Hra o sýry (30.8. - 5.9.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Hra o sýry ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 30.8.2023 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 5.9.2023 ve 14:00 hod.
    Minimální level: 3 (část akce); 45 (na dokončení celé akce)
    Obtížnost akce:
    • střední (dokončení základní části)
    • těžká (dokončení celé akce)
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  2. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    prvníxD...prominte vždycky jsem to chtěla zkusit
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Do akce se pustím na obou farmách, vypadá to dobře ;)

    Počty vyšly takto, kdyžtak mne opravte:

    kaliandra 8375+3980 celkem 12355
    konev 960
    škrabka 570
    to vše 2x na dva sloupy sýra
     
    Naposledy upraveno: 29/8/23
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    evoku57 ak sú počty správne,tak to nie je az tak veľa. Skúsim.
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Peto121 - já to počítala na jeden sloup sýra, bude to asi 2x, tak to už asi bude bolet
     
  6. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahojte ve spolek, tak odměny se mi líbí, bude to sice náročné, zaměstnaná bude farma i Baha, ale nic není zadarmo :D
    Ano evoku57, je toho víc
    Kaliandra 24.710
    konev 1.920
    škrabka 1.140
    Ať se nám všem daří splnit komplet a bez problémového chodu hry
    ;)
     
  7. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. Určitě plnit budu ;)
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tentokrát nejedu pro pikolku, ale pro dekorace, abych je měla 2x :)

    A přemýšlím, zda nechat na bahamce stromy, nebo přesadit na plodiny
     
    Naposledy upraveno: 29/8/23
  9. albína1927

    albína1927 Perspektivní autor

    Akci budu plnit ,doufám že nebudou výpadky .Všem přeji pěknou klidnou hru.:);)
     
  10. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Oficiální konec akce je ve 14:00, poslední dobou končily akce většinou ve 22:00, pokud budou výpadky, což se dá s největší pravděpodobností očekávat, je škoda, že akce končí tak brzy, no necháme se překvapit, jak to nakonec celé dopadne :music:
    *mincí lze získat pouze 500, bohužel nepůjdou vybrat všechny zajímavé odměny, je třeba to před nákupem dobře zvážit ;)

    Stonek i po jedné dekoraci získáme za 14 postavených totemů.
    Ještě sem přihodím jedny počty - komu bude stačit stonek, bude potřebovat:
    Kaliandry 20.610
    konví 1.600
    škrabek 1.140
    a *mincí získá pouze 370
     
    Naposledy upraveno: 29/8/23
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Nepotešil ste mne,ani jáá vás nepoteším.Tak to je už iná reč.25 000 ks akčnej,tak to má byť,to je poriadna akcia!A všetko treba napestovať už v prvý deň,bez bonusov z kolesa a lišty,pretože potom tri dni farma funguje-nefunguje,medzitým výpadky.... Ešte si rozmyslím,či do toho idem.
     
  12. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ta haluz je super, ale 25 000 akčních je ažaž při těch občasných problémech. Samo, není třeba dělat poslední dvě, ale to pak je méně mincí. Také jsem si říkal, že ty dekorky by byly fajn. A minimálně ta za 180 mincí - na vše.
    Jen ta baha a mýtina - tam je zazvěřeno. Však krabi a sloni potřebuji spoustu nových druhů - jsou na pokraji vyhynutí, neb lidstvo je hnusně nenasytné. Pomalounku polehounku, jak dochovají, je budu dávat pryč. Ale dnes padla kukla, k tomu pěstitel - a teď takový podraz. Hlavní a divošku jsem nechal volnou, takže tam už se na hlavní vzmáhá juta a na divošce rákosí. Obilí na mé farmě nemá ten správný zisk padátek, žel.
    Nu, zítra na značkách. Já chodím tak kolem půl třetí a spouuuustu nervů ušetřených.:p:)
     
  13. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, tak do akce samozřejmě půjdu ;). Rostlinek je potřeba docela dost, ale zkusím se s tím nějak popasovat :). Všem, kdo se do akce pustíte, přeji hodně úspěchů a budeme doufat, že farma pošlape, tak jak má, bez záškodníků ;).

    evoku57 a dinoalesi ... děkuji za výpočty ;)
     
  14. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Mincí pouze 500 :) Těch 6 v prvním úkolu jsou hvězdičky né mince ;)
     
  15. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    skorem 25000 no to bude sranda jestli to zas pujde jak to jde poslední dobou jde
     
  16. burds

    burds Titán fóra

    Uvidím.Ty sloupy mám ráda.Dnes asi farma šla ale u nás nešla elektřina tak se nechám překvapit.
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mincí je opravdu 500 ks a půjdou za ně vzít akorát 3 dekorace.Piccolo tentokrát také brát nebudu.:cry:
    Vidím,že nám to opět upravili,abychom náhodou těch dekorek na plochu neměli moc.Fakt trapný!:wuerg:
    Jinak bez nadšení,zejtra na značkách!
    Pokud ještě někdo zůstal !?!:cry:
     
  18. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Díky za upozornění, hned opravím, ať to nemate, i když myslím, že ten rozdíl těch šesti je vcelku nepodstatný, ovšem pořádek musí být, to zasejc jo :D
     
  19. goro19

    goro19 Pilný autor

    Nebudu se nervovat s další akcí, aby mi náhodou neprdla cévka. Nechci tahat nožičku a někdo musí mít rozum. Že farma nefunguje jak má, se snad k RT už doneslo. Proč dává tak náročné akce na pěstování za této situace mi hlava nebere.
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký podvečer :) stoneček je supr, tak si to taky nenechám ujít, jako vždy brzičko ráno v sobotu se pustím do boje, protože záškodníci ještě vyspávají :D Taky mě to omezení jen na 500 mincí v této dost těžké hře v nestálé situaci (ne naší vinou) štve, by s tím taky mohli víc motivovat - no né :p



     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.