    48 hod. kupón na pomocníky,
    3x MJS,
    2kusy SH,
    2x 2kusy zuzino SH,
    5x 1kus SK,
    1kus ultrahnojivo

    4x tajemná stáj (ptakopysk, žlutá mlékárna, a 2x kočky)
    3x tajemná sazenice (lokvát, sakura, a citron XL)


    Ptakopysk mě úplně rozsekal, protože jsem ho ještě neměla. Teď už mi schází jen kivi, ale třeba na něj časem také narazím :)

    Celkově jsem tedy z děsivky nadšená :)
     
  13. Hermionka02

    Hermionka02 Pisálek fóra

    Miluju tyhle akce, nejenom že tam jde o to překvapení, ale člověk získá hodně odměn a tentokrát nebylo potřeba ani tolik napěstovat. Já jsem zatím dostala 6x Lyru a 2x Rio, 3x MJS a i nějaké ty kupony, ty bych ale chtěla nejvíc. Jo, a dostaly se ke mně i 4x Zlaté banány! A na Bahamaramě jsem postoupila o další level, takže tahle akce je podle mě jedna z nejlepších a pro mě nejúspěšnější.
     
  14. w.w.a.x

    w.w.a.x Rádoby autor

    takových akcí by mohlo být víc,,,a hlavně se mi líbí prodloužení děsivky,,,to je super :) za mě má tato akcička palec nahoru :D
     
  15. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    také jsem ráda za prodlouženou děsivku,když chodí člověk do práce,tak toho moc za 24 hodin nenapěstuje
     
  16. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Jestli tu děsivku nenatáhnou aspoň do konce června, tak se nikdy k tomu šlechtění netopýrů nedohrabu .... :oops:.

    kaolín - všechny ne, právě ten jeden mi chybí .... :p:p:p
     
    Naposledy upraveno: 6/5/15
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    No já ti nevím! Někdo se tady chlubil,že má všechny šlechtitelský úkoly splněný!xD
    Tak to se fakt omlouvám!;)
     
    Naposledy upraveno: 6/5/15
  18. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    Tak nakrmeno 229 netopejru


    11135000 BZ
    41310000 BZ
    12185000 BBZ
    8710000 BBZ
    18205000 kr.
    52210000 kr.
    262x superhnojivo
    115x superhnojivo
    102x Zuzino superhnojivo
    311x Zuzino ultrahnojivo
    421x superkrmivo
    003x superkrmivo
    101x bedna s nářadím XXL
    541x pomocníci - kupón na 1 hod.
    231x pomocníci - kupón na 3 hod.
    111x pomocníci - kupón na 12 hod.
    121x pomocníci - kupón na 48 hod.
    321x mrkvovo-jablečná směs
    841x strašidelná kytice
    521x hrobní květináč
    361x podivuhodný strom "Rio"Sakura,lokvat,sakura,oresak xxl,datle xxl,slivon,meunka xl,bez cerny xxl,------
    221x podivuhodný výběh “Lyra”vlk,vlk,-----,-----
    002x zlatý banán
    100129

    Milý RT, ani po 229 nakrmených netopýrech nemám kompletní sadu odměn... ta náhoda je nejaká divná..... červeně označuji chybějící a dávám pomalu mlet další davku ;) tak co s tím RT uděláš ..... ;)


    jinak samozřejmě chválím... akce je SUPER ;)
     
  19. JessikaJessika

    JessikaJessika Rádoby autor

    tak pro mě akce končí dneska,zítra bohužel nestíhám,ale byla úžasná, jen jsem nedostala ani teď ani minule zlatý banán což mě trošku mrzí, ale stejně si u mě RT šplhlo ;)
     
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja už tie desivé sadiť nebudem pre mňa to už skončilo iba BS a BBS padá,tak sa idem nachystať na zajtra.Ešte nakŕmim pár tých potvoriek a koniec.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.