Hra o sýry (30.8. - 5.9.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    A tak to tedy taky zkusím, nicméně ti zlomyslníci snad ví, kdy se vracím z práce a v ten okamžik farmu stopnou. Tak uvidím, kam se došourám;). Pěknou a klidnou hru bez výpadků všem
     
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Když je akce ve které jsou výhrou bedny s nářadím, zelené lístky a podobně hodnotné ceny, tak ji můžete opakovat do áleluja a nasbírat si mincí kolik chceme. Ale jak jsou tam slušné dekorace, piccolo, bedny s bonusy tak nikdy nejsou mince alespoň na podstatnou část toho co by jsme chtěli. Zato když byl na modrém kole šejkr, taky šikovná dekorace na bz tak to nevadilo. Hlavně že se kolo a nejenom kolo točilo;) Pokud jsme ještě nedostali kompenzaci, lízátko, náplast ať si to každý nazve podle svého za akci na speciální ploše ( o té co zrovna končí ani nemluvím) uvítala bych, kdyby byl navýšen počet mincí v akci budoucí. Aby se dekorace, piccolo daly vybrat 2x. Byla by to lepší "kompenzace" než pár hnojiv a kupon na pomocníky.
     
    Naposledy upraveno: 29/8/23
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Netopýrku, drobný záhumenkář se spokojí s řádkem, i když by ty výnosnější dekorace navíc pořád bylo kam umístit.
    Teď čtu jednu fantasy knížku a tam se píše: "Kolo tká, jak si kolo přeje." Holt jsme částí jednoho vzorce a je úplně jedno, jestli je to kolo Osudu nebo kolo s jedničkama a nulama... Ono to vyjde nastejno, to kolo se otáčí pořád a věky i vzory se opakují :)
     
  4. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Ahojte!Do akce jdu a uvidím,jak to půjde.Akce nevynechávám,jen s těma výpadkama je na na houby. Tentokrát jsem zaspala a nejsem na padátka připravená,tak snad to nějak zvládnu.Všem přeji úspěšnou akci v klidu a pohodě...;)
     
  5. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Ahoj farmáři tak dnes ráno kolem 8hod. to začalo nedostupnost farmy a to ještě nezačala soutěž.Kompenzace pro mně lepší řečeno nulová,když jsem si minule něco dobrého vytočila na kole tak nastala farma nedostupná,má stráta párty lístků .Myslím si že RT by už něco mněla doopravdy dělat a nebo zrušit celou farmu protože těd je to už vychol lepší řečeno.
     
    kocieva tohle ocenil(a).
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zahájena příprava na akci raději už teď.BO se mi zdá,že farma jede jak po obrně!:cry:
    [​IMG]
    Po zahájení přidám řádky na SH.:) Na bahamce pak budu samozřejmě točit Čajot.8)
    Realizace bude záležet na RT!:cry:
     
  7. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Pěkný den. Dvě akce jsem vynechala, tak do této se pustím, zvláště když upravili stonek na 200%, připravená ale vůbec nejsem, musí to jistit Jacky, bonusy a našetřené SH a ZSH, na kolo nespoléhám, hlavně, prosím, už néé útoky - néé přerušování. Přeji všem, kdo se odváží jít do akce, ať se daří.
     
    Naposledy upraveno: 30/8/23
    maribeja a bačkora85 tohle ocenili.
  8. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Šéf odešel a já hňup hned na Farmu, hurá dozrála vodnice tak sklidit .....a pak mi došlo, jaký jsem pako, ale na divošce čeká protěž. Tak čekám taky až bude 14.00 no pro jistotu 14.15 - 14.30. A uvidíme.
     
  9. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    je to super koukam na tocici slunecnici to se dalo cekat :D:D:D
     
  10. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    x-men-cz chyběla animace akční rostliny. Již je to opraveno.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  11. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    tak to nevim protoze ted uz se nemuzu prihlasit
     
    maribeja a malanek70 tohle ocenili.
  12. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, u mě farma frčí .... akční zaseta, tak hurá na to ;)
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, z plantáže lablabu a zastromovaného pralesa 206 škrabadel. To bude zajímavé. Zbourala jsem ostrovy, kde byly stáje a výrobny a stejně jako na plantáži zasela pokrácený čajot. Jak se říká: "Uvidíme, řekl slepý hluchému a šli s beznohým do kina na němý film..."
     
  14. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    x-men-cz - už ti to jde. Zkus se podívat na předchozí diskusi Síla moře - předcházející akce. Tam na stránce 5, příspěvek 94 to Pezt pěkně předvedl, co by jsi měl udělat, když to nejde. Také v Opeře někdy hraji Farmu, když mi nejde se přihlásit v mém prohlížeči. Přeji příjemnou hru
     
    Naposledy upraveno: 30/8/23
    maribeja, kutilka70 a bačkora85 tohle ocenili.
  15. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky- já si počkal do asi 14,20 a začal. Jen jsem místo nevinnosti strčil do slotu valentýna a nevšiml si. Zato jsem si pak všiml, že mám nějak dlouhou dobu zrání akční. Inu, práce kvapná - na nic platná.
    Padadla - 417 konví( na mýtině jen pár stromů okolo, jinak chlévy) a 474 lopatek. Citróna mám jen jednoho, ten je stabilně v liště, co s ním také jinak. Na satelitech jsem si nepoznamenal, ale tam mám více stromů na mýtině, takže určitě víc konví. Mi jsou zvířátka milejší.
    V nejhorším, ale jen v nejhorším případě uvolním plochy od akční, pustím řádek a otočím párkrát pohanku. Alespoň přibyde něco do stodoly.
     
    kocieva a bačkora85 tohle ocenili.
  16. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Taky mám zasazeno v pohodě
     
    bačkora85 a kutilka70 tohle ocenili.
  17. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj.
    KŠ vydalo 2x +1/6h a tak to trochu urychlím SH ;) Ale jen tak polehoučku, vždyť akce teprve začala a času je dost :D
    Snad půjde pravidelně sklízet :)
    Bahamka osazena stromy a za použití 20ti žabáků vydala cca polovinu potřebných škrabek. To půjde :music:
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  18. stibovam

    stibovam Pilný autor

    Doba zrání u akční rostliny 5,30 a popoužití SH a zalití je zrání za 4,30!!!Co to zase je ?
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  19. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    stibovan nevysadil jsi ji náhodou na komfortní pole? Pokud ano, tak je to v pořádku při použití vánočky a bílé nevinnosti.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  20. stibovam

    stibovam Pilný autor

    Omlouvám se,asi ano,to se mě ještě nestalo
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.